Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:42:07

Dziewczynki pomocy, jak dodać zdjęcie? :( Wgrywam i nic nie ma....

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:42:21

W aptece Antidral kosztuje około 12-13zł a Etiaxil 30-32zł

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:55:50

Aniunia bardzo trzeba uwazac z tymi preparatami bardzo czesto przestaja dzialas po jakims czasie i pozniej pocisz sie wiele wiecej niz przed ich stosowaniem (wiem z wlasnego doswiadczenia) nigdzie tego nie ma opisanego ale nie wolno ich stosowac czesto tzn. nie jak jest w ulotce co pare dni regularnie ale tylko w wyjatkowych sytuacjach .Powiedziala mi o tym znajoma pani ekspert od tych spraw . ale szkoda ze dowiedzialam sie o tym zbyt pozno i teraz zaluje

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:56:59

moim zdaniem zdecydowanie Antidral bo etiaxil nic mi nie pomógł.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 18:00:10

polecam etiaxil, naprawde dziala !!! troche swedzi ale efekt murowany. Obecnie uzywam Driclor ale nie wiem czy jest dostępny w Polsce

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 18:01:53

no ja polecam ten antidral ja mialam problem z poceniem i po jego zastosowaniu zmniejszyl mi sie znacznie, wiec polecam bardziej sie oplaca niz etiaxil tez mialam go kupic ale dla mnie za drogi i jest mniejszy, ponoc etiaxil jest mocniejszy i rzadziej sie go uzywa niz antidral

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 18:14:27

tu masz różne recenzje produktów:

etiaxil - http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1446

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 18:14:31

Dzieki Dziewczynki za opinie :) to ja jutro lece do apteki i kupie Antidral na probe ;) Mam nadzieje, ze beda efekty :)
pozdrawiam

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 18:17:13

Jesli po zastosowaniu tych lekow nie pomaga Ci w 100% to lepiej przerwij stosowanie i poszukaj czegos innego ,bo podobno jest prawie pewne ze przestanie dzialac i wtedy bedziesz miala wieksze problemy.Jak dziala w 100% to u niektorych osob dziala bardzo dlugo ale u wiekszosci osob po jakims czasie przestaje dialac .Wiem co mowie bo mam z tym problem ,a nie sa to tylko moje slowa ale naprawde bardzo dobrej,doswiadczonej ekspertki w tej dziedzinie

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 22:22:27

Etiaxil i diclora uzywalam super:)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

31 gru 2008 - 00:55:53

ja uzywalam antidralu, bo bardzo sie poce. niestety nic mi nie pomogl ;( etaxilu rowniez, tez nieskutecznie. lekarze tez mi nic nie mowia, sami nie wiedza, co ze mna zrobic.. heh w sumie wyprobowalam wszystkie leki na pocenie się, ale niestety nic. Antidral bardzo piecze i swedzi pod pachami to fakt az czasem zasnac nie umialam, ale stwierdzilam, ze wytrzymam zeby tylko mniej sie pocic, no ale nic z tego nie wyszło. nie znam opinii ludzi stosujace powyzsze leki, ale moj kolega uzywa takiego deodorantu w kamieniu, który starcza na rok i ponoc rewelka.

to wypowiedz z innego forum:
Antidral piecze bo ma alkohol etylowy 96% i to powoduje te podraznienia. chyba nie bede go mogla zbytnio uzywac bo po wszystkich kosmetykach z alkoholem mam podraznienie;-(

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

03 sty 2009 - 10:22:20

antidralu nie polecam, na początku pomagał, pozniej w ogole przestał działać. poza tmy odbarwił mi mnostwo ubrań, a skóra piekła, swędziała, koszmar.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

03 sty 2009 - 10:27:28

Używam antidralu. Najpierw polecam uzywac co drugi dzien, a potem co tydzien. W zupelnosci wystarcza ; ) Nie można zapominać, że trzeba go zmyć rano, bo może odbarwić bluzki. Nie można też używać na ogolone pachy, bo bulu nie wytrzymasz... Polecam.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

03 sty 2009 - 10:29:33

Cytat
madz
antidralu nie polecam, na początku pomagał, pozniej w ogole przestał działać. poza tmy odbarwił mi mnostwo ubrań, a skóra piekła, swędziała, koszmar.

Odbarwił, bo się go zmywa rano. Co ile dni uzywałaś? Ja przez dluzszy czas co dwa i też mnie wszystko swędziało, bo ta opakowaniu nawet pisze, że potem trzeba zwiekszyc czas.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

09 sty 2009 - 23:22:29

ja używałam Etiaxil ale mam wrażliwą skórę i nawet ten do skóry wrażliwej wywołuje u mnie podrażnienia

następna dyskusja:

Jedwab do włosów.