Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam wrażliwą skórę, częsta depilacja łydek to mój koszmar dlatego zastanawiałam się od kilku lat nad jakimś zabiegiem laserowym. Zabiegi trzeba powtarzać a ceny sa kosmiczne dlatego zainteresowałam się sprzętem, który można kupić i używać w domu. Trafiłam na depilatory laserowe philips lumea. Opinie wśród znajomych są podzielone, niewiele osób nawet o tym słyszało. Cena jest bardzo duża jak na studencką kieszeń zatem chciałabym najpierw zaczerpnąć waszych opinii zanim zdecyduje się na zakup philips lumea lub innego depilatora laserowego.

Używała któraś z Was? a może polecacie jakieś inne modele? będę wdzięczna za linki i nazwy. A może wiecie czym poza nakładkami różnią się te dwa modele?

https://www.mediaexpert.pl/depilatory/depilator-ipl-philips-bri956-00-lumea-prestige,id-811652

https://www.mediaexpert.pl/depilatory/depilator-ipl-philips-bri953-00-lumea-prestige,id-811650

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 18:38 przez ellza.

Świetna recenzja i opinia o depilatorze Philips Lumea jest na:




Depilator laserowy Philips Lumea opinie

Zobacz sobie, koleżanka kiedyś używała ten depilator i mocno poleca :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Ja mam depilator ipl babyliss, trochę na początku nie kumałam co i jak ale jak nabrałam wprawy to już potem łatwo poszło. Bałam się bólu ale nie jest źle, nie boli, nawet bikini daje radę ;) odpalam yt i pykam, idzie to całkiem sprawnie i szybko.

Cytat
dragonfruit
Ja mam depilator ipl babyliss, trochę na początku nie kumałam co i jak ale jak nabrałam wprawy to już potem łatwo poszło. Bałam się bólu ale nie jest źle, nie boli, nawet bikini daje radę ;) odpalam yt i pykam, idzie to całkiem sprawnie i szybko.

ile czasu mniej więcej zajmuje Ci depilacja nóg+ bikini i na ile czasu wystarcza? i jaki dokładnie model masz?

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Czy samodzielnie jest to bezpieczne? W końcu niby to laser więc jakieś tam niebezpieczeństwo jest. W komplecie są jakieś specjalne okulary ochronne? Jak miałam zabieg rehabilitacyjny właśnie laserem, to takie okulary dostawałam na każdym zabiegu.

Mój były chciał mi kupić ten laser Philipsa kiedyś, ale naczytał się opinii, że to słabe, potem zabieg trzeba powtarzać. Podobno boli podobnie jak klasyczny depilator. Ale ja mimo wszystko też ciągle zastanawiam się nad jego zakupem. Długo Wam schodzi depilacja nim? Naprawdę tak mocno boli?

stosowałam , roznica jakas byla,zalezy od skóry ,cery wlosków, po jakims czasie zapomniam naswietlac i musze wracac do poczatku serii

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

No właśnie sama chciałam sobie takie urzadzenie kupić, jednak potem słyszałam na jego temat wiele negatywnych opinii i postanowiłam sobie go nie kupować. Nie daje efektu depilacji na zawsze, potem włoski odrastają, sama depilacja zajmuje masę czasu, o wiele dłuzej niż za pomocą tradycyjnego depilatora. Poza tym urządzenie nie jest na zawsze oraz ma swoją określoną ilość użyć.... Zdecydowałam sie na depilację laserową w gabinecie i było to o wiele lepsze rozwiazanie z którego jestem zadowolona. https://artdermaclinic.pl/blog/64-jak-dlugo-dziala-depilacja-laserowa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-23 11:16 przez Amanda30.

Depilator Laserowy - https://allegro.pl Jestem zadowolona z zakupionego produktu. Efekty widać po kilku użyciach, ale muszą być regularne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-05 07:29 przez closere3533.

Jak na domowy depilator to jest bardzo spoko i warto mu dać szanse moim zdaniem :)

Z chęcią coś takiego kupię ;)

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Depilator laserowy Philips Lumea opinie

26 paź 2022 - 20:38:47

Korzystałam z depilacji laserowej w salonie Mariposa www.depicare.pl kilka serii na bikini oraz pachy. Efekty super, polecam każdemu, kto chce pozbyć się raz na zawsze jednorazówek. Teraz własnie mają też dobre ceny warto zajrzeć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piperine forte opinie