Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:50:48

Antidral - tani, naprawdę świetnie działa, używam od paru lat i mój problem z poceniem się został zażegnany. najlepiej smarować nim się na noc, a rano to zmyć, bo może skóra troszkę swędzieć. Wiadomo, że podrażnia, dlatego po goleniu np pach nie należy go używać, trzeba uważać na wszelkie rany, ale generalnie polecam. Próbowałam naprawdę wielu rzeczy, a etiaxil nawet na mnie nie podziałał, tylko wyrzuciłam kasę w błoto ;/

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:52:26

Cytat
MoniczQ
Cytat
Aniunia85
Cytat
DarknessAngelTR
Ile mniej więcej koszyuje ten cały Antidral?
Bo jak sie pytałam o Etiaxil to 52 zł :o


u mnie w aptece ok 13 zl

13zł?
rok temu kupilam za ok 18zł, dzisiaj chciałam kolejny kupic w tej samej aptece i powiedziala za kosztuje 25zl ;/ musze poszukac gdzies taniej ;D

Zauważ, kiedy był post pisany :> Wtedy faktycznie cena była taka niska. Ja kupowałam jeszcze w czasach, kiedy kosztował 7zł, a był równie skuteczny co dziś. Teraz faktycznie podrożał, ale przecież jest wydajny. Dla urody i lepszego samopoczucia warto zainwestować ;)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:52:38

stosowałam etiaxil, ale do skóry wrażliwej (i tak podrażniał lekko), ale jest na prawdę super. tego drugiego nie stosowałam

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:54:34

Antidral, ale slyszalam, ze ziaja bloker jest super i za 5zl

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:55:09

ja używam antidral, mnie osobiście jakoś nie pomógł ;/ stosuje go codziennie ;/ w przeciwnym razie byłoby tak samo jakbym go w ogóle nie użyła ;/ w dołączonej ulotce było napisane że należy go stosować rano więc tak też go stosuje i średnio jestem z niego zadowolona..

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:56:14

Mój chłopak i znajoma stosują Etaxil.
(Ja nie mam problemu z poceniem się:)
I mówią, że działa bardzo dobrze.
Ale jak nie pocisz się zbyt mocno, to wystarczy dobry antyperspirant np. Rexona.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:58:05

Cytat
Aniunia85
Cześć Dziewczynki. Mam prosbe. Powiedzcie prosze cos na temat antyperspirantu Etiaxil i Antidral, prosze. Poradzcie, ktory lepszy wedlug Was. Bardzo prosze o opinie!
z gory dziekuje :)


Ja miałam Antidral. Poradził sobie z dużym problemem, Pierwsza aplikacja to był koszmarek. Piekło strasznie, ale pozniej już OK uzywam do tej pory:) Tanszy niz etiaxil a takie same działanie

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:58:34

na allegro kupisz etiaxil za 33 zł z przesyłką , polecam, jest fantastyczny!:) Sama sobie teraz znow zamowilam..

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:59:05

ja używałam etiaxilu a teraz używam ziaja bloker (6,50zł) i działają naprawdę identycznie, oba bardzo skuteczne;) a cena jednak się różni:)[embed_image 0b1003ba7a60feeb26523aea48bd3340]

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 23:01:27

Też kupiłam sobie Etiaxil - chyba bardziej reklamowany, bo o tym 2. nie słyszałam. Dopiero zaczęłam go stosować. Zaczęłam go stosować w dzień i zrobiły się wstrętne plamy na bluzce, mimo, że wsiąkł. Teraz stosuje na noc. Trochę tak dziwnie. Wychodzisz z wanny i nie używasz dezodorantu heheh;)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

13 kwi 2011 - 07:42:14

Cytat
chomiczka
ale mysle wart ceny mi polecil dermakolog

na mnie etiaxil w ogóle nie działa. założyłam wątek o nadmiernej potliwości i dziewczyny tam poleciły mi bloker Ziai - podobno kosztuje 7 zł. i jest najlepszy. oczywiście wypróbuję :)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

13 kwi 2011 - 07:49:43

medzy tymi jak w tytule , wybrałabym atiaxil . antidral u mnie działał odwrotnie -powaznie .
ALE polecam BLOKER Z ZIAJA kosztuje 6zł jest rewelacyjny , jesli bedziesz stosowała 2 dni w tygodniu daje ci moja gwarancje na to ze nie bedzie sladu potu , jest taki sam rezultat jak przy etiaxilu a nie działa tak bardzo drazniąco na skore

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

15 kwi 2011 - 19:03:34

Mam pytanie co do Antidralu. Dzisiaj go kupiłam i mam zamiar zastosować na noc. Czy jeśli rano ogoliłam pachy mogę zastosować go dzisiaj na noc? Czy będzie piekło, że mogę nie przeżyć ?:P

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

15 kwi 2011 - 19:06:37

Używam antidralu i jest naprawdę skuteczny. Fakt, czasem trochę piecze, ale przyzwyczaisz się :) Ja kupiłam go za ok. 18 zł a starcza na długo.
Myślę, że możesz spokojnie ;p Czasem ogoliłam pachy, a później bezmyślnie użyłam antidralu i piekło strasznie ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-15 19:08 przez zuzaaa.

następna dyskusja:

Solarium a syrena...