Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

30 mar 2009 - 14:12:26

Zadalam pytanie!!! i liczylam na odpowiedz, ale wy tylko o swoich doswiadczeniach -.-

Ile macie lat i od jakiego wieku mozna tego uzywac???????????

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

30 mar 2009 - 14:18:12

Jak dla mnie Antidral. Naprawdę skuteczny i co jednak ważne o wiele tańszy niz etiaxil. Na początku fakt, że trochę swędziało ale nie tak żebym nie mogła wytrzymać, po prostu posmarowac i iść spać. ;P Po depilacji nie można, czyli jak dla mnie ogolić paszki rano i wieczorkiem żeby nie było podrażnienia posmarować. Proszę nie smarujcie rano, bo popsujecie sobie bluzkę, ja jak raz posmarowałam to tak jakby wypalił mi się kolor pod pachami, bluzka była niebieska a pod pachami zrobiła sie szara. Na szczęście szybko zaprała i było ok, ale ogólnie nie polecam nikomu. ;P Teraz smaruje raz na około 2 czy 3 tyg i zero potu. ;] Świetne uczucie., że nie martwisz się czy czasem nie masz plamy z potu pod pachą. ;P Się rozpisałam. Jakby co to pytajcie. Używam już od ponad dwóch lat. ;]

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

30 mar 2009 - 14:18:47

Cytat
beki11
Zadalam pytanie!!! i liczylam na odpowiedz, ale wy tylko o swoich doswiadczeniach -.-

Ile macie lat i od jakiego wieku mozna tego uzywac???????????

Ja mam 17, a zaczęłam ponad 2 lata temu. ;]

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

30 mar 2009 - 14:36:20

Ja ETIAXIL-jest ok,ale faktycznie potrafi podrażnic.Wiem,że sa dwa rodzaje.Zwykły i dle skóry wrażliwej.Ten drugi jest droższy.Na prawdę działa-serio i starcza na długo!Czego się nie robi dla urody i lepszego samopoczucia...Ach my kobiety...Szkoda,ze facet nie ma takiego myślenia;)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

30 mar 2009 - 15:30:25

Cytat
likaa84
A czy któraś z was używała antyperspirantu z Vichy? takiego do stosowania co 48h?

Ja używałam, żadna rewelacja.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 14:15:04

który jest lepszy?? etiaxil niebieski czy czerwony.. napiście mi opinie na ten temat??

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 14:22:29

Używam Antidralu od ponad roku i problem potu poszedł w cholerę :) Stosuję go raz na 2 tygodnie tylko i wyłącznie na pachy, których wcześniej nie golę z 2 dni bo inaczej to można zadrapać się na śmierć tak piecze.

Eitiaxil jest 2 razy droższy ale tak samo skuteczny jak Antidral przynajmniej w moim przypadku:)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 14:26:49

ETIAXILU NIE STOSUJ PO DEPILACJI PACH BO SIE ZAPŁACZESZ!! COŚ O TYM WIEM ;) STRASZNIE SWĘDZI I PODRAZNIA :( PONOĆ BARDZO SKUTECZNY ALE JA PO TRZECH CZY CZTERECH DNIACH STOSOWANIA DAŁAM SOBIE SPOKÓJ BO SPAĆ NIE MOGŁAM TAK SWĘDZIAŁO :(
JA SIE ROZGLADAM ZA CZYMŚ INNYM... ZNACIE COŚ DOBREGO???

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 14:30:40

etiaxil jest bardzo skuteczny, chociaż po użyciu nieprzyjemnie swędzi, dlatego używa się go na noc, tego drugiego nie znam, jest jeszcze jeden środek podobny do etiaxilu troszkę słabszy Perspirex, skuteczny przy mniejszym poceniu i dla skóry wrażliwej.
jedna aplikacja starcza na 2-3dni, absolutnie nie stosuje sie go codziennie! bo można rzeczywiście sie zadrapać, a przy tym podrażnić okolice pach co nie będzie przyjemnym doświadczeniem :(, stosowac regularnie raz na 2-3 dni , a nawet z czasem się to wydłuża 3-4dni, niebieski jest do skóry wrażliwej, a czerwony do normalnej. może nie jest tani, ale spokojnie starcza na 3 miesiące, na allegro można go dostac za 34zł juz z wysyłką! warto zainwestować niż męczyc się z problemem widocznych plam pod pachą ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-11 14:39 przez ulencja3.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 14:33:39

ja uzywalam i tego i tego ale zaden na mnie nie dziala :(

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 14:37:16

rożnia sie tylko ceną , ja jeszce widziałam taki stoper ale z Ziaji za 8 zl :)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 14:51:47

hmm z tego co wiem to sa silne leki i nie powinno ie ich stosowac kiedy nie jest sie chorym..czyli kiedy nie pocimy sie wiecej niz normalnie powinnismy..jak uzywamy"bez potrzeby" to mozna nabawic sie przykrych skutkow ubocznych np po zaprzestaniu uzywania preparatu pocimy sie 2x wiecej
ja sie zastanawiam nad blokerem ziaji..podobno dobry i nie tak silny jak powyzsze dwa

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:44:32

JA OD SAMEGO POCZATKU UZYWAM ANTIDRALU i jak najbardziej polecam:))) jest tak samo skuteczny,jak etiaxil,a o wiele tanszy;)

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

11 kwi 2011 - 22:47:17

Cytat
Aniunia85
Cytat
DarknessAngelTR
Ile mniej więcej koszyuje ten cały Antidral?
Bo jak sie pytałam o Etiaxil to 52 zł :o


u mnie w aptece ok 13 zl

13zł?
rok temu kupilam za ok 18zł, dzisiaj chciałam kolejny kupic w tej samej aptece i powiedziala za kosztuje 25zl ;/ musze poszukac gdzies taniej ;D

następna dyskusja:

suche włosy-pomocy!