Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 16:47:39

Cytat
adamaszka
tak,ja tez miałam etiaxil i przestałam używać właśnie ze względu na podrażnienie.. teraz używam driclor i jestem bardzo zadowolona,poleciła mi go dermatolog :) tylko,że jest tak silny,że może odbarwiać ubrania ,więc należy go stosować zgodnie z przeznaczeniem tylko na noc i odczekać przed założeniem piżamy :)


a ile to kosztule i na ile starcza?
chodzi mi o driclor

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 16:49:39

to ja sie wypowiem też :P czytac bo to z wlasnego doswiadczenia :D

Etiaxil starcza na długo, około 10 miesiecy. Stosujesz najpierw 3/4 razy w tygodniu (dopoki intensywne pocenie nie zniknie), potem raz w tygodniu. Depilacje badź tradycyjne golenie wykonujesz minimum (!) 42 godziny przed uzyciem produktu... I to jest uciazliwe wlasnie. Jesli uzyjesz Etiaxil w ciagu tych 42 godzin po depilacji/goleniu nie wytrzymasz spokojnie 2 minut :/ Okropne swedzenie, pieczenie. Po prostu nie do wytrzymania dopoki tego nie zmyjesz :/ Co do zmywania. Stosujesz Ertiaxil na noc, przed pojsciem spac na niepodrazniona jak wczesniej mowilam i SUCHA NA MAXA skore (proponuje nawet uzycie suszarkie... tak tak nie smiac sie... na wilgotnej skorze takze szczypie jak ch...a :/ przed pare minut po aplikacji trzeba polezec z rekami uniesionymi az wyschnie a potem dobranoc xD i rano zmywamy ciepla woda z mydelkiem. Potem ladnie codziennie mozemy spokojnie sie myc pod paszkami. Zwykle antyperspiranty/deodoranty mozna takze uzywac ale nie pierwszego ranka po zastosowaniu Etiaxilu. Dopiero kolejnego dnia. Mi nie pozostawila zadnych sladow na ubraniach czy skorze :)
Poza tym mozna kupic Etiaxil pod paszki zwykły a takze do wrzliwej skory, chyba jest troche łagodniejszy aczkolwiek przeciwkskazania takie same.
Jakies pytania jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-12-18 16:50 przez rastagirl.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 16:53:12

Cytat
Aniunia85
Cytat
adamaszka
tak,ja tez miałam etiaxil i przestałam używać właśnie ze względu na podrażnienie.. teraz używam driclor i jestem bardzo zadowolona,poleciła mi go dermatolog :) tylko,że jest tak silny,że może odbarwiać ubrania ,więc należy go stosować zgodnie z przeznaczeniem tylko na noc i odczekać przed założeniem piżamy :)


a ile to kosztule i na ile starcza?
chodzi mi o driclor

dołaczam sie do pytania/prosby. Bo Etiaxil juz mnie dobija -.-'

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 16:53:54

a ten dicrol w jakiej cenie ?

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 16:54:27

Dzieki rastagirl. Dzis czytalam duzo na ten temat na forach, ale chcialam Was sie poradzic jeszcze:)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 16:55:31

właśnie jaką ma cene, czy też tak podrażnia i na ile starcza ten driclor

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:12:33

ja uzywam antidral i mi bardzo pomaga, na dlugo starcza, na tyle co zwykly antyperspirant, jest w kulce ja za niegoz aplacilam 14 zl

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:14:07

etiaxil okolo 30 zl
i polecam ten do skory wrazliwej :)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:15:45

to ten antidral jest tesz w kulce ? do pach ?

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:16:14

no i ile tam jest czy to jest takie male jak w przypadku etiaxilu ?

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:29:41

Znalazałm opis tego Antdral: Kosztuje na Allegro 28 zł + przesyłka - 20 ml

Roll-on do dłoni, stóp i pod pachy, do każdego rodzaju skóry, antyperspirant.

PRODUCENT
Stiefel Laboratories (UK)

REZULTATY
Na efekty działania Dricloru nie trzeba długo czekać. Wystarczy stosować preparat tylko raz dziennie, przez 7-10 dni by znacznie zmniejszyć bądź całkowicie pozbyć się problemu. Później wystarczy sięgać po Driclor jedynie 2-3 razy w tygodniu, by utrwalić jego działanie.

OPAKOWANIE
Dezodorant w kulce 20ml.

DZIAŁANIE
- kontroluje i spowalnia proces wydzielania potu
- hamuje rozwój drobnoustrojów rozkładających pot, przez co zapobiega powstawaniu przykrego zapachu


STOSOWANIE
Driclor należy stosować na umyte ciało, jako ostatnią czynność dnia (bezpośrednio przed snem). Rano preparat powinien być zmyty. Początkowo należy stosować Driclor jeden raz dziennie (przez pierwsze 7-10 dni). W miarę zanikania problemu z nadmierną potliwością, można stopniowo redukować częstotliwość stosowania (do 2-3 razy w tygodniu). Można go stosować na całe ciało, w zależności od okolicy zajętej nadmiernym wydzielaniem potu. Kompaktowe opakowanie Driclor'u (osobno dołączony roll on) pozwala na używanie preparatu zarówno na dłonie i stopy jak i w okolicach pach i bikini.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:37:51

to juz chyba sie oplaca etiaxil

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:40:39

Hej.Ja używałam Antidral ale na mnie się nie sprawdził(mało tego chyba dostałam uczulenia bo strasznie mnie skóra swędziała) ale moja znajoma sobie go chwali,rzeczywiście jest sporo tańszy od Etiaxilu ale każdy powinien wypróbować na sobie.Z tego co wiem to Antidral i Etiaxil są lekami a nie antyperspirantami :)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:40:59

ja kupuje w plynie 50 ml antidral

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

18 gru 2008 - 17:41:02

Ja używałam etiaxilu, polecam kupić do skóry wrażliwej, nawet jeśli takiej nie masz. używałam obu, a po czerwonym czasem miałam podrażnienia pod pachą, które strasznie szczypało. Poźniej używałam go tylko raz na kilka dni i było ok a teraz nie używam bardzo rzadko. Bardzo mi się po nim poprawiło. ;)

następna dyskusja:

Jedwab do włosów.