Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

Biznes

15 cze 2021 - 08:06:12

Kobiety, potrzebuję Waszej pomocy. Lada moment uruchamiam pracownię, w której będę szyła jeansy na miarę. Wiem, że wiele z nas (panowie także) ma figurę nie mieszczącą się w standardowych tabelach rozmiarów, co skutkuje tym, że kupowane i noszone przez nas jeansy mają za długie lub za krótkie nogawki, często odstają w pasie albo są za szerokie w biodrach, uciskają w udach lub łydkach lub zjeżdżają z pupy, bo są za niskie w stanie. Sama mam 180 cm wzrostu i solidna posturę i zawsze męczyłam się w takich spodniach. Ponieważ od lat szyję spodnie dla siebie i rodziny, to postanowiłam zająć się tą niszą i szyć jeansy na miarę. Na stronie internetowej będzie można konfigurować spodnie, czyli wybrać fason jeansów, tkaninę, z której będą uszyte, kolor nici, rodzaj guzika i parę innych elementów swoich jeansów. Następnie należy podać swoje wymiary zdjęte w określonych punktach ciała, z pomocą instruktażu umieszczonego na stronie. Następnie ja szyję jeansy zgodnie ze złożonym zamówieniem i wysyłam do klienta.
Dla perfekcyjnego przygotowania produktu i dobrej komunikacji marki potrzebuję Waszej pomocy, czyli odpowiedzi na pytania:
1. Co Ci najbardziej przeszkadza w gotowych, kupowanych w sklepach jeansach?
2. Co przekonałoby Cię do zakupu jeansów szytych na miarę?
3. Czy możliwość konfiguracji jeansów jest atrakcyjna i zachęcająca?
https://magazynprzedsiebiorcy.pl/
Z góry dziękuję za pomoc!

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-02 11:17 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ekspres do kawy dla firmy