Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 08:32:02

A ile macie lat? W jakim wieku można to stosować?

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 08:42:38

Moja siostra nabawiła się takich problemów ze skórą po stosowaniu przez jakieś pół roku tych specyfików (najpierw etiaxil później anitidral) że do dzisiaj się leczy u dermatologa!Ma wręcz wypaloną skórę pod pachami bo uszkodziła receptory skórne... Radzę uważać..

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 08:43:41

Ja stosowałam i ten i ten. Antidral jest wydajniejszy na dłużej starcza a Etiaxil jest mniejszy i szybciej się kończy lecz według mnie jest skuteczniejszy.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 08:44:28

Moja mama też to stosuje. Obie jesteśmy alergiczkami(praktycznie na wszystko) także jakimś cudem pod tym względem kosmetyki te nas nie uczulają.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 09:12:52

ja używam Etiaxil, ostatnio sporadycznie, ale wcześniej bardzo aktywnie. Zastanawiałam się nad kupnem andrialu, ale ostatecznie kupilam etiaxil.
Dlaczego?
Etiaxil choć droższy mam go na dłużej, mniej go się stosuje (bo jest silniejszy od andrialu). Kupiłam ten do wrażliwej skóry pierwsze użycie oczywiście było tragiczne ;D bo swędziało, ale jakoś wytrzymałam. Nie zniszczył mi nigdy żadnego ubrania (na noc zazwyczaj ubieram wtedy specjalnie zwykłą bawełnianą koszulkę na rękawek - żeby w pościeli na wszelki wypadek nie odbarwić, albo żeby przypadkiem dziwnym trafem nie dostał się środek do oczu - wierzgam się i wole żebym nie rozcierała tego po kołdrze czy poduszce)

rano oczywiście pierwsza rzecz to zmyć środek.

Jeśli chodzi o depilację niestety, ale nie można depilować włosków ok 2 dni przed użyciem, jeśli masz bardzo wrażliwą skórę to nawet i 4 dni.
Jeśli stosujesz póżniej sporadycznie to po użyciu możesz za 1-2 dzień wydepilować paszki :) (ale nie przed).

Na prawdę warto używać takie środki, przynajmniej pocenie się zmniejszy.
Ja nie miałam wyboru, wszystkie te rexony, fa, nivea, dove, lady speed stick,.... działały tylko za 1 razem a potem potliwość wracała do mnie ;/
Czułam sie niekomfortowo, pociłam się co chwile, a teraz tylko na siłowni ;D albo po biegu, ale to już normalne.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 09:16:42

antidral jest tani i dziala :) ja uzywam i mam go juz od kilku miesiecy, jednak na te naprawde prawdziwe upaly jest nieskuteczny dlatego w srodku lata napewno nie pomaga, etiaxil dziala podobnie tyle ze jest drozszy

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 09:17:21

Ja uzywalam etiaxil i bardzo mi pomogl

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 09:22:46

A czy któraś z was używała antyperspirantu z Vichy? takiego do stosowania co 48h?

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

28 mar 2009 - 11:17:22

Cytat
likaa84
A czy któraś z was używała antyperspirantu z Vichy? takiego do stosowania co 48h?

o vichy się nasłuchałam... to bardzo droga marka ;] ceny ich produktów są wysokie bio wydają kupe kasy na reklamę, wiele ich kosmetyków jest skuteczna ale... ;] znajdziesz ten sam efekt po niższej cenie w innej mniej wypromowanej marce.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

29 mar 2009 - 18:16:42

Ja używałam i używam ANTIDRALU.Jestem z niego bardzo zadowolona.Właśnie dzisiaj na nocke sobie go zaaplikuję :) Zaczęłam do używać w czerwcu zeszłego roku ponieważ miałam problem z bardzo mokrymi pachami.Przeszkadzało mi to bardzo i postanowiłam coś z tym zrobić.

Akurat w telewizji leciała reklama Etiaxilu i poszłam do apteki zapytać o ten specyfik z zamiarem zakupu.Jednak cena mnie troszkę zamurowała-52zł :/ Zrezygnowana podziękowałam i wtedy pani farmaceutka zaproponowała mi tańszy,o wiele tańszy lek-właśnie Antidral.Cena była bardzo mała w porównaniu poprzedniego bo jedyne 14zł.Ucieszyłam się że jednak mam to czego chciałam i potrzebowałam.

Bardzo dokladnie zapoznałam się z ulotką i zastosowałam.Tak jak było napisane nie depilowałam pach w dniu zastosowania tylko zrobiłam to dzień wcześniej rano i nic mi się nie stało że następnego dnia rano nie ogoliłam znowu paszek.Poprostu tego dnia założyłam bluzkę z krótkim rękawem a poza tym w jeden dzień przecież "chaszcze" mi nie urosły :))

Nie powiem że było idealnie,nic nie piekło... Owszem,piekło odrobinę jednak bardziej swędziało ale to wszystko było do wytrzymania.Poza tym chęć suchych pach była tak wielka że nawet do głowy mi nie przyszło żeby iść i zmyć :p
Jednak gdyby mnie piekło niemiłosiernie to bym to zrobiła bo nic za wszelką cenę oczywiście.

Wstałam rano,paszki umyłam ciepłą wodą z mydłem zmywając tym samym Antidral żeby nie pobrudził bluzki,użyłam swojego antyperspirantu i..... dzień był piękny hahah :D ani kropelki pod pachą przez cały dzień.Wieczorem szłyśmy z koleżankami na dicho :) i zastanawiałam sie czy przy balowaniu,tłumie ludzi i duchocie nadal będzie spełniał swoje zadanie.SPEŁNIAŁ ! Czułam się wspaniale wiedząc że mam suche pachy.
W moim przypadku sprawdzał się również podczas dużych upałów.

Po tej pierwszej aplikacji suche pachy miałam przez około 5 dni.Później znowu go użyłam i tak co tydzień z 4 razy.Później nie musiałam go juz stosować tak często chciaż co ponad tydzień to nie jest aż tak często ponieważ niektórzy stosują co dwa,trzy dni.Przestałam go stosować i rzeczywiście przez dłuższy okres czasu używając tylko swojego antyperspirantu nie pociałam się aż tak jak wcześniej.

Już dość długo go niestosowałam,od mniej więcej listopada zeszłego roku z tego względu że w zimę aż tak mi to nie przeszkadzało żeby wymagało używania Antidralu.Poza tym moim problemem nie był nieprzyjemny zapach tylko bardzo mokre pachy,jakby woda wylewała mi sie sporymi ilościami w tych miejscach.Teraz jest coraz cieplej i ubrania są też lżejsze i cieńsze dlatego dziasiaj pierwszy raz od dawna go użyję.

Naprawde polecam ten lek.Jest skuteczny,tani i wydajny.
Warto podkreślić tylko że każda z nas ma inny organizm i to co działa na jednych u innych może być bez efektu u drugich.

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

29 mar 2009 - 18:22:39

polecam etiaxil, sama na sobie wyprobowalam i mam opinie pacjentk ktore sa zadowolone. a antidral tez kupuja ale jest mniej skutecznym preparatem

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

29 mar 2009 - 18:23:02

Ja używałam Etiaxil'u bardzo dobry, ale niestety wkurzało mnie to że tak mnie 'swędział' nawet nie wiem jakiego słowa użyć, no podrażniał mi pachę, i przestałam go stosować, ale chyba znowu zacznę jak tylko zrobi się cieplej :)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

29 mar 2009 - 18:26:32

ja uzywam antidral i jestem bardzo zadowolona ;) podraznien nie mialam ... na poczatku tylko troszke swedzialo a potem juz w ogole ;)

Etiaxil czy Antidral ? Co sądzicie?

30 mar 2009 - 10:36:38

Ja używam Antidral, jest świetny. Tylko nie można przesadzić z ilością, bo wystąpią podrażnienia. Najlepiej stosować na niewydepilowaną skórę na noc, rano zmyć, wydepilować i nałożyć zwykły dezodorant. Za jakieś parę dni / tydzień powtórzyć operację;)

następna dyskusja:

feromony