Obecnie rozmawiamy o:

hot or not ?

gorący temat

Współdzielenie ubrań

godzinę temu

Które sandałki?

godzinę temu

ulubione słodycze;)

godzinę temu

Jakie dodatki?

dzisiaj o 12:46

torebki znanych marek

dzisiaj o 11:05

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem na blizny Cepan opinie

31 sie 2016 - 10:45:08

Słyszałyście o tym kremie na blizny cepan? ma wyciągi między innymi z cebuli i ponoć bardzo śmierdzi. Czytałam o nim że często stosowany na blizny po trądziku i zastanawiam się czy na zwykłą bliznę po wypadku też mógłby się sprawdzić. W opiniach w sieci na temat cepanu (tych które nie zalatywały mi reklamą) znalazłam jedynie info że zadziałał jednej dziewczynie zamiast an blizny na rozstępy(tez dobrze;) ).

Używała któraś? jest jakiś efekt? i naprawdę aż tak okropnie śmierdzi?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

07 lis 2017 - 10:53:20

Ja mam w planach kupić jak mi nie pomoze Atrederm ale jestem na razie dobrej myśli

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

17 lis 2017 - 10:17:06

Moja siostra po trądziku też miała sporo blizn, cała twarz w kropki, wiem że stosowała żel sutricon, bo mi go polecała jak syn miał ospę i kilka krostek mu zostało, u niej efekt jest świetny, bo blizn prawie nie widac, spokojnie może bez makijażu wyjść ;) i nie ma tragedii. Wiem że dosyć długo sie nim smarowała ale było warto.

zweryfikowana

27 lis 2017 - 22:09:01

Mojej siostrze lekarz przepisał na bliznę po oparzeniu twarzy tłuszczem, strasznie śmierdzi ale działa!

09 lut 2018 - 14:13:52

Szału nie ma, i z tego co pamiętam śmierdzi,ja kiedyś stosowałam na bliznę po cesarce, ale teraz są znacznie lepsze specyfiki. Myślę, że już lepszy będzie biooil, ja stosowałam bliznasil to jest żel silikonowy.

Skąd mi wyskakują takie stare wątki :D to jakby na szafie odzywał się ktoś raz na rok ;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-09 14:15 przez marta_iwa.

niezweryfikowana

06 kwi 2018 - 09:42:24

Cytat
marta_iwa
Szału nie ma, i z tego co pamiętam śmierdzi,ja kiedyś stosowałam na bliznę po cesarce, ale teraz są znacznie lepsze specyfiki. Myślę, że już lepszy będzie biooil, ja stosowałam bliznasil to jest żel silikonowy.

Skąd mi wyskakują takie stare wątki :D to jakby na szafie odzywał się ktoś raz na rok ;)
tak, jest dużo lepszych rzeczy, sama na swoje blizny stosowałam plastry sutricon, silikon jest polecany przy bliznach i umnie efekt był super, teraz bym chyba nawet sama tego miejsca nie znalazła bo blizny praktycznie nie widać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc