Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szczotka z włosia dzika

11 paź 2017 - 17:32:46

Słyszała któraś o szczotkach z włosia dzika? kozy? Moje włosy są mega słabe, zniszczone i rzadkie. Jednocześnie okropnie się plączą. Od dawna używam tangle teezer która jako jedyna radzi sobie z rozczesywaniem włosów.

Przydałoby się jednak nie tylko rozczesac włosy ale też trochę chociaż optycznie zwiększyć ich objętość. Zaczęłam czytać o szczotkach z włosia dzika i innych zwierząt- ogólnie z naturalnym włosiem. Ponoć akurat te szczotki z włosia dzika super dodają objętości.

Macie jakieś doświadczenie w kwestii rzadkich, cienkich i plączących się włosów? szczotek z włosia dzika? kozy? widzę że nie są jakieś strasznie drogie bo od około 30 zł ale i tak szkoda wydawać jeśli ma nie przynieść to żadnego efektu

Szczotka z włosia dzika

27 paź 2017 - 20:41:01

Kupiłam ale nie używam bo można nią głaskać po włosach w nieskończoność, a i tak się nie rozczeszą. Wróciłam do starej, zwyczajnej szczotki.

Szczotka z włosia dzika

09 lis 2017 - 20:54:59

Natomiast ja widzę różnicę i bardzo polecam szczotkę z dzika, czesze delikatnie, nie wyrywa, nadaje objętości. Z tangle teezer uważaj, bo przy dłuższym stosowaniu niszczy włosy (rozdwajają się).

Szczotka z włosia dzika

21 lis 2017 - 12:04:36

u mnie ta szczotka się nie spisała niestety, lepsza bambusowa

Szczotka z włosia dzika

21 lis 2017 - 15:41:58

wyczytałam gdzieś, że te szczotki z włosia dzika świetnie sprawdzają się do czesania włosów ale samo rozczesywanie jest trudne jeśli włosy są mocno plączące się. Chociaż z tego co wiem są różne szczotki z tego włosia i jeśli mają odpowiednią długość włosia i szerokość jego rozstawu, gęstość itp to są rewelacyjne.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 3/5

Szczotka z włosia dzika

20 gru 2017 - 13:14:46

słyszałam ze szczotek z włosi dzika używa się do męskiej brody. Są raczej sztywne. Nie wiem jak to ma się do kobiet i włosów.

Szczotka z włosia dzika

02 wrz 2018 - 16:38:46

Kupiłam 2 pary - dla męża i dla siebie - dla mnie jest za twarda (sprzedaję ją, nowa, nieużywana), ale z włosami męża daje sobie super radę (on wyrywa włosy nawet tangle teezer).

Szczotka z włosia dzika

18 wrz 2018 - 10:13:41

Szczotka z dzika jest dobra, jak ktoś nie ma problemu z rozczesywaniem włosów. Mnie jako małą dziewczynkę nią czesali, ale do kołtonów to niestety ale w ruch szedł grzebień.

Szczotka z włosia dzika

04 kwi 2019 - 10:58:15

W życiu nie słyszałam o szczotce z dzika. Używałam raczej dotąd tylko bambusowej i byłam z niej całkiem zadowolona :D

Szczotka z włosia dzika

29 paź 2019 - 22:49:16

Słyszałam że jest dobra, mi niestety nie służy

Szczotka z włosia dzika

05 mar 2021 - 23:01:48

Ja mam taką i nawet się sprawdza: https://www.notino.pl/olivia-garden/paddle-styler-eclipse-plaska-szczotka-z-nylonowymi-wloknami-i-wlosiem-dzika/
Mam cieńsze włosy (może nie bardzo cienkie) i kręcone (dlatego wolę szczotę o takiej dużej powierzchni). Mam wrażenie, że naturalne włosie sprawia, że mniej włosów się wyrywa podczas rozczesywania...

Szczotka z włosia dzika

06 maj 2021 - 12:08:29

Ja polecam szczotkę z włosia dzika z firmy Headstyler. Szczotki używam już jakiś czas, bo przedłużam włosy, a ona jest specjalnie stworzona do włosów przedłużanych. Poza włosem dzika ma takie silikonowe wypustki, dzięki temu szczotka jest delikatna, fajnie rozczesuje a włosy mają nadaną fajną objętość dzięki temu. Podrzucam link https://www.headstyler.pl/sklep/akcesoria/szczotki

Szczotka z włosia dzika

12 sie 2021 - 14:56:18

Do moich sie nie nadaje, ale siostra jest wprost zachwycona super

Szczotka z włosia dzika

01 mar 2023 - 11:51:23

używałam z olivia garden z włosiem dzika i niestety szarpała. teraz mam szczotkę z anwen i jest dużo lepsza dla mnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy doczepiane :)