Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szczotka z włosia dzika

11 paź 2017 - 17:32:46

Słyszała któraś o szczotkach z włosia dzika? kozy? Moje włosy są mega słabe, zniszczone i rzadkie. Jednocześnie okropnie się plączą. Od dawna używam tangle teezer która jako jedyna radzi sobie z rozczesywaniem włosów.

Przydałoby się jednak nie tylko rozczesac włosy ale też trochę chociaż optycznie zwiększyć ich objętość. Zaczęłam czytać o szczotkach z włosia dzika i innych zwierząt- ogólnie z naturalnym włosiem. Ponoć akurat te szczotki z włosia dzika super dodają objętości.

Macie jakieś doświadczenie w kwestii rzadkich, cienkich i plączących się włosów? szczotek z włosia dzika? kozy? widzę że nie są jakieś strasznie drogie bo od około 30 zł ale i tak szkoda wydawać jeśli ma nie przynieść to żadnego efektu

Szczotka z włosia dzika

27 paź 2017 - 20:41:01

Kupiłam ale nie używam bo można nią głaskać po włosach w nieskończoność, a i tak się nie rozczeszą. Wróciłam do starej, zwyczajnej szczotki.

Szczotka z włosia dzika

09 lis 2017 - 20:54:59

Natomiast ja widzę różnicę i bardzo polecam szczotkę z dzika, czesze delikatnie, nie wyrywa, nadaje objętości. Z tangle teezer uważaj, bo przy dłuższym stosowaniu niszczy włosy (rozdwajają się).

Szczotka z włosia dzika

21 lis 2017 - 12:04:36

u mnie ta szczotka się nie spisała niestety, lepsza bambusowa

Szczotka z włosia dzika

21 lis 2017 - 15:41:58

wyczytałam gdzieś, że te szczotki z włosia dzika świetnie sprawdzają się do czesania włosów ale samo rozczesywanie jest trudne jeśli włosy są mocno plączące się. Chociaż z tego co wiem są różne szczotki z tego włosia i jeśli mają odpowiednią długość włosia i szerokość jego rozstawu, gęstość itp to są rewelacyjne.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Szczotka z włosia dzika

20 gru 2017 - 13:14:46

słyszałam ze szczotek z włosi dzika używa się do męskiej brody. Są raczej sztywne. Nie wiem jak to ma się do kobiet i włosów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy doczepiane :)