Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jedwab do włosów.

20 gru 2008 - 13:55:26

Mam pytanie czy używacie jedwabiu? Pomaga w czymś, są jakieś rezultaty? Mniej więcej w jakiej cenie go kupujecie?

Jedwab do włosów.

20 gru 2008 - 13:56:25

O, też jestem ciekawa. Ja słyszałam, że w Rossmanie jest za 10 zł mała buteleczka?

Jedwab do włosów.

20 gru 2008 - 14:00:17

ja uzywam biosilk
ale tej wiekszej buteleczki za 20zł(jest wydajny nawet ten mniejszy) po prostowaniu jest swietny wygładza i nabłyszcza koncowki sa o wiele lepsze a tym bardziej gdy prostuje i do tego mam blond włosy polecam

Jedwab do włosów.

20 gru 2008 - 14:02:25

ja używam jedwabiu małą kupuję u siebie za 6zł 13 ml.
Więc moje włosy sa po nim miękkie oraz mają ładny połysk :)
i dla mnie osobiście dobrze się prostuje na jedwab włosy:)
tylko trzeba pamiętać żeby używać kropelkę góra dwie :)
bo inaczej tłuściutkie włoski;p:)

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 1/5

Jedwab do włosów.

20 gru 2008 - 14:15:49

ja uzywam fryzjerskiego:) mieciutkie woski:) polyskują nie plączą się:D wszystko co potrzebaaaa aaa i pięknie pachną:D

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Jedwab do włosów.

20 gru 2008 - 15:56:38

ja tez uzywam,polecam wloski sa po nim ladniejsze, lepiej wygladaja, uzywam po tym jak wyprostuje prostownica :)

Jedwab do włosów.

31 gru 2008 - 00:57:17

kropelka, dwie... wybaczcie głupie pytanie,bo tez nie mialam przyjemnosci stosowac, ale jak to nakladac na wlosy ?

Jedwab do włosów.

31 gru 2008 - 01:23:39

Po umyciu, na lekko wilgotne, albo suche, przed prostowaniem, suszeniem. Na włosy do ramion i dłuższe kropla wielkości 50 gr na dłoń, rozetrzeć rękami i wcierać w końcówki. A kupić najlepiej na allegro, ja zamawiam z mamą, przyjaciółką i dwiema sąsiadkami. Zamawiamy 20-30 buteleczek po 13 ml i wychodzi po ok 4,50 zł za sztukę, jak używasz po każdym myciu, to jedna buteleczka starcza na około miesiąc.

A dowiedziałam się o tym od fryzjerki dla..... piesków, mam yorka i strasznie się mu plączą włoski, 1/3 butelki po myciu i nie mam problemów z czesaniem psiaka ;) Teraz używam i ja :D

Jedwab do włosów.

31 gru 2008 - 01:57:15

Cytat
vici875
ja uzywam biosilk
ale tej wiekszej buteleczki za 20zł(jest wydajny nawet ten mniejszy) po prostowaniu jest swietny wygładza i nabłyszcza koncowki sa o wiele lepsze a tym bardziej gdy prostuje i do tego mam blond włosy polecam


również mogę polecić biosilk, jest znakomity, duża butelka nie jest może zbyt tania, ale wystarcza na długo, ja prostuję/kręcę włosy codziennie i potrzebuję takiego specyfiku jak ten jedwab

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 1/5

Jedwab do włosów.

01 sty 2009 - 18:51:54

Cytat
wankaw
Cytat
vici875
ja uzywam biosilk
ale tej wiekszej buteleczki za 20zł(jest wydajny nawet ten mniejszy) po prostowaniu jest swietny wygładza i nabłyszcza koncowki sa o wiele lepsze a tym bardziej gdy prostuje i do tego mam blond włosy polecam


również mogę polecić biosilk, jest znakomity, duża butelka nie jest może zbyt tania, ale wystarcza na długo, ja prostuję/kręcę włosy codziennie i potrzebuję takiego specyfiku jak ten jedwab

Również polecam:) wydajna;) A słyszałam jeszcze że trzeba wstrząsać płyn przed kazdym nałozeniem ponieważ sa tam dwa głowne dwa składniki które mogę sie rozdzielić.... Ten bardziej oleisty idzie w górę.... Tak słyszałam. I dlatego czasem mamy wrazenie że są tłuste włoski:)

Jedwab do włosów.

01 sty 2009 - 18:55:45

a ja kupie cos kolo 4zl ;) na butelce pisze CHI polecam;) kropelka-dwie na wilgotne wlosy wetrzec w koncowki ;) i wlosy sliczne...i sie regeneruja;)

Jedwab do włosów.

09 sty 2009 - 23:34:14

Biosilk-jak dla mnie super.prostuję włosy i dzięki niemu moje końcówki wyglądają duuuużo lepiej:)

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Jedwab do włosów.

09 sty 2009 - 23:44:52

Jest po prostu świetny. Mam zniszczone włosy od farbowania i prostownicy. Po wysuszeniu robie mi sie "siano" na głowie a po jedwabiu włosy są wygładzone, miłe w dotyku i nie są takie suche. Świetna sprawa. Ja kupuje buteleczkę 15 ml w cenie 5 zł.

Jedwab do włosów.

14 sty 2009 - 14:07:43

Jedwab pomaga tylko doraźnie. Włosy nie są bardzo suche, ale pod wpływem wiatru wilgotnego powietrza puszą się.

Jedwab do włosów.

14 sty 2009 - 14:11:22

ja mam z joanny- lepiej sie go uzywa niz te malutkie bo ma dozownik.
mam juz go bardzo dlugo a jeszcze sie nie skonczyl,korzystam z niego przy kazdym prostowaniu wlosow.

następna dyskusja:

Sposoby na wypadające włosy