Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

Opakowania

33 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biustonosz samonośny opinie

28 wrz 2016 - 13:56:36

Używacie biustonoszy samonośnych? jakie macie opinie na ich temat? mam dość duży biust i zastanawiam się czy to możliwe, że taki rodzaj biustonosza będzie go dobrze podtrzymywać. A może jednak sprawdzi się tylko w przypadku małych piersi?
Jeśli macie jakieś sprawdzone, polecane lub takie które odradzacie piszcie bo przymierzam się do ,,próby'' :)

Biustonosz samonośny opinie

28 wrz 2016 - 14:05:00

ja mam małe i polecam ale na początku swędziało:) przy większym obawiam się ze biust nie będzie na swoim miejscu:) ale polecę ci zainwestować dobry biustonosz z intimisimi sa różne modele nawet z obniżonym zapięciem wię warto sie wybrać i choć zobaczyć co oferują aby biust dobrze się prezentował:)

Biustonosz samonośny opinie

28 wrz 2016 - 16:49:51

nie miałam , z drugiej strony wrażenie ze za chwile coś wypadnie he he,,,

Biustonosz samonośny opinie

29 wrz 2016 - 12:15:11

nie ma opcji,zeby na duzym sie trzymało,a co dopiero podtrzymał piersi,moim zdaniem.pare razy miałam,ale to badziewie sie odklejało i co chwile musiłam poprawiac,a biust mam A

Biustonosz samonośny opinie

15 lis 2017 - 17:45:27

Przy większym biuście biustonosz bez ramiączek się nie sprawdzi, a co dopiero samonośny. Moim zdaniem jest to pic na wodę dla dziewczyn powyżej 70A reklamowany przez laski ze sztucznym biustem, który i tak ładnie sterczy.

Nawiasem nie polecam Intimmisimi, ładne, ale płacisz za markę i mają bardzo okrojoną rozmiarówkę. W lepszej cenie i bogatszy wybór oferują nasze polskie brandy - polecam Gaję, Gorteks, Gorsenię czy Avę :D

Biustonosz samonośny opinie

16 lis 2017 - 01:46:20

Cytat
misha_winchester
Przy większym biuście biustonosz bez ramiączek się nie sprawdzi,
Sprawdzi się doskonale, jeśli będzie dobrze dobrany i dobrze uszyty :)

Biustonosz samonośny opinie

16 lis 2017 - 08:55:40

To może masz jakieś do polecenia?:) Bo szczerze powiedziawszy by mi się przydał (taki żeby nie spadał podczas chodzenia) więc będę wdzięczna za każdą pomoc :) Noszę 75g/70h w zależności od marki.

Biustonosz samonośny opinie

16 lis 2017 - 17:04:38

Przy dużym biuście zawsze biustonosz samonośny będzie gorzej spełniał swoje funkcje niż przy małym. Co nie znaczy, że się nie sprawdzi. Musi być dobrze dobrany. Możesz udać się do brafitterki, taki biustonosze sporo kosztują, ale masz pewność, że będzie leżał idealnie.

Biustonosz samonośny opinie

16 lis 2017 - 18:10:06

Cytat
misha_winchester
To może masz jakieś do polecenia?:) Bo szczerze powiedziawszy by mi się przydał (taki żeby nie spadał podczas chodzenia) więc będę wdzięczna za każdą pomoc :) Noszę 75g/70h w zależności od marki.
A chociażby Freya Deco strapless, Wonderbra ultimate, Cleo Koko... Pooglądaj i poczytaj opinie na Balkonetce i Bratabase.
A spadać po zdjęciu ramiączek nie powinien żaden stanik, czy on jest z założenia "bezramiączkowy" czy nie. Jeśli spada, znaczy, że obwód jest za luźny po prostu. Byłaś kiedyś u dobrej brafitterki? :)

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Biustonosz samonośny opinie

17 lis 2017 - 09:05:59

Ja nie czuję się komfortowo nosząc taki biustonosz. Ciągle o nim myślę, głównie, że się zsunie ;)

Biustonosz samonośny opinie

20 kwi 2018 - 00:19:53

Mam trzy biustonosze bez ramiączek - biały i beżowy Panache Evie oraz czarny Wonderbra. Przetestowałam - i niestety w przypadku większego biustu, a noszę brytyjskie 65 H, nie leżą one tak fajnie jak inne biustonosze. W tym zestawie Wonderbra i tak wypada najlepiej, bo jest wyprofilowana i z poduszkami- i to mimo że moja Wonderbra jest za duża w obwodzie, bo firma nie produkuje mojego rozmiaru. Ale na mniejsze biusty mogę spokojnie polecić Wonderbrę właśnie.
Osobna kwestia - to silikonowe taśmy w obwodzie... latem - koszmar, dlatego samonośne biustonosze nie należą do moich ulubionych.

Biustonosz samonośny opinie

19 lip 2018 - 17:56:55

Ja nie umiem takiego nosić, za dużo stresu mnie to kosztuje :P

Biustonosz samonośny opinie

02 sie 2018 - 22:18:00

U mnie taki sie w ogole nie sprawdzil

Biustonosz samonośny opinie

18 wrz 2018 - 01:08:26

Długo szukałam na biust 65f-70e. Najpierw była to La Senza - ale za bardzo zabudowana jak dla mnie. W końcu znalazłam, pięknie wycięty, trzyma biust na miejscu. Wady - na upały niewygodny, bo ma silikonowe paseczki od spodu. Noszę go na specjalne okazje raczej, bo lubię wygodę na co dzień, ale da się znależć biustonosz bez ramiączek na większy biust, który trzyma idealnie!

Biustonosz samonośny opinie

29 mar 2019 - 11:04:20

Na samo wspomnienie samonośnego stanika przechodzą mnie dreszcze :P Cała się pod tym spociłam i czułam się mega dziwnie (to były jakby takie... miseczki z silikonu, który w założeniu miał być miły dla skóry, w realiach był okropny ;l

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ktoś posiada te sukienki?