Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 18:54:26

Cześć dziewczyny
Jestem na diecie kopenhadzkiej
co prawda dopiero zaczelam bo dzisiaj 2 dzien ale duzo czytalam ze jest po tym efejt jojo?stosowala ktoras z was?co po zeby tego efektu nie bylo?

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 18:56:23

stosowałam, jojo było
prawie zasłabłam w trakcie tej diety
najlepszym wyjściem będzie przerzucić się na inną

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 18:57:24

na niej glownie sie traci wode. a nie tluszcz.. wiem bo stosowalam :)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 18:58:56

i miałas efekt jojo?jaka diete stosowalyscie po?

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 18:59:42

ja po 5 dniach zemdlałam ... schudłam przez te 5 dni 2.5kg ... wróciło ...

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:01:17

ja stosowałam... i nie było żadnego jojo, pewnie dlatego że nie rzuciłam się od razu po skończeniu na lodówke... jak się rzucisz będzie jojo a jak nie to nie, zresztą jak z każdą dietą... dieta wyczerpująca aczkolwiek działa, na mnie bardzo podziałała i jestem z niej zadowolona

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:01:31

Cytat
Gozio
stosowałam, jojo było
prawie zasłabłam w trakcie tej diety
najlepszym wyjściem będzie przerzucić się na inną

u mnie efektu jojo nie bylo ;p ale tez raz prawie zasłablam jak byłam na zakupach ;/
podczas tej diety malo schudlam ;/
z 58kg do 54kg i ta waga do tej pory sie utrzymuje (stosowalam ją rok temu)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:02:12

tez stosowałam i szczerze jestem zadowolona jeśli chodzi o kilogramy które zrzuciłam (około 4), ale stosowałam tylko przez 8 dni, ponieważ zaczęłam ją robić na wakacjach, gdzie codziennie chodziłam na basen, grałam w siatke czy w inny sposób byłam aktywna, dlatego w 7-8 dniu było mi okropnie słabo. poza tym potem około 2-3 kg wróciły. w sumie wychodzi na to że więcej zrzuciłam niż przytyłam, ale super efektów nie ma..
p.s - mój kolega stosował i zrzucił 15kg ! ale był przy kości. jednak u niego efektu jojo nie było..

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:02:19

Efekt jojo gwarantowany, moja przyjaciółka na tej diecie była i myślała że wyjdzie z siebie, nie dość że wyglądała zielono to jeszcze przytyła po niej okrutnie, poza tym, nie spalisz na niej tłuszczu, no może schudniesz z niego kilka gram heh, bo niestety reszta to woda, dlatego Ci co się za nią biorą, łudzą się że schudną..... A niestety tłuszczu od prawieże niejedzenia się nie spali;)))

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:03:48

Ja stosowałam diete kopenhadzka czysta glupota nie rob tego, po 7 dniu zemdlałam z głodu dieta beznadziejna i nie zdrowa o maly wlos a przez nia nie wpadlam w anoreksje.
najlepszy sposob na ladne cialo to jedzenie obfitego sniadania jedzenie duzo weglowodanow jedzenia malo a czesto 5 posilkow dziennie gdzie przed 18.00 ostatni posiłek i do tego wysilek fizyczny najlepeij silownia / fitness. na efekty trzeba troske dluzej poczekac ale za to efekty sa murowane bez zadnego efektu jojo i nie grozi to utrata zdrowia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-18 19:08 przez zabka211.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:03:50

mi po porodzie troche zostało,niby tylko 3 kg ale ten brzuch... i oczywiście ćwiczenia. Planuje tak 5 kg schudnąc tylko czy dam rade?
a ile schudłyście na tej diecie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-18 19:10 przez nayka.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:08:39

najlepszy sposob na ladne cialo to jedzenie obfitego sniadania jedzenie duzo weglowodanow jedzenia malo a czesto 5 posilkow dziennie gdzie przed 18.00 ostatni posiłek i do tego wysilek fizyczny najlepeij silownia / fitness. na efekty trzeba troske dluzej poczekac ale za to efekty sa murowane bez zadnego efektu jojo i nie grozi to utrata zdrowia

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:10:19

Stosując tę dietę nie radziłabym Ci ćwiczyć, bo to jeszcze bardziej osłabi organizm. Na pewno trzeba też brać jakieś witaminy i składniki mineralne, bo przez te dwa tygodnie diety za mało ich przyjmiesz w jedzeniu.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:12:21

ok witaminy ale jakie?

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 sty 2010 - 19:17:52

Popytaj w aptece. Jakiś suplement diety typu Centrum. Tak sądzę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć? Co jeść, jak ćwiczyć? Porady - wątek zbiorczy