Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

calominal opinie

10 paź 2017 - 11:38:21

Piszę do was z prośbą o opinie na temat calominalu. Kilka tygodni temu podczas badań kontrolnych z zupełnie innego powodu wyszło mi że mam podwyższony cholesterol. Siostra kiedyś podczas odchudzania brała calominal i pamiętałam, że w ulotce też było opisane, że calominal właśnie zmniejsza przyswajanie cholesterolu.

Wyniki nie były jakieś fatalne, a na granicy więc stwierdziłam że na razie lekarza odpuszczę, a że kilka kg zrzucić też się przyda to zaczęłam stosować te tabletki calominalu, wzięłam ich na razie 10 i zauważyłam wysypkę na ciele od paru dni.

Szukam opinii czy któraś z was podczas brania calominalu też miała taki skutek uboczny w postaci wysypki? a może któraś z was stosowała calominal na cholesterol i powie akie były efekty i czy w ogóle? a może polecacie coś innego?

calominal opinie

10 paź 2017 - 15:10:11

witaj nie znam opinii na temat tej kupy calominal, ale od razu powiem jak chcesz obniżyć cholestelor to najprościej zredukować to dietą a nie jakimiś chemicznymi suplementami diety które tak na prawdę nic nie dają oprócz obniżania budżetu:) wysypka pewnie jest uczuleniem na któryś ze składników,tabletki mimo ze brzmi tabletka uhuhu zawsze jest chemiczna choćby ze względu na to aby podczas produkcji odkleiła się od bębna w którym została robiona:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-10 15:12 przez edekzkrainykredek2.

calominal opinie

10 paź 2017 - 19:56:40

ja uzywam :Rozwery: na choresterol 28 tabletek przepisuje lekarz miałam 270 choresterolu tego złego po dwóch mc brania spadł do 140 ale kazała mi lekarka dalej brać dawka ta 20 największa .
A co do tych dziwacznych tabletek to daj sobie spokój bo dopiero bedziesz się musiał leczyć.

calominal opinie

10 paź 2017 - 21:05:01

@banach nie strasz..

calominal opinie

11 paź 2017 - 07:59:27

Cytat
olaola_w
@banach nie strasz..
nie straszę ale tak jest .
nic nie odczuwałam .

calominal opinie

11 paź 2017 - 08:03:52

@banach na wszelki wypadek przejdę się do lekarza i poproszę o poradę, przy okazji zapytam o ten calominal. Opinia lekarza też jest ważna ;)

calominal opinie

20 mar 2018 - 10:55:57

Z tym małym faktem, że dzisiejsi lekarze dla dobrych wyników czy zniżek w danej firmie farmaceutycznej ( wycieczki itd.) "promują"ich produkty. Więc lepiej poczytać samemu, ale nie czyjeś opinie tylko suche fakty. Calominal jak inne "preparaty" na odchudzanie to jedno wielkie kłamstwo. Nie ma złotego środka.

calominal opinie

03 wrz 2018 - 10:56:02

nie korzystałam :(

calominal opinie

09 lip 2019 - 02:32:47

No ja nie miałem takich skutków ubocznych. Ciekawe jak to z resztą jest.

calominal opinie

25 gru 2021 - 10:30:03

wcinam nagminnie, działa, bo hamuje wchłanianie tłuszczu - https://allegro.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-06 10:17 przez getrobene.

calominal opinie

08 kwi 2022 - 10:44:38

Nie korzystałam , choć niedawno chciałam kupić .
Doszłam jednak do wniosku ze nie ma sensu odchudzać sie na sile jak tylko takimi tabletkami zniszczę sobie żołądek. Myślę ze bez diety i ćwiczeń efekt sam nie przyjdzie

calominal opinie

19 kwi 2022 - 09:54:16

Calominal Duo stosuje od tygodnia rozepchal mi tylko żołądek spuchł a teraz wiem że muszę odstawić bo to zadziałało w drugą stronę ważyłam 55kg a teraz 57i czuję się jak balon

calominal opinie

30 sty 2023 - 21:06:56

Rok temu stosowałam z powodzeniem (-17,5 kg) kuracje polegającą na piciu ziół Tybetańskich.
Ogólnie bardzo polecam jak ktoś chce rozpędzić swój metabolizm. Klaudia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jeść?