Obecnie rozmawiamy o:

Skojarzenia

dzisiaj o 0:08

Adidas SUPERSTAR

wczoraj o 23:59

Co robić?

wczoraj o 22:55

Atrakcje na urodziny męża

wczoraj o 21:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

calominal opinie

10 paź 2017 - 11:38:21

Piszę do was z prośbą o opinie na temat calominalu. Kilka tygodni temu podczas badań kontrolnych z zupełnie innego powodu wyszło mi że mam podwyższony cholesterol. Siostra kiedyś podczas odchudzania brała calominal i pamiętałam, że w ulotce też było opisane, że calominal właśnie zmniejsza przyswajanie cholesterolu.

Wyniki nie były jakieś fatalne, a na granicy więc stwierdziłam że na razie lekarza odpuszczę, a że kilka kg zrzucić też się przyda to zaczęłam stosować te tabletki calominalu, wzięłam ich na razie 10 i zauważyłam wysypkę na ciele od paru dni.

Szukam opinii czy któraś z was podczas brania calominalu też miała taki skutek uboczny w postaci wysypki? a może któraś z was stosowała calominal na cholesterol i powie akie były efekty i czy w ogóle? a może polecacie coś innego?

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

calominal opinie

10 paź 2017 - 15:10:11

witaj nie znam opinii na temat tej kupy calominal, ale od razu powiem jak chcesz obniżyć cholestelor to najprościej zredukować to dietą a nie jakimiś chemicznymi suplementami diety które tak na prawdę nic nie dają oprócz obniżania budżetu:) wysypka pewnie jest uczuleniem na któryś ze składników,tabletki mimo ze brzmi tabletka uhuhu zawsze jest chemiczna choćby ze względu na to aby podczas produkcji odkleiła się od bębna w którym została robiona:)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-10 15:12 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

calominal opinie

10 paź 2017 - 19:56:40

ja uzywam :Rozwery: na choresterol 28 tabletek przepisuje lekarz miałam 270 choresterolu tego złego po dwóch mc brania spadł do 140 ale kazała mi lekarka dalej brać dawka ta 20 największa .
A co do tych dziwacznych tabletek to daj sobie spokój bo dopiero bedziesz się musiał leczyć.

calominal opinie

10 paź 2017 - 21:05:01

@banach nie strasz..

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

calominal opinie

11 paź 2017 - 07:59:27

Cytat
olaola_w
@banach nie strasz..
nie straszę ale tak jest .
nic nie odczuwałam .

calominal opinie

11 paź 2017 - 08:03:52

@banach na wszelki wypadek przejdę się do lekarza i poproszę o poradę, przy okazji zapytam o ten calominal. Opinia lekarza też jest ważna ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jeść?