Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Therm line fast opinie

05 paź 2017 - 14:52:16

Zastanawiam się nad tabletkami therm line fast bo staram się wrzucić swoje kilogramy.
Oczywiście z tabletkami muszą iść ćwiczenia i dieta. Dieta nic wybitnego uważam, ponieważ chce nie jeść słodyczy i fast foodów i innych paskudztw i ograniczyć pieczywo. Mam nadzieję, że uda się wytrzymać w postanowieniu i dzięki temu mam szansę nie podjadać a pomoże mi w tym preparatt Therm Line Fast. Oczywiście sugerowałam się różnymi opiniami na innych forach. Co sądzicie dziewczyny? preparat godny polecenia?

Mój plan 3-4 treningów w tygodniu po ok. 1 godzinie. Z tego co czytam to 1 tabletka therm line fast 2 razy na dzień, rano i przed treningiem.

skład, który powinnien dobrze pobudzać :D
ekstrakt pokrzywy (Urtica dioica L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), kofeina bezwodna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annum L), SINETROL® - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany (Citrus sinensis L. Osbeck, Citrus grandis, Citrus aurantium var. dulcis, Paullinia cupana), substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu, ekstrakt zielonej kawy, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu.

czy Therm Line fast mi pomoże? jakie są Wasze opinie i doświadczenie? ktoś stosował?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Therm line fast opinie

05 paź 2017 - 22:24:16

ja bym nie stosowala takich spalaczy bo roznie organizmy reaguja.. lepiej zainwestuj w naturalny blonnik np w klapsulkach, ja biore taki <moderacja> on jest w pelni naturalny i pomaga kontrolowac apetyt wiec zapoboega podjadaniu, do tego cwiczenia i duzo wody niegazowanej i bedziesz miec super efekty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 22:37 przez moderator.

Therm line fast opinie

05 paź 2017 - 22:46:47

to, że nazwy składu skomplikowane to nie znaczy, żeby od razu nie brać. Nie to jest typowy thermogenik i nie wywali Cię z butów więc możesz brać. To czy pomoże sama ocenisz, na pewno nie zaszkodzi :)

Therm line fast opinie

09 paź 2017 - 13:37:41

dieta już wprowadzona i wykupiony pakiet na siłkę i pierwszy trening za mną, także dzieje się :)

lajza13 dzięki, na podstawie opinii o therma line fast zdecydowałam się na niego, w weekend kupiłam i rano dzisiaj jedna kapsułka therma line wzięta. Druga przed siłkę. Planuję 3 razy w tygodniu siłkę, pon, śr, pt. I teraz pytanie do Was, czy brać to codziennie, czy tylko wtedy kiedy idę ćwiczyć?

Therm line fast opinie

20 mar 2018 - 10:53:16

Suplementy diety i inne dziwne wyroby medyczne to pic na wodę. Radzę trochę o tym poczytać jak nas robią w konia. Nic nie poprawi wyglądu sylwetki jak dobrze zbilansowana dieta i odpowiednia dieta.

Therm line fast opinie

18 cze 2018 - 22:02:52

Ja przy treningach i diecie go nie brałam, to chudłam baaaardzo powoli. Kiedy w końcu zaczęłam go brać, to szybciej zaczęłam chudnąć rzeczywiście, ale są też minusy tego - strasznie się pociłam. W dzień i w nocy. Ciepło, czy zimno, siedziałam, czy leżałam, czy biegałam - zawsze pociłam się tak samo BARDZO.

Therm line fast opinie

27 sie 2018 - 22:09:28

życzę powodzenia i dużo samozaparcia!

Therm line fast opinie

22 paź 2019 - 22:46:36

Brałam kiedyś ale specjalnych efektów nie widziałam

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Therm line fast opinie

23 gru 2019 - 07:47:53

Korzystam z tego i polecam. Bardzo fajne rozwiązanie.

Therm line fast opinie

27 sty 2020 - 19:01:53

Ja tam w składzie nie widzę nic, co mogło by w jakikolwiek sposób działać odchudzająco ? http://plom.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-01-31 19:49 przez basia801.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

calominal opinie