Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam was dziewczynki :)

Siedzę dużo na szafie i tak czytam fora, wiele piszecie o dietach.
i pytanie w tym kontekście :)

jaką dietę stosowałyście ? ile trwała ? ile schudłyście ? potrzebuję schudnąć tak z 6-7 kilo.
ważyłam cały czas około 49-50 kilo, od kiedy zaczęłam używać plastrów antykoncepcyjnych, przytyłam 6 kilo, a że jestem niska (161cm) bardzo widać to po mnie, a przede wszystkim źle się z tym czuje.
próbowałam metody, mało żryj :D niby ok, ale nie mogę zaprzestać jeść słodkiego ; C
czym można zastąpić słodycze ? chociaż na razie. potem myślę, że przestanę jeść całkiem słodkie, jeżeli się od tego odzwyczaję.
do tego oczywiście sobie ćwiczyłam A6W, ale że nie widziałam efektów to dałam sobie spokój ;C




<jest to wątek zbiorczy dlatego bardzo proszę nie czytać tylko pierwszego postu w wątku ale również zwracać uwagę na posty na ostatnich stronach!!!>



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-10 17:08 przez moderator.

Prosiaczku ważymy tyle samo, mierzymy tyle samo. Mówisz że też powinnam na dietkę przejść? :) Nie chce mi się :)
Ja generalnie musze jeść dużo błonnika, kiedyś schudłam dzięki temu z dwa, trzy kilo, niedużo ale zawsze... Ale z alkoholu i słodyczy nie umiałam zrezygnowac, więc jest jak jest :)

ja chce zrzucic 10 kg, zaczynamy razem? bedziemy codziennie opisywac jak to wszystko postepuje:)

ja bym chciała zrzucić z 3 kg, staram się nie jeść po 19 ale mi to nie wychodzi bo zazwyczaj pózniej wracam do domu i kolacja w późniejszych porach :( niestety

Cytat
kami_g1
ja bym chciała zrzucić z 3 kg, staram się nie jeść po 19 ale mi to nie wychodzi bo zazwyczaj pózniej wracam do domu i kolacja w późniejszych porach :( niestety
no właśnie ;/ te kolacje, ale to bym mogła zniwelować, bo w sumie zawsze jakoś o 18/19 jestem u chłopaka to mogla bym coś u niego zjeść i już potem jak wrócę do domu nic nie jeść :)
Cytat
bombell
Prosiaczku ważymy tyle samo, mierzymy tyle samo. Mówisz że też powinnam na dietkę przejść? :) Nie chce mi się :)
Ja generalnie musze jeść dużo błonnika, kiedyś schudłam dzięki temu z dwa, trzy kilo, niedużo ale zawsze... Ale z alkoholu i słodyczy nie umiałam zrezygnowac, więc jest jak jest :)

o widzisz :) ale ja mam gruby brzuszek ;C bardzo mi on przeszkadza ... nie czuje się z nim komfortowo.
ja mam problem ze słodyczami . może w sumie spróbuje z tym błonnikiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 10:48 przez prosiaczek993.

ja mam do zrzucenia około 7-8 tez bym sie chetnie do Was dołączyła, zawsze to jakas motywacja ;)

Cytat
Iskra89
ja mam do zrzucenia około 7-8 tez bym sie chetnie do Was dołączyła, zawsze to jakas motywacja ;)

no pewnie :) ja na razie ograniczę jedzenie i postaram się czymś zastąpić SŁODYCZE, ale CZYM ??
no i będę się trochę tym błonnikiem zapychała :) zrezygnuje z ziemniaków :)) i z chlebka, przerzucę się na ciemny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 10:52 przez prosiaczek993.

ja juz 3 tyg jezdze rowerkiem co 2-3 dzień nie jem słodyczy jem owoce warzywa nie jem chleba i -pochwale się że 4kg mniej !! :-)))) huraaaaa

Cytat
Aniu-siaczek
ja juz 3 tyg jezdze rowerkiem co 2-3 dzień nie jem słodyczy jem owoce warzywa nie jem chleba i -pochwale się że 4kg mniej !! :-)))) huraaaaa
a ja nie mam ani roweru stacjonarnego, ani zwykłego ;C
może zacznę trochę biegać. albo chociaż jakieś brzuszki ?

a Tobie gratuluje :) !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 10:54 przez prosiaczek993.

ja od dzisiaj przeszłam na diete :) 10 kg chce zrzucić mam 165 cm waże 62 kg

Prosiaczku, słyszałam ze dziewczyny kupują lub same robia chipsy jabłkowe, podobno pomaga to zastapic slodcze. Ja niestety mam inny problem , nie przepadam jakos bardzo za slodyczami ale jedzenie typu pizza, frytki czy smieciowe chipsy uwielbiam, no ale zobaczymy moze nam sie razem uda :D do tego od 3 dni codziennie ranno robie cwiczenia callanetics :)

Dziewczyny, może zamiast słodyczy suszone owoce?:)

Łojezu, idealna waga, nie trzeba diety ;) ale jeśli chcesz, to zapraszam do grupy wsparcia -10 kg, wątek jest długi, ale można dołączać w każdej chwili. Razem to już jakieś 100 kg spokojnie schudłyśmy z dziewczynami z grupy :D A moja dieta to mżird czyli Mniej żryj i Rusz D*pkę :P Skuteczna w 100% (ochotę na słodycze możesz zastąpić jabłkami, błonnikiem, wodą, herbatą itd, albo możesz wcinać np. paczuszkę płatków fitness jogurtowych czy czekoladowych itd)

Cytat
anjanka22
ja od dzisiaj przeszłam na diete :) 10 kg chce zrzucić mam 165 cm waże 62 kg

Hej,ja też!;D i mam podobny wzrost (164cm) i wagę!;D (jakieś 59-60kg)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?