Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

06 sie 2009 - 23:09:51

diete przeszlam w calosci, chociaz bylo ciezko, a 7 dnia doprawilam to wszystko basenem to juz wogole masakra.. ale efekt jest, w 13 dni niecale 10 kg, no i z czystym sumieniem powiem, od lutego tylko 2 wrocilo :)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

06 sie 2009 - 23:13:46

ojj nie polecam tej diety:P stosowałam ją, wytrzymałam 7 dni, przez ten cały czas myślałam tylko i wyłącznie o jedzeniu:P myslałąm sobie co bym sobie przygotowała gdybym nie była na tej diecie, i to jest straszne bo śliniłam się na samą myśl o zwykłym makaronie z sosem:(. Czułam się słabo, i to strasznie- dieta w ciągu tygodnia dostarczza 970 KCAL [/u w ciągu tych 7 dni nie korzystałam w ogóle z Toalety ( poza siusianiem i kąpielą oczywiście:P)
mięso bez przypraw smakuje obrzzzydliwie :/

No i doszło w końcu do tego ze 7 dnia dosłownie rzuciłam się na jedzenie, i tak sie zakończyła moja przygoda z Dieta Kopenhaską. Zrzuciłam na niej w ciagu tyg.ok 5 kg ale nadrobiłam je z dodatkiem:(
Nikomu nie polecam owej diety

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

06 sie 2009 - 23:18:04

ta dieta za bardzo wyciencza, nie ma sie na nic siły i w ogole, bardzo duzo osób ja odradza przede wszystkim lekarze i dietetycy ;)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

06 sie 2009 - 23:18:10

ja wytrzymalam 7 dni zchudlam 4 kg moglam wiecej wytrzymac ale jakos tak ucieszylam sie ze w tydzien 4 kg i przestalam no iefekt przeszedl jadlam potem jak przed dieta slodycze i powrocilo ale mam zamiar od poniedzialu :P hhe zawsze od poniedzialku sie mowi i moze wytrzymam tym razem 13 dni ... ja wtedy nawet mniej jadlam jak byla taa salatka do zjedzenia to juz wolalam jej nie jesc takie schizy ze przytyje i szlam na rower kazdego dnia okolo 3 godziny na rowerze rolkach spacerze

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

07 sie 2009 - 13:19:06

Cytat
rudziula
diete przeszlam w calosci, chociaz bylo ciezko, a 7 dnia doprawilam to wszystko basenem to juz wogole masakra.. ale efekt jest, w 13 dni niecale 10 kg, no i z czystym sumieniem powiem, od lutego tylko 2 wrocilo :)

to nieźle, ja stwierdziłam że dziś zaczynam , ale nie lubie sypanej czarnej kawy cukrem tylko troszkę posłodziłam bo raczej chcę się oduczyć.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

07 sie 2009 - 13:20:56

Najgorsza dieta z możliwych!

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 cze 2009 - 13:01:24

dzisiaj 4 dzien..nawet jest ok tylko dostalam wczesniej miesiaczke.
wlasnie wypilam kawe o 13. i nie wiem za ile zjesc lunch i obiad. wiecie?

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 cze 2009 - 13:28:41

Witam :) Z tego co czytałam a czytałam dużo o niej to kawę pije się najpóźniej do godziny 9:00 :-/ Więc teraz musisz do 14:00 zjeść żeby wszystko w miarę się unormowało :) i obiad też do 18:00 Ja jestem 10 dzień na tej diecie to ochydne jedzenie już nie jest takie straszne :) I schudłam 4 kg :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-11 13:41 przez malutka72.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lip 2009 - 14:18:31

macie te dietke, bo ja bym chciala:)) - jak ją zdobyc?:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lip 2009 - 14:21:02

Kopenhaska-największe dno, które spustoszy organizm...

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lip 2009 - 14:21:48

Cytat
JustysG
macie te dietke, bo ja bym chciala:)) - jak ją zdobyc?:)
wpisujesz w google. jest tego pelno

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lip 2009 - 14:23:52

ok - dzięki:) - zobaczymy co tam jest:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lip 2009 - 14:35:05

Cytat
Canditti
Kopenhaska-największe dno, które spustoszy organizm...

zgadzam sie w 100%

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lip 2009 - 23:26:13

Cytat
ollusqa
Cytat
Canditti
Kopenhaska-największe dno, które spustoszy organizm...

zgadzam sie w 100%
Tak i 10kg niby się chudnie- ja tylko z 1 schudłam..

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

25 lip 2009 - 17:24:45

Ta dieta jest rygorystyczna, bo nawet gumy nie mozna rzuć. Osobiście jej nie stosowałam, ale slyszałam i czytałam, ze dość często wystepuje po niej efekt jojo, ale podejrzewam, ze to dlatego, że ludzie po skończeniu diety rzucają się na wszystko na co maja ochotę... "bo w końcu tyle schudli"... Z drugiej strony koleżanka mojego kuzyna kontynuowała tę dietę, żeby nie przytyć i popadła w anoreksje.

A tak a pro po to nie wiecie czym moglabym zastąpić mięso w tej diecie, bo jestem wegetarianka?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak schudnąć? Co jeść, jak ćwiczyć? Porady - wątek zbiorczy