Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

03 kwi 2013 - 18:58:16

Mam straszny problem...nienawidzę kawy najbardziej na świecie!!Czy mozna jej nie pic albo zamienic na cos innego!!????

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

07 kwi 2013 - 12:58:34

Witam! Dziś mój pierwszy dzień, sniadanie i obiad za mną
śniadanie: kawa sypana czarna (bez cukru bo nie słodzę, ale mysle ze to nie zaszkodzi)
obiad: szklanka brokułów (można zamiennie ze szpinakiem)i dwa jajka na twardo.
Wypiłam juz jakieś trzy półlitrowe butelki wody, narazie nie jestem głodna ;p
MOJE WYMIARY dzień 1:
Waga 69,3kg
Talia 84cm
brzuch pępek 92cm
pupa 107cm
udo 61cm

Wiem, zapuściłam się :(, ale 10 kg mi zostało po ciąży i to mój cel :)
KTO DOŁĄCZY DO DIETKI? RAZEM BĘDZIE ŁATWIEJ! ;)


Cytat
aleksandra_77
Mam straszny problem...nienawidzę kawy najbardziej na świecie!!Czy mozna jej nie pic albo zamienic na cos innego!!????
Można! Zamiast kawy zielona herbata(musi być zielona)! ;) czytałam na innych forach i efekty te same jak z kawą, na niektórych stronach o tej diecie też to jest napisane :)
Nikt nie jest chętny? A może Aleksandra77? ;)
Ja jestem już po kolacji: Befsztyk wołowy i 5 liści sałaty zakrapianej oliwą z oliwek i cytrynką ;) już nie liczę ile wody wypiłam.. ;p
Piszą żeby nie ćwiczyć na tej diecie (jest bardzo mało kaloryczna) ale myśle że tradycyjne brzuszki i przysiady troche ujędrnią mi ciałko. Trzeba też zadbać by nie narobić sobie rozstępów! :)













Dziś minął dzień 3 ;)
Z samego rana się zważyłam i zmierzyłam:
Waga: 67,9kg (-1,4) ;)
talia: 83cm (-1cm)
brzuch pępek: 88cm (-4cm)! ;D
pupa: 103cm (-4cm) ;)))))))
udo: 58cm (-3cm) :)


Mam motywację!! ;))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-09 22:36 przez Ada1993.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

09 kwi 2013 - 23:23:05

ja ja ja ! już jestem na niej 2raz! dzisiaj był mój pierwszy dzień :P
Założyłam bloga odnośnie diety,trochę dla siebie trochę żeby innych zmotywować :) Zapraszam :)

http://chceszbycpiekna-cierp.blogspot.com/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 11:45 przez skradzionaa.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 kwi 2013 - 07:55:09

Cytat
skradzionaa
ja ja ja ! już jestem na niej 2raz! dzisiaj był mój pierwszy dzień :P
Założyłam bloga odnośnie diety,trochę dla siebie trochę żeby innych zmotywować :) Zapraszam :)

http://chceszbycpiekna-cierp.blogspot.com/
Ćwiczysz podczas stosowania diety kopenhaskiej? Dostarczasz organizmowi tak mało witamin, wartości odżywczych, iż ćwiczenia mogą bardziej Ci zaszkodzić niż pomóc. Co ważne, nie jedz niczego po 18. Dieta kopenhaska reguluje przemianę materii i po to jest ścisły jadłospis, żeby go przestrzegać. Pamiętaj o spożywaniu sałaty z olejami; oliwą, olejem z orzechów włoskich. Pozdrawiam!

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

15 kwi 2013 - 09:23:34

Rok temu przechodziłam przez dietę kopenhaską. Mam niestety niecierpliwą naturę, jeśli chodzi o odchudzanie, więc dieta kopenhaska była jakby dla mnie. Schudłam bardzo dużo, bo 13 kg. Dziennie ubywał mi praktycznie jeden kilogram. Od tamtego czasu nie przytyłam, ale to zasługa zdrowego i mądrego jedzenia połączonego z aktywnością fizyczną.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-15 09:23 przez Bellafonte_pl.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 maj 2013 - 13:26:55

To moj 3dzien diety. Pierwszy byl najgorszy,caly czas odczuwałam straszny glod. Nie mam w domu wagi,ale to czy schudne zauwaze bez niej. Juz moj brzuszek jest bardziej plaski. Mam zamiar wytrzymac do konca. Moj partner nie wierzy mi w to poniewaz zawsze jak zaczynalam diete to na drugi albo trzeci dzien juz rezygnowalam z niej. Teraz mam mobilizacje,pokaze mu,ze mam silna wole i damn rade. Zbliza sie lato i chce wygladac dobrze w stroju kapielowym. Chyba jak kazda z nas;)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

18 cze 2013 - 21:18:56

Dziewczyny dołączam się do Was, zaczynam od jutra diete Kopenhaską.
Ważę 60 kg przy wzroście 152 cm, także MASAKRA!, moim celem jest spaść chociaż do 52-53 kg.
Czuje się już źle ze sobą, niby zaczełam MŻ, ale boje się że to nie wystarczy.
Kto jest ze mną przez te 13 dni?

Damy radę!!!

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lip 2013 - 16:16:51

hej, chciałabym schudnąć szybko parę kg i zastanawiam się nad tą dietą kopenhaską. Z grubsza poczytałam sobie o niej tutaj http://kalorynka.pl/porady/565/Dieta-kopenhaska.aspx i się tak zastanawiam czy warto tego spróbować czy to raczej jakaś ściema jest?

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

01 sie 2013 - 12:06:42

Witam właśnie jestem na 3 dniu tej diety i jakoś nie jest mi słabo i nie mam żadnych złych objawów ogólnie schodzi ze mnie woda ale po zakońćzeniu tej diety zamierzam stosować dietę 1000 kcal więc nie myślę o efekcie jojo , moze jest ktoś kto właśnie teraz stosuje tą dietę razem zawsze raźniej :)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

16 sie 2013 - 15:12:05

Witam :) Od poniedziałku mam zamiar przejść na dietę kopenhaską :) Zastanawiam się jak przyrządzałyście wołowinę? A pierś z kurczaka? Można zastosować jakieś przyprawy?

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

09 paź 2013 - 14:34:25

informacje dot takich rzeczy jak dieta radziłabym czerpać na profesjonalnych portalach, np: http://www.hellozdrowie.pl/jedzenie/index/indeks-diet/dieta-kopenhaska

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

27 sty 2014 - 11:13:21

Odsyłam tutaj - http://zmaganiazodchudzaniem.blogspot.co.at/
Jedyna dieta, która faktycznie działa, to dieta rozsądna, gdzie zmieniacie na zawsze złe przyzwyczajenia. Od kiedy schudłam, dużo się w mojej diecie zmieniło. Mniej jem, rozsądnie dobieram produkty i tak powinno być. Mam nadzieję, że zdołam to już utrzymać na zawsze ;-)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

03 maj 2014 - 15:34:29

ja od poniedziałku zaczynam

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

04 cze 2014 - 09:31:22

Dla mnie ta dieta jest bez sensu. Nie chce nikogo urazić tym stwierdzeniem, ale jestem przeciwna tak radykalnemu odchudzaniu. Uważam, że tylko dobrze zbilansowana dieta pozwoli osiągnąć nam efekty na których nam zależy. Trwały spadek masy nie jest możliwy z 2 tygodnie!

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

21 sty 2015 - 22:06:22

też bardzo długo się odchudzałam i nie mogłam schudnąć. W końcu pomogło mi wlasnie acetomale, bardzo dobry suplement. Przyspieszył przemianę materii i zmniejszył ochote na podjadanie między posiłkami.

najlepsze na oczyszczanie jest jabłko! nawet nie wiecie jak potrafi przyspieszyc metabolzim. jednak jedzac je przez 2 dni na 3 już nie mogłam na nie spojrzeć! Dlatego znalazłam http://acetomale.pl/, suplement który w jednej kapsułce ma ponoc ekstrakt z 5 kg jabłek. Biorę codziennie, czuję się naprawdę dobrze i wiem, że działa bo przyszpieszyły mój metabolizm- widzę to po częstych wizytach w toalecie. ;) no i schudłam ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 00:09 przez liliszczecin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta Margarita stosował ktoś??