Obecnie rozmawiamy o:

Stłuczka

dzisiaj o 16:55

Dekoloryzacja

dzisiaj o 12:11

Chłopak w stringach

przedwczoraj o 22:33

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

przedwczoraj o 20:35

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklamowanych suplementów na odchudzanie jest całe mnóstwo, wśród nich w ostatnim czasie króluje chyba młody zielony jęczmień. Opinie ludzi w internecie pozytywne. Ponoć ten młody zielony jęczmień ma w sobie więcej witmainy c niż sok z pomarańczy, obniża cholesterol, działa antyoksydacyjnie a przede wszystkim wspomaga odchudzanie co akurat mnie interesuje najbardziej.

Nie chcę zażywać żadnych typowo chemicznych środków, a z tego co zrozumiałam młody zielony jęczmień kupiony sproszkowany(?) ma sporo fajnych właściwości plus dużą dawkę błonnika. Stosowała któraś? są jakieś efekty? choćby lepsze samopoczucie, włosy, czy paznokcie. Brak wzdęć. aa i dlaczego akurat MŁODY? tak się zastanawiam czy to nie kolejny tani chwyt marketingowy na wiosenne parcie na schudnięcie przed latem:D

kupiłam w tabletkach jakiś czas temu, zażyłam jedną i zapomniałam więc nie wiem jakie efekty :)

U mnie efektów nie bylo. Mialam mlody jeczmien w proszku.
Kolor bardzo fajny i interesujacy, smak niezbyt dobry, a efekt zerowy. :)

Może nie tyle odchudza co wspomaga odchudzanie. Bez diety i ćwiczeń stosowanie go nic nie da podobnie jak innych suplementów. Fajny dodatek aczkolwiek nie obowiązkowy. Najpierw dieta potem suple :)

Żaden jęczmień, ani nic podobnego nie odchudza. Odchudzają ćwiczenia i dieta. Jęczmień może jedynie wspomagać odchudzanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

deser z małą iloscia tłuszczów i dużą ilościa białka