Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklamowanych suplementów na odchudzanie jest całe mnóstwo, wśród nich w ostatnim czasie króluje chyba młody zielony jęczmień. Opinie ludzi w internecie pozytywne. Ponoć ten młody zielony jęczmień ma w sobie więcej witmainy c niż sok z pomarańczy, obniża cholesterol, działa antyoksydacyjnie a przede wszystkim wspomaga odchudzanie co akurat mnie interesuje najbardziej.

Nie chcę zażywać żadnych typowo chemicznych środków, a z tego co zrozumiałam młody zielony jęczmień kupiony sproszkowany(?) ma sporo fajnych właściwości plus dużą dawkę błonnika. Stosowała któraś? są jakieś efekty? choćby lepsze samopoczucie, włosy, czy paznokcie. Brak wzdęć. aa i dlaczego akurat MŁODY? tak się zastanawiam czy to nie kolejny tani chwyt marketingowy na wiosenne parcie na schudnięcie przed latem:D

kupiłam w tabletkach jakiś czas temu, zażyłam jedną i zapomniałam więc nie wiem jakie efekty :)

U mnie efektów nie bylo. Mialam mlody jeczmien w proszku.
Kolor bardzo fajny i interesujacy, smak niezbyt dobry, a efekt zerowy. :)

Może nie tyle odchudza co wspomaga odchudzanie. Bez diety i ćwiczeń stosowanie go nic nie da podobnie jak innych suplementów. Fajny dodatek aczkolwiek nie obowiązkowy. Najpierw dieta potem suple :)

Żaden jęczmień, ani nic podobnego nie odchudza. Odchudzają ćwiczenia i dieta. Jęczmień może jedynie wspomagać odchudzanie.

Chyba tak bo dużo się o młodym jęczmieniu słyszy własnie na odchudzanie
https://konopiafarmacja.pl/blog/czy-mlody-jeczmien-wspomaga-odchudzanie.html

Witam wszystkich! Chciałam podzielić się swoim niesamowitym doświadczeniem z młodym jęczmieniem, który ma niezwykłe właściwości dla skóry, zdrowia i odchudzania. Chciałabym jednak podkreślić, że młody jęczmień nie jest żadną "złotą tabletką", która w magiczny sposób powoduje nagłą utratę wagi czy transformację ciała.

Po urodzeniu mojego dziecka zaczęłam stosować różne suple które mi nie pomagały zero efektu !! któregoś razu po przeczytaniu opinii zaczełam stosować młody jeszczmień tak długo jak inne suplementy na odchudzanie ( młody jęczmień od firmy Ziółko ) przez okres 4 miesięcy, i to właśnie po tym czasie zauważyłam niesamowitą metamorfozę mojego ciała. Nie mogę uwierzyć, jak wiele zmian zaszło w moim organizmie!

Przede wszystkim, zauważyłam, że mój organizm przestał zatrzymywać wodę - czułam się lżejsza i mniej opuchnięta. Moja skóra nabrała blasku, a włosy stały się lśniące i zdrowsze. To było zaskakujące, bo nie sądziłam że aż ta to zadziała

Co do utraty wagi, nie mogę powiedzieć, jak dokładnie rozkładała się na przestrzeni tygodni, ponieważ nie ważyłam się regularnie. Jednak po tym 4-miesięcznym okresie zauważyłam, że straciłam aż 9 kilogramów. Chociaż nie mogę przypisać tego wyłącznie młodemu jęczmieniowi, dlatego t jestem przekonana, że młody jęczmień odegrał dużą rolę w tym procesie.

Chciałabym podkreślić, że rozumiem to każdy organizm jest inny, więc efekty mogą się różnić. Młody jęczmień nie jest magicznym rozwiązaniem biorę i jutro nie mam zbędnych kilogramów ale na pewno działa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-23 15:33 przez driver1983.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

deser z małą iloscia tłuszczów i dużą ilościa białka