Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 16:53:03

tez stosowalam ta diete i schudlam 13 kg:)) ale prztylam teraz 3---> po 1,5 roku od diety , bo zrobilam sobie przerwe w sporcie, ale po sesji wracam do biegania:)) ale w trakcie tej diety intensywnie cwiczylam, bo bez tego ani rusz, nie byloby wynikow:) jednak sport + dieta= 100% satysfakcji!!!!!!

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

10 lut 2009 - 16:57:54

ja tez zchudlam 8 kg i potem jeszcze 5 ale nie myslcie ze 13 dni glodowki wystraczy :) potem tez trezba uwazac co ,jaki kiedy sie je,puki co jestem 14 miesiecy od diety i nie przytylam:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 09:40:07

Ja w ogóle dzień przed zastosowaniem diety zrobiłam sobie całodniową głodówkę. Wypiłam tylko dwie butelki wody mineralnej niegazowanej. Potem na drugi dzień nie czułam głodu po posiłkach zalecanych przez dietę. Byłam nasycona i niegłodna. Tez zdarzyło mi się zjeść jabłko, bo kręciło mi się w głowie i dzwoniło mi w uszach:/ ale smakowało mi jak nigdy:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 13:33:02

Moja koleżanka ma problem z nadwagą i stosowała tą dietę jak i wiele innych, niestety bezskutecznie :( często jest efekt jojo. Teraz je w miarę normalnie, poza smażonym, pije dużo wody niegazowanej, małe porcje ok.5 razy i ostatni posiłek o 18:00. Nie pije coca coli i nie je słodyczy. Teraz chyba ok. 14 dni i schudła 3 kg

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 14:07:22

Słuchajcie, mam jedno istotne pytanie co do tej diety. Oczytałam sie juz dużo na jej temat, ale nigdzie nie znalazłam tego czy w trakcie diety można palić papierosy. Wiecie moze coś o tym??
Ps. ja wytrzymalam na diecie 3 dni ok rok temu, ale teraz bede trwrdsza:)) Poczekam jednak aż sie zrobi ciepło bo smaczniejsze bedą pomidory i szpinak, a i ruchu bedzie troche więcej:))

niezweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 14:15:45

ja trzymam kciuki a na czym ta dieta polega????

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 14:19:12

Stosowałam tą dietę. 5 dnia zasłabłam... jeszcze kiedys ja powtorze, ale wtedy z pewnoscia lepiej sie przygotuje

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 14:21:04

Jeszcze prześle wam dziewczyny linka do strony w allegro, znakomite kropelki ale naprawde dla wytrwalych poniewaz są ochydne w smaku, stosowalam je tydzien i w ogole nie mialam apetytu i lepszą przemiane materii:)) Lecz po tygodniu juz mi sie nie dobrze robilo na samą mysl o nich, choc schudlam prawie 3 kg.

http://www.allegro.pl/item543937775_krople_odchudzajace_herbapol_schudnij_na_zawsze.html

Zresztą same zobaczcie jak sie sprzedają.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 14:21:44

No i napiszcie mi jak z tymi papierosami??

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

11 lut 2009 - 21:33:01

Hej Dziewczyny :) stosowałam tą dietę i na prawdę ją polecam ponieważ da się schudnąć w krótkim czasie i to sporo
A co do papierosów gdyby nie one to bym chyba nie wytrzymała, ja paliłam i efekty były zadowalające także myślę że palić można :)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lut 2009 - 09:49:04

Oj to super!! Dzieki za odpowiedz:)

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lut 2009 - 15:50:54

Cytat
madzia_0305
Jeszcze prześle wam dziewczyny linka do strony w allegro, znakomite kropelki ale naprawde dla wytrwalych poniewaz są ochydne w smaku, stosowalam je tydzien i w ogole nie mialam apetytu i lepszą przemiane materii:)) Lecz po tygodniu juz mi sie nie dobrze robilo na samą mysl o nich, choc schudlam prawie 3 kg.

http://www.allegro.pl/item543937775_krople_odchudzajace_herbapol_schudnij_na_zawsze.html

Zresztą same zobaczcie jak sie sprzedają.


Wczoraj zamówiłam te kropelik:) wypróbuje co to jest:)
Oraz obiecałam sobie ze od soboty robie diete kapuściana :) Mam nadzieje ze wytrzymam ...Moze ktos startuje ze mna:) Razem zawsze lepiej:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-02-12 15:55 przez izka9392.

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lut 2009 - 15:59:34

Cytat
izka9392
Cytat
madzia_0305
Jeszcze prześle wam dziewczyny linka do strony w allegro, znakomite kropelki ale naprawde dla wytrwalych poniewaz są ochydne w smaku, stosowalam je tydzien i w ogole nie mialam apetytu i lepszą przemiane materii:)) Lecz po tygodniu juz mi sie nie dobrze robilo na samą mysl o nich, choc schudlam prawie 3 kg.

http://www.allegro.pl/item543937775_krople_odchudzajace_herbapol_schudnij_na_zawsze.html

Zresztą same zobaczcie jak sie sprzedają.


Wczoraj zamówiłam te kropelik:) wypróbuje co to jest:)
Oraz obiecałam sobie ze od soboty robie diete kapuściana :) Mam nadzieje ze wytrzymam ...Moze ktos startuje ze mna:) Razem zawsze lepiej:P

chetnie sie przylacze:)) wiosna sie zbliza wielkimi krokami, wiec trzeba zrzucic pare dodatkowych kg!

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lut 2009 - 16:02:25

martulinkaaa
To od soboty zaczynamy :) Moze pasowalo by oddzielny wątek założyc??

dieta kopenhaska - wątek zbiorczy

12 lut 2009 - 16:25:51

Kurcze przyłączyła bym sie do was dziewczyny, ale nie dieta kapuściana bo tam cały czas tą zupe sie jje, moja mama była na tej diecie i od samego patrzenia mialam juz jej dość. Moze kopenhaska?? i osobny wątek byłby spoko. Jak wolicie zresztą, ja sie napaliłam juz ne te 13 dni wyżeczeń:))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

anoreksja