Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta grejpfrutowa

15 lis 2012 - 10:16:43

Czy któraś z Was była kiedyś na diecie grejpfrutowej? Działa? Chciałabym zrzucić kilka zbędnych kg, zapisałam się na siłownie, ale dodatkowo chciałabym wprowadzić jakąś dietę. Czytałam, że w ciągu 2 tygodni można schudnąć mniej więcej 4kg, dodatkowo grejpfruty oczyszczają organizm z toksyn- więc chyba nie jest to jakaś radykalna wyniszczająca dieta. Co o niej myślicie, jakie są wasze opinie?

dieta grejpfrutowa

15 lis 2012 - 11:30:51

nie próbowałam ale sama się chętnie dowiem- lubię grejpfruty więc jeśli przy okazji miałabym schudnąć byłoby całkiem miło :)

dieta grejpfrutowa

22 lis 2012 - 10:03:50

moja kuzynka jej uzywała i działa działa, aled nie jest to tylko dieta grejfrutowa, po tyg wprowadza sie inne produkty

dieta grejpfrutowa

25 lis 2012 - 10:16:10

ja rowniez bylam 2 tygodnie na diecie grejgrutowej schudlam 4 kg,teraz jestem od 2 miesiecy na diecie 1000 kalorii i schudlam 8 kg,teraz znowu chce przejsc na grejfrutowa bo waga od dlugiego czasu stoi w miejscu mam nadzieje ze sie ruszy po grejfrutach:D obecnie waze 60 kg chce schudnac jeszcze 5 kg przy wzroscie 168cm

dieta grejpfrutowa

28 lis 2012 - 09:08:53

a na czym ta dieta polega, dziewczyny? Je się przez cały dzień tylko grejpfruty? Bardzo chętnie na nią przejdę, bo uwielbiam :D póki co piję sok z grejpfruta codziennie rano (wyciskam sama). Potrzebuję schudnąć jeszcze 3-4 kg, mam wrażenie że moja waga stoi w miejscu mimo ćwiczeń, więc taka dieta byłaby jak znalazł.

zweryfikowana
Posty: 874
Ostrzeżenia: 1/5

dieta grejpfrutowa

02 gru 2012 - 12:45:34

też się chętnie dowiem
lubię grejpfruty :D!

dieta grejpfrutowa

02 gru 2012 - 22:17:40

Zaczelam diete


[][][] 1 DZIEŃ [][][]
Śniadanie: połowa grejpfruta, szklanka herbaty niesłodzonej lub gorzkiej kawy
Obiad: 120-240 gram wołowiny przerabiamy na kotleta, smarzymy na grillu lub na patelni teflonowej (najlepiej bez tłuszczu), do tego zjadamy 200 gram sałaty albo jednego pomidora. Do picia sok pomidorowy lub woda.
Kolacja: 2 jajka na twardo, 200 gram zielonego groszku (jak ktoś nie da rady tyle groszku spałaszować, można zjeść mniej). i oczywiście pół grejpfruta :D

[][][] DZIEŃ 2 [][][]
Śniadanie: połowa grejpfruta i szklanka herbatki lub kawy (standardowo)
Obiad: Kotlecik z cielęcinki (120-240 gram) do tego pomidorek i szklanka soku pomidorowego lub wielowarzywnego
Kolacja: 200 gram gotowanego kalafiora, pół grejpfruta

[][][] DZIEŃ 3 [][][]
Śniadanie: pół grejpfruta, herbatka lub kawa (jak zawsze bez cukru)
Obiad: Kotlecik z piersi kurczaka (120-240 gram) do tego sałata (200gram) lub pomidorek. Do picia może być sok pomarańczowy, choć polecam pomidorowy
Kolacja: Kotlecik z wołowiny (120 gram), pomidor, pół grejpfruta

[][][] DZIEŃ 4 [][][]
Śniadanie: cały grejpfrut i szklanka herbaty lub kawy
Obiad: 2 jajka na twardo (niestety nie można użyc majonezu ;( ) do tego groszek zielony albo sałata (polecam sałatę lodową, pycha). I soczek pomidorowy.
Kolacja: Jemy tylko jednego całego grejpfruta.


POLECAM !!!!!!!!

dieta grejpfrutowa

05 gru 2012 - 12:26:16

działa !

dieta grejpfrutowa

09 gru 2012 - 18:36:32

Cytat
smacznazupa
Czy któraś z Was była kiedyś na diecie grejpfrutowej? Działa? Chciałabym zrzucić kilka zbędnych kg, zapisałam się na siłownie, ale dodatkowo chciałabym wprowadzić jakąś dietę. Czytałam, że w ciągu 2 tygodni można schudnąć mniej więcej 4kg, dodatkowo grejpfruty oczyszczają organizm z toksyn- więc chyba nie jest to jakaś radykalna wyniszczająca dieta. Co o niej myślicie, jakie są wasze opinie?

Po jednodniowej głodówce gubisz 1 kg. Dobre jako wstęp do innej diety.

*głodówka - przez cały dzień jesz kilka grejpfrutów. TYLKO

** Taka "dieta grejpfrutowa jest mi znana... O innej nie słyszałam.Ale na pewno jedząc normalnie i tylko "podjadając" te owoce nie schudniesz tak dużo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-09 18:37 przez MagdalenaCornelia.

dieta grejpfrutowa

12 gru 2012 - 12:10:50

Wytrzymałam na tej diecie niecałe 2 dni i to była moja najdłuższa dieta w życiu haha
6kg schudłam jak zaczęłam palić, bo przez palenie nie mam już ochoty na słodycze. Ale ostatnio znów przytyłam i waże 53-54 kg przy wzroście 161 :o
Koooniec z pizzami, hot dogami, zapiekankami itp. :(

dieta grejpfrutowa

13 gru 2012 - 20:10:59

ja schudłam po grejpfrutowej 7kg, uważam że to mój mały sukces, akurat tyle ile chciałam ;)

dieta grejpfrutowa

29 maj 2014 - 18:04:12

Ja nie mogę - grejfruty osłabiają wchłanianie moich leków na alergię, więc nie mogę sobie pozwolić.

dieta grejpfrutowa

07 cze 2014 - 16:03:16

To ciekawe, chyba wypróbuję:)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

dieta grejpfrutowa

13 lip 2014 - 09:37:52

hm,zastanowię się nad tym ;)

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

dieta grejpfrutowa

21 sty 2015 - 22:28:20

dobr DIETA, stosowałam tylko bylam bardzo senna i mialam maloenergii. dlatego wspomagalam sie tez suplementem acetomale, dodawalo mi to energii i ograniczalo apetyt, nie mialam ochoty na slodycze ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dieta norweska opinie