Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

11 sty 2018 - 15:46:48

Jak ktoś lubi włoskie jedzenie to polecam wybrać się do restauracji Szkutnia - fajny wystrój wnętrza i pyszne jedzenie :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

05 lut 2018 - 23:21:11

jestem zakochana w shabu shabu- lokal na Mokotowskiej gdzie jest tanio i bardzo pysznie. Zjesz tam takie hmm kociołki, które klienci sami sobie przyrządzają. Wybierasz bulion, ryż itd. Bosssssko. Ceny też super, za 15 zł spokojnie sie najesz;)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

11 cze 2018 - 15:09:44

Ja mogę polecić bar Bubbles w centrum - lokalizacja super, atmosfera bardzo przyjemna i taka luźna, a jedzenie jest naprawdę pyszne i w rozsądnych cenach. Warto tam zajrzeć, zarówno dla super jedzonka jak i ogromnego wyboru szampanów. Na pewno każdy znajdzie coś pysznego dla siebie!

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

25 cze 2018 - 09:56:57

Restauracja Klimczok oferuje pyszną polsko-góralską kuchnię w bardzo przystępnych cenach. Za zestaw obiadowy zapłacimy tam jedynie 21 zł - więc chyba taniej sie nie da :p A warto spróbować ich zupy zbójnickiej albo kwaśnicy z wędzonym żeberkiem. Ze słodkości polecam szarlotkę i ciasto czekoladowe z malinami. Ale jeżeli jest tu ktoś kto nie jada mięsa to w Klimczoku też coś znajdzie dla siebie - bo mają ofertę dla wegetarian (próbowałam tofu wędzone w sosie słodko-kwaśnym i było pyszne!)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

03 lip 2018 - 16:25:11

Zdecydowanie mogę polecić Afrykasy na Postępu 5, podają pyszne potrawy kuchni etiopskiej i zanzibarskiej, taka egzotyka w warszawie :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

11 lip 2018 - 13:55:23

Fajne włoskie jedzonko jest w restauracji Oliwa i Papryka. Mają tam bardzo dobre makarony i pizze, ale akurat tamtejsze makarony są moimi faworytami zwłaszcza Tagiatelle all Carbonara.. i ceny też są stosunkowo niskie.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

13 lip 2018 - 11:09:30

Ja polecam nowo otwarte miejsce WuWu na Placu Konesera w Warszawie, pyszne jedzenie a w weekendy gra muzyka :)



niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

23 lip 2018 - 09:02:32

Jeśli szukacie dobrej polskiej kuchni to koło factory jest restauracja ursus z polskimi obiadami. Smacznie, niedrogo i sympatycznie

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

01 sie 2018 - 13:12:44

u mnie to różnie zależy na co mam ochoto to to jem. Nie chodzę po knajpach bo tego nie lubię zamiawiam na wynos z roomservice. Lubię jeść w spokoju a nie przy wszystkich no tak już mam

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

04 wrz 2018 - 10:10:17

Pankejk na Krakowskim Przedmieściu. Mają placki, naleśniki, pankejki i inne dobre rzeczy. Jedzenie pyszne, doprawione, pomysłowe, a ceny rozsądne. Można zrobić wypad solo bądź z rodziną lub znajomymi, bo otwarte do 23 lub 24 w weekendy

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

26 paź 2018 - 12:10:17

Moja ulubiona w Warszawie to restauracja Zachodni Brzeg :) Pyszna kuchnia izraelska, coś innego niż pizzerie :D Warto samemu zajrzeć i spróbować :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

10 sty 2020 - 14:00:36

Lubię zachodzić do Pandy na Gocławiu. https://www.barpanda.pl/ Mają tam smaczne azjatyckie dania i ceny odpowiednie do porcji. :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

13 sie 2020 - 12:15:40

Jeżeli szukasz dobrego i taniego jedzenia w Warszawie wybierz się do Burgery Nocą. Super miejsce. Można też zamawiać online. Ja tam często wpadam z dziewczyną i też jest zadowolona. Czasem można sobie pozwolić na chwilę zapomnienia ;) Ich strona WWW to : tanie jedzenie Warszawa

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

23 wrz 2020 - 21:57:30

moim zdaniem im mniej wyjść do ludzi tym lepiej a jedzenie zawsze można zamówić. osobiście korzystam z roomservice na terenie warszawy. mają dostawy bezkontaktowe co w moim przypadku jest dość ważnym atutem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje Wakacje Wakacje