Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

18 mar 2015 - 12:07:27

Jeśli ktoś z Was chciałby wybrac się na dobre oraz tanie sushi to warto jest iść do Besuto. Restauracja na Nowym Świecie
Na tygodniu mają tam zestawy lunchowe ( 30 zł) - sama najadam się nawet tym najmniejszym, jest tam spory wybór rolek. Siadając przy barze mamy również 10% zniżki. Przy okazji można się przyjrzeć pracy kucharzy ( robienie sushi to w sumie niemała sztuka).

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

23 cze 2015 - 07:50:05

Może Lucid Club http://www.lucidclub.pl? Specjalizują się w śniadaniach i lunchach. Mają bardzo zróżnicowaną ofertę i codziennie nowe menu lunchowe. Ceny na każdą kieszeń - zwłaszcza, że to Warszawa. No i warto odwiedzić to miejsce choćby ze względu na fajne wnętrza.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

06 sie 2015 - 11:00:30

Ja bardzo lubię i bardzo zachęcam do próbowania nowości jeśli już ktoś je na mieście. Ostatnio byłam na bardzo dobrym sushi w Tekeda, jadłam też ramen, ich specjalność i było genialne. Dodatkowy plus to przemiła obsługa.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

10 sie 2015 - 15:03:04

Polecam dellusso.pl na Zajączka 9b, ładny wystrój i bardzo smaczne jedzenie. Codziennie mą inne zestawy lunchowe w rozsądnej cenie :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 sie 2015 - 08:37:53

Również niedawno jadłam w Tekedzie. Miła i sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie, ładne ogródki. Warto spróbować sushi i ramenu.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

15 wrz 2015 - 13:55:10

Ja rownież polecam Besuto na Nowym Świecie. Od jakiegoś czasu jestem totalnie zakochana w sushi .Odwiedzilam wiele restauracji i w Besuto było najsmaczniej. Zestawy obiadowe są spore. Pieknie podane tak więc aż czasami szkoda się za to zabierać. Warto jest również polubić ich profil na facebooku ( https://www.facebook.com/BesutoSushiBar ) to wtedy dostaniecie zniżkę na maki.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

27 paź 2015 - 10:17:46

Ja sporo dobrego o Restauracji Wilanów słyszałam http://www.restauracjawilanow.com/. Podobno wspaniała kuchnia i samo miejsce bardzo eleganckie i stylowe.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 lis 2015 - 09:24:40

Jeśli ktoś lubi górskie klimaty to zapraszam do Gospody Zbójnickiej. Pyszne jedzenie, klimatyczna muzyka i wspaniała atmosfera. Szczególnie polecam placki ziemniaczane w sosie z borowików. W tym roku udajemy się do Gospody na Sylwestra, czuję, że będzie super zabawa! :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

12 sty 2016 - 09:40:03

ja polecam nowo otwarta Pierogarnie Gościniec na ul. podwale 19. Byłem tam wczoraj , rewelacja za 19 zł 9szt dużych pierogów podsmażanych na patelni.



Warszawa - tanie a dobre jedzenie

11 lut 2016 - 12:34:03

Uwielbiam pierogi :3 Absolutnie i kompletnie! Szczególnie mojej mamy, takie gotowane lub podsmażone :)) Na pewno spróbuję!
Ja z kolei polecam ę rybę na jana pawła, jadłam tam 3 razy - super miejsce na lunch, jeśli ktoś jest "rybny" :P

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

07 mar 2016 - 13:37:33

Ja Ci mogą polecić Gastrobar Bardziej – (www.bardziejbar.pl). Lokal mieści się przy ul. Marszałkowskiej. Świetny wystrój w stylu steampunk, pyszne koktajle i przekąski tapas, miła obsługa. Od 12 do 16 można zamówić lunch za 21 zł. Polecam także grzane piwo – z syropem cynamonowym i imbirowym i plastrami gruszki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 13:39 przez ankas33.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

24 mar 2016 - 23:39:23

Na pewno jeśli o smaczne jedzenie chodzi to mogę polecic francuska restaurację Paul. Jest w Centrum, więc blisko zarówno dworca jak i miejsc strategicznych w zwiedzaniu Warszawy ;) Od siebie poleciłabym szczególnie ich tarty, bo nigdzie indziej tak smacznych nie jadłam. A z manu obiadowego najbardziej lubię kotleciki wieprzowe z sosem camembert.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

10 maj 2016 - 13:19:55

Gdyby któraś z Was była w Malborku to polecam zajść do Karczmy Zamczysko, podają tam bardzo dobrego schabowego z kapustą i polewkę :)

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 2/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

21 maj 2016 - 07:51:25

Najfajniejszym miejscem spotkań przy pysznym jedzeniu jest Hell's Chickens przy Puławskiej, można tam zjeść skrzydełka w różnych sosach, pyszne sałatki, grillowaną pierś...

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

08 cze 2016 - 09:41:55

Ciekawą miejscówką jest Ganesh. Jestem tam kilka razy w miesiącu na obiedzie. Zawsze świeżo, zawsze smacznie. Ogólnie to pasuje mi indyjska kuchnia, zwłaszcza te potrawy w wersji wege. Za te pieniądze to w innych lokalach nawet bym się w połowie nie najadła, a tutaj zawsze wychodzę pełna optymalnie !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdańsk - noclegi