Ostrzeżenia dla użytkowniczki edytazet34:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (03-07-2018 08:13) Spam.
ja klamrę zakładałam w Centrum Podologicznym w Tarnowie i mogę z czystym sumieniem polecić tren zabieg jak i to centrum,a zwłaszcza panią Adrianę Miniatorską-Węgrzyn :)
moderator (24-07-2018 21:45) Spam.
Ja robiłam keratynę już dwa razy i dla mnie to najlepszy zabieg fryzjerski. Włosy sa później przez długi czas proste i lśniące, lepiej też się układają. Po tym zabiegu w ogóle mniej czasu spędzam nad stylizacją włosów.Najlepiej keratynę robią w Piasecznie w Estetyka Day Spa
moderator (18-06-2019 19:10) Spam.
Na rynku jest teraz wiele produktów do przedłużania rzęs także trzeba uważać co i gdzie się zamawia bo można się przejechać. Ja np. nie rozumiem czemu dziewczyny zamawiają rzęsy na Ali Express - ok tanio rozumiem ale przecież takimi rzęsami można tylko wyrządzić klientce krzywdę! Ja używam sprawdzonych marek, jak np. Magnitica Lashes https://magniticalashes.pl i nie wyobrażam sobie pracować na innych, niesprawdzonych produktach. W moim salonie musi być wszystko PERFECT aby klientki były zadowolone i wychodziły ode mnie z przepięknymi rzęsami i efektem WOW.

Zamknij to okno