Ostrzeżenia dla użytkowniczki Dariena:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (24-03-2017 10:54) Spam.
Czasami weekendami wybieram się ze znajomymi na tor Kartingowy Narodowy, by pojeździć gokartami. To świetny sposób na odstresowanie się i jednoczesne podniesienie swojego poziomu adrenaliny ;) Zawsze się świetnie bawimy i spędzamy miło czas, przy okazji rywalizując ze sobą :D Czasam się nawet założymy o jakąs drobnostkę, wtedy jest jeszcze ciekawiej :D
moderator (29-03-2017 14:58) Spam.
Według mnie powinnaś go zabrać w jakieś miejsce, gdzie będzie się mógł odpowiednio wyszaleć :D Tor A1Karting to świetne miejsce, a dodatkowo faceci uwielbiają tego typu rozrywki, więc możesz mieć pewność, że będzie zachwycony. Plusem jest też to, że razem z nim będziesz mogła się pościgać, więc oboje spędzicie przyjemnie czas. Na stronie [i][sup][color=#FF0000][/color][/sup][/i] znajdziesz więcej informacji, jeśli chciałabyś się na tego typu prezent zdecydować ;)
moderator (11-12-2017 10:27) Spam.
Ja takie ramki kupiłam w Fotopress55 w Krakowie :) Mają dobre ceny i spory wybór, więc łatwo znaleźć coś dla siebie ;)
moderator (06-02-2018 10:52) Spam.
Ja też zamawiałam ramki z [url=https://www.fotosklep55.pl/]Fotosklep55[/url] :) Potwierdzam to co napisała koleżanka wyżej i mogę śmiało polecić tą stronę :)

Zamknij to okno