Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

06 lip 2016 - 13:28:34

Nam ostatnio znajomi polecili restauracje pod gigantami, więc w ubiegłą niedziele się wybraliśmy i zamówiliśmy sobie specjalność restauracji czyli kaczka po polsku i kotleciki jagnięce. Juz na samym poczatku zachwyciło nas bardzo eleganckie wnętrze i obsługa. Gdy spróbowaliśmy jedzenie wiedzieliśmy, że na jednym razie się nie skończy. Jedzonko było przepyszne !

Nam ostatnio znajomi polecili restauracje pod gigantami, więc w ubiegłą niedziele się wybraliśmy i zamówiliśmy sobie specjalność restauracji czyli kaczka po polsku i kotleciki jagnięce. Juz na samym poczatku zachwyciło nas bardzo eleganckie wnętrze i obsługa. Gdy spróbowaliśmy jedzenie wiedzieliśmy, że na jednym razie się nie skończy. Jedzonko było przepyszne !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-06 13:28 przez magicznamegi.

zweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

06 lip 2016 - 13:46:33

AIOLI
od poniedziałku do piątku do kawy pyszne śniadanie za złotówkę

PAŃSTWOWMIASTO
LUNCH ZA 20ZIKO
napój,1 danie, 2 danie.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

28 lip 2016 - 00:13:12

Bardzo fajne i smaczne jedzonko mają w Piance na ul. Zgoda. Byłam tam wieczorem z chłopakiem. Od razu sobie piwko wypiliśmy. Tani bar ale wszystko w jak najlepszym porządku, świeże i smaczne. Polecam www.piankaztanka.pl

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

08 sie 2016 - 14:16:02

Smakowało mi jedzenie w Ganesh na ul. KEN w Galerii Metro. Byłam tam pierwszy raz w życiu i mogę polecić. Duże porcje, dodatki już wliczone w cenę, wszystko przyrządzane od podstaw, bez odmrażania na szybko. Oryginalna indyjska kuchnia, robiona wedle tradycyjnych receptur. Polecam miejsce! Prowadzą swoje konto na fejsie

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

02 wrz 2016 - 14:29:49

Polecam skorzystać z karty OpenCard, dostaniecie 30% rabatu w fajnych restauracjach jak Benihana, Signature, Momu czy Lazy Dog :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

15 gru 2016 - 01:35:29

Naprawde bardzo dobrze w Warszawie zjecie w restauracji Salto na wilczej. Jest rewelacyjna, przyciąga nie tylko smakami rodem z ameryki południowej ale też klimatycznym wnętrzem. Uwielbiam tam chodzić :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

09 sty 2017 - 09:58:36

Hmmm nie dawno znajomi zaprosili mnie na małą imprezkę urodzinową organizowaną w Piance. Myślę, że to bardzo fajne miejsce, bardzo smaczne jedzenie. Jak się dowiadywałam cen to naprawdę przystępne, a za ten smak z pewnością warto. W ogóle atmosfera tego miejsca bardzo fajna. Bawiliśmy się nieźle jak na osoby około 40 lat. Lokal jak najbardziej polecam czy to imprezka mała jakaś czy po prostu na obiad :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

25 sty 2017 - 14:37:14

Dziewczyny, ja wam polecam restauracje w centrum Warszawy "Wiesz co Zjesz" http://www.wieszcozjesz.pl/ . Byłam tam na kolacji i pokochałam to miejsce. Aranżacja wnętrza to istna bajka. Jedzenie jest przepyszne, co ważne,karta jest bogata oferta dla osób nietolerujących glutenu. Aż nie wiadomo na co się zdecydować. Super, że jest taki zakątek w stolicy.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

26 sty 2017 - 08:56:29

Czasami bywamy w centrum, ale wtedy wybieramy zwykle resturacje serwujace włoską kuchnię , która smakuje mi najbardziej ( uwielbiam pizze naprawdziwym włoskim cieście - niestety niewiele jest dobrych restauracji, które potrafia zaserwować własnie taką pizzę).

Jedną z moich ulubionych restauracji jest Trattoria Rucola. Jedzenie jest smaczne, ładnie podane oraz jak na stolicę nie jest drogo.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

24 lut 2017 - 09:41:52

Ja z narzeczoną chodzę czesto do restauracji Waniliowa na Bielanach i zawsze coś nas tam zaskakuje ponieważ szef kuchni jest wielkim wirtuozem smaku . A bardziej po polsku zna się na robocie ;)

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

28 kwi 2017 - 12:03:33

My ostatnio wpadliśmy, w sumie przypadkiem, do Bierhalle w Koszykach. Ceny spoko, zwłaszcza, że dania z menu dla dzieci były za darmo do dań rodziców ;) Jedzenie bardzo dobre, nam smakowało, dzieciakom w sumie też :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

15 maj 2017 - 09:32:16

A słyszeliście może o Bubbles? Wiele dobrego na temat ich kuchni słyszałam, ale nie byłam jeszcze. Planuje męża wyciągnąć na rocznicę do nich. Podobno też podają prawdziwego szampana z Francji. Z chęcią spróbuje :) Drogo podobno też nie jest jak na restauracje. Więc myślę, że warto :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

06 lip 2017 - 11:22:17

Ja wolę jednak klasykę jak np pizzeria stopiątka. Bardzo smaczna Pizza, dla mnie chyba najlepsza jaka jadlam w warszawie, i bardzo dobrą ofertę mają - https://pizzaportal.pl/pizzeria-105-stopiatka/warszawa

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 lip 2017 - 18:34:37

A ja polecam restaurację Akademia. Świetne miejsce z klimatem, który bardzo lubię :) obsługa i jedzenie pierwsza klasa. Polecam na spotkania biznesowe i nie tylko. Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

19 wrz 2017 - 14:22:08

Restauracja maryensztadt craft beer & food na ulicy szeroki dunaj - bardzo dobre jedzenie i fajny klimat :) od otwarcia pojawiam się tam regularnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŁEBA OBIADY