Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

23 kwi 2014 - 22:06:11

My ostatnio jak byliśmy w Warszawie wybraliśmy się do Konstancina aby mały pooddychał troszkę lepszym powietrzem i tam trafiliśmy na ten lokal Gospoda Zalewajka http://www.gospodazalewajka.pl/nowe-menu-2/ . Jedzonko polskie i pyszne, mężowi strasznie smakowała golonka i mówił że dobrze doprawiona. Synek zjadł pomidorówkę i była bardzo smaczna, bo sama zawsze sprawdzam zanim maluch spróbuje. Ja jadłam sałatkę i była tak sycąca, że miałam duży problem aby ją zjeść. Ceny wg mnie jak w restauracji, ale raczej ok jak na jakość jedzenia. Obsługa miła, wygląd taki "polski" więc można poczuć się troszkę jak poza miastem :).

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

10 cze 2014 - 11:19:47

Dobre jedzenie i przyjemny klimacik mają w Rozdrożu na alejach Ujazdowskich, można tam się najeść smacznym polskim jedzeniem a potem przejść na spacer po Łazienkach. Ceny nie są wysokie w porównaniu do innych restauracji w Warszawie. Jest to miejsce, które regularnie odwiedzam co jakiś czas :)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

10 cze 2014 - 11:37:17

Bar mleczny przy Złotych Tarasach. nie pamiętam nazwy ale stojąc na przeciwko galerii trzeba odwrócić się w prawo - minąć 1 czy 2 przystanki (na pewno 518 tam jeździ). Bar będzie po lewej stronie - na pewno zauważysz. Polecam pierogi z mąki razowej! :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

27 cze 2014 - 14:26:40

Ja to rzadko chodzę po restaurcjach, ale jak już to wybieram te z polskim jedzeniem jak Zapiecek itp. Lubię nasze jedzenie i klimat jest taki swój:).

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

27 cze 2014 - 14:32:09

Najtaniej i najkorzystniej wyjdzie pójście do chińskiej restauracji, zazwyczaj dają duże porcje za relatywnie mało pieniędzy. Innym wyjściem jest kupienie np. kebaba, najesz się i nie zapłacisz dużo, albo pójście do Greenway.

Żadnej pizzy, sałatek ani innych takich pierdół, przepłacisz i się nie najesz.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

20 sie 2014 - 14:37:32

Stara Kamienica, świetne miejsce, z bardzo smacznymi daniami. Np. http://www.stara-kamienica.com.pl/kategoria/dzisiejszy-lunch/ 19.50 płacę za lunch, którego nie jestem w stanie sama zjeść. Często biorę na wynos do domu. Ogólnie bardzo przyjemne miejsce.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

22 sie 2014 - 19:50:23

akurat takie miejsca sa drogie
tansze sa np bary mleczne, jeden z nich jest na nowym swiecie i i jedzenie jest pyszne

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

11 wrz 2014 - 12:35:43

Ja znam dobrą restaurację na Mokotkowie ul.Wołoska52 dopiero się rozkręcają. Mają pyszne polędwiczki.http://www.czarygary.waw.pl/

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

28 wrz 2014 - 20:10:22

Bardzo dobre jedzenie mają w tej restauracji: http://www.bwportos.pl/. Na stronie jest dostępne restauracyjne menu. Mi zasmakował najbardziej filet z sandacza z kaszą i karmelizowanymi burakami. Przepyszny! A drogo nie jest.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

28 wrz 2014 - 20:13:25

jak naleśniki to polecam Diner 55 serce

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

22 paź 2014 - 15:18:10

Stara Kamienica, ulica Widok, to na Białołęce - genialne jedzenie i bardzo dobre ceny. Pracuję niedaleko i jem tam w ciągu dnia. Posiłek z dziś - Mieszane sałaty z polędwiczką wieprzową i vinaigrette lub zupa pomidorowa z ryżem lub makaronem. Linguine z kaczką i parmezanem lub zielony naleśnik ze szpinakiem, warzywami i grzybami. A całośc poniżej 20 zł. Jak dla mnie w tej okolicy nie ma lepszego miejsca.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

22 paź 2014 - 15:31:11

na dworcu zachodnim jest cos w stylu jadlodajni jak przynajmniej tak na to mowie ale maja nie drogie smaczne i domowe obiady

Cytat
anadana
Stara Kamienica, ulica Widok, to na Białołęce - genialne jedzenie i bardzo dobre ceny. Pracuję niedaleko i jem tam w ciągu dnia. Posiłek z dziś - Mieszane sałaty z polędwiczką wieprzową i vinaigrette lub zupa pomidorowa z ryżem lub makaronem. Linguine z kaczką i parmezanem lub zielony naleśnik ze szpinakiem, warzywami i grzybami. A całośc poniżej 20 zł. Jak dla mnie w tej okolicy nie ma lepszego miejsca.
osobiscie znam szefa kuchni polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-22 15:35 przez kamilkatbg.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

29 paź 2014 - 15:54:03

A czemu chcesz stawiać na takie śmieciowe jedzenie? Nie lepiej jest zjeść coś zdrowego i pożywnego? Z tego co wiem, to tutaj <moderacja - spam> można zjeść bardzo smacznie i zdrowo. Mało w których miejscach podają teraz dobrą staropolska kuchnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-31 12:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

31 paź 2014 - 15:21:34

kamilkatbg - poważnie znasz szefa kuchni w Starej Kamienicy? Jesteś w stanie załatwić jakieś rabaty, albo gratisy? Bo pewnie będziemy chcieli się ponownie wybrać na jakiś porządny obiad. Nawet 20 procent robi różnicę ;-)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

10 lis 2014 - 19:49:52

Ja ilekroć jestem w stolicy bardzo lubię wpadać do Kaprys Bistro na ul. Puławskiej. Dobre ceny a jedzenie pyszne, jak domowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie na majówkę?