Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

05 lip 2013 - 09:31:57

Ja uwielbiam wprost sushi :) Od czasu jak pierwszy raz spróbowałam jem je praktycznie co tydzień ;)
Z Warszawskich restauracji moim zdaniem na największą uwagę zasługuje Besuto Sushi Bar : http://www.besuto.pl/ - przepyszne sushi, bardzo świeże, szybciutko je przygotowują ;)
Restauracja przytulna, urządzona w modnym azjatycko - nowoczesnym stylu.
Poza tym wprowadzają bardzo dużo ciekawych nowości - słyszałam, że uruchamiają tak zwany Bug Cuisine czyli dodatkowe menu w poniedziałki i wtorki kiedy będzie można spróbować kuchni z .... owadów :D

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

01 wrz 2013 - 18:49:33

oj sushi chyba tanie nie jest? Ale ja też lubię bardzo. Staram się też jadać w różnych miejscach i poznawać nowe smaki. Ale jeśli chodzi o tanie i dobre jedzenie to myślę, że jednym z lepszych miejsc jest Dominium.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

18 wrz 2013 - 23:39:32

Ja ostatnio wybrałam się do fajnego miejsca - Mandarin, ale niestety do taniutkich to on nie należy :/ więc minus niestety jest, ale oprócz wyższych cen to jednak jedzenie jest smaczne. Kuchnia orientalna, jeżeli ktoś lubi japońskie bądź chińskie jedzenie to może się tam swobodnie wybrać nie powinien żałować. :)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

25 wrz 2013 - 20:03:27

Ja lubie sobie skoczyć na pierożki do Zapiecka. Wiadomo, że nie codziennie, ale co jakiś czas jak najbardziej. Jestem jednak tradycjonalistyką i wolę polskie jedzenie, choć zdarza mi się też wyskoczyć na coś innego oczywiście:)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

25 wrz 2013 - 20:05:46

Ja uwielbiam chodzic do woka, to jest w podziemiach mariotu,
restauracja chinska, jest naprawde smacznie polecam

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

04 paź 2013 - 07:45:38

Byłam niedawno w hotelu w Warszawie i miałam okazję jeść w tamtejszej restauracji. Powiem, szczerze-pycha! Jeszcze nigdy nie jadłam takich dobrych naleśników a często bywam w restauracjach:)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

01 lis 2013 - 19:21:58

o widać, że nie będziesz głodować jak masz tyle miejsc, gdzie możesz zjeść, ale powiem Ci, że warto szukać promocji gdzie tylko się da, żeby sobie smacznie, zjeść co lubimy i nie zbankrutować przy tym.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

01 lis 2013 - 19:29:42

Cytat
ilayla
Jeśli chodzi o bary mleczne to znana jest sieć barów mlecznych "Mleczarnia" - http://www.mleczarniajerozolimska.pl/

Bar mleczny "Sady Żoliborskie" przy sadach żoliborskich ;)

Na Krakowskim Przedmieściu lub Nowym Świecie jest też jakiś bar mleczny.
tez polecam mleczarnie- nalesniki ze szpinakiem, pierogi ze szpinakie, placki ziemniaczane mmmniam! porcje naprawde spore , ja nie jestem w stanie zjesc calosci sama ;)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

19 lis 2013 - 18:28:15

Najlepsze Włoskie jedzenie tylko w Gallo d'oro na ul Francuskiej. Miła, ciepła rodzinna atmosfera, świetna obsługa. Byłem w różnych włoskich restauracjach ale żadna nie przypominała mi włoskiego jedzenia tak jak właśnie w Gallo d'oro. Serdecznie polecam

http://www.facebook.com/restauracjagallodoro

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

01 gru 2013 - 15:09:02

Potwierdzam - w Gallo d’oro Ristorante Taverna podają znakomitą włoską kuchnię. Przepyszne tiramisu - najlepsze jakie jadłam w Warszawie.

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

02 sty 2014 - 11:04:15

ja lubię chodzić do Orient Corner - jak na sushi ceny dosc niskie, ale jakosc dobra :) jedzenie jest swieze i w sumie to tyle:)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

23 sty 2014 - 20:50:03

ja ostatnie miejsce gdzie zjadłam tanio to był klub ^^ ziemniaczki za 5 zł i się najadłam ^^ ale to w poznaniu(ale klub gdzie alko potrafi kosztować 50zł za szklaneczkę, a najtaniej to 10 zł za piwo)

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

16 lut 2014 - 11:45:44

podobno Namaste India jest smaczna i tania jak na starówkę, ale nie jadłam osobiście

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

20 mar 2014 - 10:51:08

Dobre i tanie posiłki mozna tez zjeść w Secado w Centrum. Ja często wpadam tam na śniadania, super pyszny jest omlet :) szczególnie go polecam.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Warszawa - tanie a dobre jedzenie

17 kwi 2014 - 13:09:47

My wyskakujemy w czasie pracy na lunch do blue city, bo jest tam duża strefa restauracyjna, gdzie jest kilkanaście knajp do wyboru ze smakami z różnych stron świata. Z tych restauracji co pamiętam to jest Tandir kebab z tureckim jedzeniem, Subway, Bonapetito czyli domowe dania, North Fish to ryby i owoce morza, De Luca to włoska kuchnia, Wiking, Tacomole - meksykańskie jedzenie , Thai Wok i Sphinx. Często się tam stołuję bo jest niedrogo i bardzo smacznie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny z Podkarpacia!