Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 11:50:04

Robicie zakupy w TK MAXX? tyyyyle się nasłuchałam jakie tam dziewczyny znajdują perełki znanych marek za grosze że postanowiłam zacząć ,,korzystać''. Ile razy nie pojechałam to wychodziłam zła bo straszny bajzel w środku, wszystkiego nawalone tyle, że nie wiadomo jak przeglądać- jak w lumpeksie z lat 90tych się tam czułam. A Wam udało się coś super wyhaczyć w TK MAXX?

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 12:21:19

Ja często zaglądam do TK maxx, głównie na dział z kosmetykami (ostatnio znalazłam paletkę cieni Too Faced, 100zł poniżej normalnej ceny) i dział z dekoracjami do domu
Z odrobiną cierpliwości da się tam znaleźć fajne ubrania i buty, w przyzwoitych cenach

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 13:29:47

Nie lubię tego sklepu. Brak jakiegokolwiek ładu i składu. Wszystko rzucone i wcale nie mają tam tak tanio!

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 13:34:26

Jakos nie mam zaufania jesli idzie o torebki, kosmetyki itp. Ubrania zazwyczaj sprzed 5-10 lat. Jedynie fajne były kurtki MK ale czy to orginalne czy z chin to nie wiem. Jedynie uwielbiam dział rzeczy do domu

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 13:39:35

Tak straszny tam bałagan i nieco lumpeksowy klimat ;) Trzeba mieć cierpliwość i się trochę nachodzić i naszukać, ale można znaleźć fajne ciuszki i kosmetyki w dobrych cenach. Jedno co jest fajne w organizacji TK maxxa to to, że ciuchy posegregowane są rozmiarami, chociaż ludziska przewieszają i najlepiej przepatrzeć cały wieszakzły Znalazłam tam np. klasyczną biznesową białą koszulę od Calvina Kleina za 90 pln i sweterek ze wstążką od Trussardiego za 70. Noszę już 4 lata i wciąż wyglądają świetnie.
Kupuję też tam regularnie spodnie na swoją chudą d...:D Mnóstwo tam super jeansów maksymalnie przecenionych(za 20-30 lub 40pln nawet) w rozmiarach np. 24/32 a taki to ciężko znaleźć, bo nikt nie pomyślał że można być chudym i mieć więcej jak 165 cm wzrostunie Także wszystkim Paniom o sylwetce w typie "węża" tudzież jak mówi moja Babcia "szczypiorku" polecam spodnie z TK MAXXsuper



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-12 13:41 przez Czilala.

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 13:54:42

TK MAXX lubię dział z rzeczami do domu, oraz kosmetykami co do ciuchów to czasem mozna wyszukac cos fajnego w przystepnej cenie, tyle że mnie markowe rzeczy nie rajcuja ja bardziej stawiam na jakosc a niestety z ta jakoscia jest coraz gorzej

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 16:59:44

byłam nie raz , ale z tego co widzę wcale nie jest tam tanio.
Może niektóre kosmetyki ale tez na to patrzyłam nic taniego nie widziałam .
OKulary drogie , torebki również.
Ja jedynie tylko buty tam kupiłam ale nie były tanie.

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 19:02:14

Cytat
zachiwa
Nie lubię tego sklepu. Brak jakiegokolwiek ładu i składu. Wszystko rzucone i wcale nie mają tam tak tanio!

TK MAXX opinie o sklepie

12 wrz 2016 - 19:03:45

Zaglądam tam czasami, jak tylko akurat jestem w tym centrum handlowym, gdzie mieści się TK MAXX.
Mam upatrzony jeden olejek arganowy do włosów, ale coś go nie mogę złapać.

TK MAXX opinie o sklepie

13 wrz 2016 - 09:21:05

W TK Maxxie jeszcze nic nie znalazłam co by mnie powaliło wyglądem czy ceną.
Ceny? Z kosmosu.
Ponieważ szukanie igły w stogu siana mnie odstrasza, ciuchy raczej przeglądam przechodząc. Tyle, że ceny, a raczej robienie z klienta durnia, mnie dość skutecznie zniechęciło.
Dla mnie jest to zbyt drogi magazyn z rzeczami z którymi producent, który wyprodukował zbyt dużo, nie ma co zrobić. tak

TK MAXX opinie o sklepie

13 wrz 2016 - 17:33:03

masz rację CENY Z KOSMOSU

TK MAXX opinie o sklepie

21 mar 2017 - 12:50:50

ceny może i z kosmosu ale porównując do zwykłych sieciówek naszych. A porównując do znanych marek które tam można dostać to ceny często są baaaardzo okazyjne. Mi zdarzyło się znaleźć mnóstwo super rzeczy dla dziecka np z LaMilou które u nas w normalnych sklepach kosztują tyle, że na pewno nie mogłabym ich kupić a tam wyrwałam za ,,grosze''. To jest sklep dla osób które lubią wyszukiwać perełki, grzebać i mają dużo czasu :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

TK MAXX opinie o sklepie

03 kwi 2017 - 15:53:35

polecam TK maxx :D najlepiej zarezerwować sobie dużo czasu żeby wyszukać te perełki :) fajne jest to, że codziennie pojawiają się jakieś nowe produkty na sklepie.

TK MAXX opinie o sklepie

03 kwi 2017 - 16:41:28

Cytat
Kanti
ceny może i z kosmosu ale porównując do zwykłych sieciówek naszych. A porównując do znanych marek które tam można dostać to ceny często są baaaardzo okazyjne. Mi zdarzyło się znaleźć mnóstwo super rzeczy dla dziecka np z LaMilou które u nas w normalnych sklepach kosztują tyle, że na pewno nie mogłabym ich kupić a tam wyrwałam za ,,grosze''. To jest sklep dla osób które lubią wyszukiwać perełki, grzebać i mają dużo czasu :)
ja ten sklep porównuje do ogromniastego lmpeksu tyle ze tu sa rzeczy z metkami ;)

TK MAXX opinie o sklepie

03 kwi 2017 - 18:10:03

ja zawsze jadę tam po buty i niepowtarzalne rzeczy do domu. Jak mają przeceny to warto przejrzeć bieliznę bo można kupić porządne rzeczy za kilka groszy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to za kurtka?