Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Piperine forte opinie

07 paź 2017 - 20:42:18

Dziewczyny, szukam więcej informacji o piperynie a konkretnie opinii o piperine forte. Wczoraj byłam na spotaniu dla kobiet podczas którego jedną z prelegentek była dietetyczka. Zaczęła opowiadać o piperynie(w skrócie jeden ze składników zawartych w czarnym pieprzu) i o jego prozdrowotnym działaniu. Dzisiaj poczytałam o tym więcej i faktycznie niby ma działanie odchudzające, wspomagające pracę jelit, zmniejszanie cellulitu itp. Najbardziej znany suplement z tym składnikiem to właśnie piperine forte, opinii o nim tyle ile osób wypowiadających się na forach. Wczoraj dietetyczka co prawda mówiła nie o piperine forte a o samym składniku( i dobrze bo reklama pewnie na wstępie by mnie zniechęciła). Wydawało się ciekawe i wg niej sprawdzone. Dzisiaj jednak jak czytam o tym to odnoszę wrażenie że być może to kolejny chwyt na kobiety żądne super figury, zdrowia i wyglądu. Może któraś stosowała piperine forte albo którykolwiek inny suplement zawierający piperynę? a moze wystarczy zwiększyć spożycie pieprzu?;)

Piperine forte opinie

09 paź 2017 - 15:14:18

nie ma czegos takiego jak cudowne saszetki, kapsułki czy inne koktajle które powoduja chudniecie. jesli chesz schudnac idz do dobrego dietetyka on ci ułozy
normalna diete bo dieta to jest zmiana nawyków zywieniowych, dodatkowo jak wspomozesz to cwiczeniami to przyspieszy ten proces.

zweryfikowana
Posty: 7.073
Ostrzeżenia: 1/5

Piperine forte opinie

30 paź 2017 - 22:02:47

Jak widać od lat pisze się o wspomagaczach i dalej nie ma złotego środka:)bez ćwiczeń i diety nie ma co marzyć o zniknięciu oponek, a pieprz może i coś tam wypali ale w jakiej ilości trzeba go wchłonąć;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karboksyterapia opinie