Jak długo planujecie brać witaminy i kwas foliowy? Biorę mama dha premium i z tego co słyszałąm to można brać też podczas karmienia piersią, w sumie maluszkowi takie rzeczy nadal sa potrzebe

Ja witaminy te, które brałam całą ciążę, brałam też przy karmieniu piersią :)

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 4/5

właśnie tez mi lekarz mówił żeby brać mama dha premium aż do końca karmienia piersią, bo te witaminy które tam są przydadzą się też po urodzeniu, a te pierwse misiące życia są ważne dla maleństwa w nabieraniu odporności, a i mamie witmain potrzeba bot o jednak wyczerpujący okres

dołączam :)
ktos jest w 7-8 tygodniu ciazy ?

Wątek chyba 'umarł' a szkoda, bo był ciekawy :)

Wielka szkoda, ale może ktoś się jeszcze odezwie.. Chciałam się was zapytać o badania prenatalne.. Jak to z nimi jest, do kogo chodzicie i w ogóle? Bo własnie szukam lekarza, który by takie badania mi wykonywał. Już co nieco dowiedziałam się o pani doktor <moderacja>. Podobno przyjmuje w tym całym <moderacja> w Częstochowie. Jest to troszkę dalej niż bym chciała, bo co prawda mieszkam w okolicy, ale jednak daleko jak dla mnie. No ale podobno przyjmuje jeszcze gdzieś. No ale czy może któraś z was ją zna albo poleca kogoś innego?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-06 16:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 3/5

Może i nie umarł :) Ożywmy go! Bo jak nie my to kto :) Jak tam u Was kochane? Ja aktualnie bardzo aktywnie uczestniczę z mężem do szkoły rodzenia do Pani Małgosi <moderacja>. A jak tam u Was ze szkołami rodzenia? Chodzicie czy raczej odpuszczacie?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-21 12:32 przez moderator.

Dziewczyny wieki mnie na szafie nie bylo, czy jest jakis wątek dla starających się czy wszystkie juz odeszły w zapomnienie?;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płeć dziecka- zdjęcie usg