Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturhouse opinie- korzystałyście?

16 cze 2016 - 12:11:50

Dziewczyny jakie macie opinie o naturhouse? mam nadwagę, obecnie jestem w ciąży i chciałabym udać się do dietetyka, który ułoży mi jakąs zdrowa, zbilansowaną dietę a jednocześnie nie wymagającą ode mnie po pierwsze cudów, po 2 ogromnych nakładów finansowych i czasu na przygotowywanie posiłków z kosmosu. Naturhouse reklamują w tv, jak poczytałam o nich to niby wszystko wygląda fajnie ale ja np dużo składników nie lubię i nie mogę i myslę czy dadzą radę, czy konsultują się z jakims lekarzem(mam troche chorob)? korzystałyście z naturhouse? jakie są ceny? diety? efekty? będę wdzięczna za wszystkie opinie.

P.S.

Nie- nie zamierzam odchudzać się w ciąży- zamierzam zdrowiej się odżywiać i zapobiec nadmiernemu przybieraniu na wadze.

Naturhouse opinie- korzystałyście?

30 wrz 2016 - 17:50:16

Ja byłam w NaturHouse na Puławskiej w Warszawie i ostatecznie schudłam 7 kilo. Bardzo mi się podobało że dieta została dobrana bardzo indywidualnie. Na podstawie tego jaki mam styl życia. Nie jest to pic dla każdego... Polecam!

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Naturhouse opinie- korzystałyście?

05 sty 2017 - 09:10:56

Odchudzałam się u nich przed ślubem, bo wyglądałam strasznie boję się no i teraz mam ciągle 10 kg mniej, a po ślubie jestem już rok. Tylko, że ja odchudzałam się w Ostrołęce u pani Joanny. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mi trafiła się akurat bardzo miła pani dietetyk i dobrała mi smaczną dietę :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Naturhouse opinie- korzystałyście?

16 sty 2017 - 11:46:02

Ja potrzebowałam NaturHouse do zrzucenia paru kilo, ale przede wszystkim uprawiam sport, więc potrzebna była mi w pewnym momencie naprawdę odpowiednia dieta. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobrze sprawdzają, przygotowują. Biorą wszystkie możliwe aspekty pod uwagę. Chodziłam w stolicy do centrum na Puławskiej. Przyjemna obsługa.

Naturhouse opinie- korzystałyście?

15 lis 2017 - 00:47:15

Naturhouse wciska suplementy diety która nie jest tania, lepiej zrobisz wybierając kogoś z dietetyków- mój dietetyk. Mam koleżankę która schudła w naurhouse a potem był efekt jojo bo nie kupowała suplementów. u zwykłej pani dietetyk koleżanka miała ustaloną dietę w oparciu o zwykłe produkty i schudła 8 kg w 2 m-ce. Nie ma ef. jojo jest zadowolona, jej mąż też schudł na diecie od tej pani. Poza tym babeczka zaleca zrobić podstawowe badania żeby zorientować się o twoim zdrowiu czy nie wprowadzac poprawki na cukrzycę, podwyższone trójglicerydy czy problemy z hormonami - hashimoto/ menopauza ect. REASUMUJĄC n NATUR... płacisz za suplementy a u dietetyka masz tak zbilansowaną dietę że mikro i makroskładniki masz w jedzeniu które zaplanuje ci dietetyk. MAŁE ALE- to rozwiązanie trochę kosztuje ok 300 zł za miesiąc. ale efekty widziałam na 3 osobach: -18 kg w 6mies, - 30 kg w 2 lata i -8 kg w 2 miesiące i to bez ćwiczeń bo koleżanka nie znosi ruchu. Pozdrawiam Ola

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Naturhouse opinie- korzystałyście?

24 wrz 2018 - 15:56:34

Mój kuzyn schudł jakies 20 kg z NH, ale stosował się bardzo rygorystycznie do zaleceń. Także można :)

Z odrobiną samodyscypliny można też schudnąć samodzielnie, bez pomocy dietetyka i wydawania grubej kasy :)

Naturhouse opinie- korzystałyście?

05 lis 2018 - 14:40:36

Mnie jak najbardziej udało się schudnąć na własną rękę, ale nie będę ukrywała, że łatwo wcale nie było.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Naturhouse opinie- korzystałyście?

22 lis 2018 - 10:12:36

powitać serdecznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Detoks