Obecnie rozmawiamy o:

Dekoloryzacja

gorący temat

Stłuczka

dzisiaj o 16:55

Chłopak w stringach

przedwczoraj o 22:33

Chrzciny- co kupić dla chłopca?

przedwczoraj o 20:35

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naturhouse opinie- korzystałyście?

16 cze 2016 - 12:11:50

Dziewczyny jakie macie opinie o naturhouse? mam nadwagę, obecnie jestem w ciąży i chciałabym udać się do dietetyka, który ułoży mi jakąs zdrowa, zbilansowaną dietę a jednocześnie nie wymagającą ode mnie po pierwsze cudów, po 2 ogromnych nakładów finansowych i czasu na przygotowywanie posiłków z kosmosu. Naturhouse reklamują w tv, jak poczytałam o nich to niby wszystko wygląda fajnie ale ja np dużo składników nie lubię i nie mogę i myslę czy dadzą radę, czy konsultują się z jakims lekarzem(mam troche chorob)? korzystałyście z naturhouse? jakie są ceny? diety? efekty? będę wdzięczna za wszystkie opinie.

P.S.

Nie- nie zamierzam odchudzać się w ciąży- zamierzam zdrowiej się odżywiać i zapobiec nadmiernemu przybieraniu na wadze.

30 wrz 2016 - 17:50:16

Ja byłam w NaturHouse na Puławskiej w Warszawie i ostatecznie schudłam 7 kilo. Bardzo mi się podobało że dieta została dobrana bardzo indywidualnie. Na podstawie tego jaki mam styl życia. Nie jest to pic dla każdego... Polecam!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

05 sty 2017 - 09:10:56

Odchudzałam się u nich przed ślubem, bo wyglądałam strasznie boję się no i teraz mam ciągle 10 kg mniej, a po ślubie jestem już rok. Tylko, że ja odchudzałam się w Ostrołęce u pani Joanny. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mi trafiła się akurat bardzo miła pani dietetyk i dobrała mi smaczną dietę :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

16 sty 2017 - 11:46:02

Ja potrzebowałam NaturHouse do zrzucenia paru kilo, ale przede wszystkim uprawiam sport, więc potrzebna była mi w pewnym momencie naprawdę odpowiednia dieta. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobrze sprawdzają, przygotowują. Biorą wszystkie możliwe aspekty pod uwagę. Chodziłam w stolicy do centrum na Puławskiej. Przyjemna obsługa.

15 lis 2017 - 00:47:15

Naturhouse wciska suplementy diety która nie jest tania, lepiej zrobisz wybierając kogoś z dietetyków- mój dietetyk. Mam koleżankę która schudła w naurhouse a potem był efekt jojo bo nie kupowała suplementów. u zwykłej pani dietetyk koleżanka miała ustaloną dietę w oparciu o zwykłe produkty i schudła 8 kg w 2 m-ce. Nie ma ef. jojo jest zadowolona, jej mąż też schudł na diecie od tej pani. Poza tym babeczka zaleca zrobić podstawowe badania żeby zorientować się o twoim zdrowiu czy nie wprowadzac poprawki na cukrzycę, podwyższone trójglicerydy czy problemy z hormonami - hashimoto/ menopauza ect. REASUMUJĄC n NATUR... płacisz za suplementy a u dietetyka masz tak zbilansowaną dietę że mikro i makroskładniki masz w jedzeniu które zaplanuje ci dietetyk. MAŁE ALE- to rozwiązanie trochę kosztuje ok 300 zł za miesiąc. ale efekty widziałam na 3 osobach: -18 kg w 6mies, - 30 kg w 2 lata i -8 kg w 2 miesiące i to bez ćwiczeń bo koleżanka nie znosi ruchu. Pozdrawiam Ola

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

24 wrz 2018 - 15:56:34

Mój kuzyn schudł jakies 20 kg z NH, ale stosował się bardzo rygorystycznie do zaleceń. Także można :)

Z odrobiną samodyscypliny można też schudnąć samodzielnie, bez pomocy dietetyka i wydawania grubej kasy :)

05 lis 2018 - 14:40:36

Mnie jak najbardziej udało się schudnąć na własną rękę, ale nie będę ukrywała, że łatwo wcale nie było.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Detoks