Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Espumisan opinie

06 wrz 2016 - 12:11:00

Od kilku dni non stop prawie mam wzdęcia itp. Jest to na tyle irytujące, że myslę żeby sobie ulzyć trochę jakimś lekiem. Stosowała któras z Was espumisan? Jakie macie opinie o nim? czy mozna brać go w czasie ciąży?

Espumisan opinie

12 gru 2017 - 12:33:15

chyba najbardziej popularny środek na wzdęcia espumisan. Nawet malutkie dzieci kilku dniowe mogą go stosować. Także opinie o espumisan są prawdziwe i tak pomaga on, nawet noworodkom. A czy w ciąży można stosować, to trzeba sprawdzić ulotkę z leku.

Espumisan opinie

19 sty 2018 - 21:41:39

najlepiej zapytaj lekarza możesz być uczulona na jakiś składnik w leku

Espumisan opinie

30 kwi 2018 - 18:07:41

espumisan dziala tylko na początku. uzywałam jakis czas i musze powiedziec ze mam Espumisan MAX i biore 4 kapsułki na raz - po 2 kompletnie nie działa.

Te 4 działaja moze na 2-3 godziny maks tylko. Szukam czegos innego bardziej skutecznego. Espumisan nawet mam wrazenie ze z czasem nasila objawy zamiast je usuwać :/

Espumisan opinie

14 cze 2018 - 18:35:33

Najlepiej podejść do apteki i zapytać czy dany 'lek' można stosować w ciąży. ;) Możesz też w internecie znaleźć ulotkę i sama poczytać. :)

Espumisan opinie

12 lis 2018 - 14:17:07

Ja stosuję regularnie i bardzo sobie chwalę :) choć czy w ciąży stosować można to już nie wiem, ale jest bardzo delikatny, więc raczej tak. Możesz zapytać lekarza lub farmaceuty. W ulotce też powinno być napisane

Espumisan opinie

07 maj 2020 - 22:15:43

Życie mi raz uratował;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cytomegalia w ciąży- proszę o pomoc