Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 29 30 -->

Najlepsze konto bankowe ? Które?

16 lip 2013 - 15:21:39

Od ponad 3 lat posiadam konto w mbanku, ogólnie rzecz biorąc na początku wszystko było za darmo(typu przelewy, prowadzenie konta), aktualnie po tym jak przybyło im ludzi opłata wzrosła z 0zł - 2 zł - 4 zł aktualnie za miesiąc(prowadzenie konta).Jedyna interesująca rzecz to fakt, iż większość osób ma już konta w mbanku więc przelewy dochodzą od razu ;) Nie posiadają własnych typowych siedzib jak inne banki, bo to bank internetowy. Aczkolwiek darmowych bankomatów jest dużo na mieście ;)

Z racji tego, iż w najbliższym czasie zapewne jeszcze kilka rzecz podrożeje w mbanku,
stąd też zamierzam przerzucić się na Alior.

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

16 lip 2013 - 15:26:04

DB easyNET najlepszy z jakim się spotkałam
zero opłat za prowadzenie, przelewy itp
porównanie mam PKO, koszmat-kolosalne opłaty, jedyny plus to debet

Najlepsze konto bankowe ? Które?

16 lip 2013 - 15:28:13

Ja mam w mBank i sobie chwalę :) Wcześniej było całkowicie za darmo, teraz płaci się 2zł za prowadzenie konto . Jeśli zrobisz zakupy w miesiącu przy użyciu karty powyżej 100zł to wtedy nie płacisz tych 2zł:) Tak to wszystko inne darmowe. Plusem jest to, że naprawdę dużo osób ma konto w tym banku i jeśli się robi przelew to pieniądze są na koncie w dosłownie kilka minut:) Poza tym dużo jest darmowych bankomatów, przynajmniej w moim mieście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-16 15:29 przez anetqa00.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

16 lip 2013 - 15:32:58

Cytat
nikolaska1232
DB easyNET najlepszy z jakim się spotkałam
zero opłat za prowadzenie, przelewy itp
porównanie mam PKO, koszmat-kolosalne opłaty, jedyny plus to debet

No, gdyby nie to, że stan konta odświeżą może od razu, a może za dwa dni.. a może dopiero za tydzień, jak im pasuje..
Z DB przerzuciłam się na Alior Sync, niebo a ziemia.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

16 lip 2013 - 15:35:54

Polecam konto w ALIOR SYNC , jesli ktoras dziewczyna chcialaby zalozyc tam bezplatnie konto zapraszam na priv udziele wiecej informacji ;)
Konto zakladamy zuplenie ZA DARMO,przez internet mozemy to zrobic bez wychodzenia z domu a kurier dostarczy nam umowe oraz karte
NIC NIE PLACIMY ZA TO
Dodatkowo:
0 zl za prowadzenie konta
0 zl za przelewy
0 zl za prowadzenie karty
0 zl za wyplate we WSZYSTKICH bankomatach u Polsce oraz UE :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

17 lip 2013 - 13:02:23

Cytat
klaudiii_6
Ja mam ING i nie polecam ;/

Jeśli w miesiącu nie zapłacisz kartą za zakupy (nie internetowe tylko w stacjonarnych sklepach) na kwotę poniżej 200 zł to zabierają Ci 9 zł z konta co miesiąc !!! O_o

Moi rodzice mają w PKO i sobie chwalą :)
Tak samo jak mój chłopak , który ma w Zachodnim :)

czy to znaczy, że była jakaś zmiana regulaminu o której nie wiem? bo ja miałam dokonać płatności na 100 zło, a jak nie to pobierali 7 zł. Czy może Ty masz jakiś inny rodzaj konta?

Najlepsze konto bankowe ? Które?

17 lip 2013 - 13:07:01

Nie w mbanku, jest okropny. Ciągle podnoszą ceny, pobierają kasę za co tylko mogą i na dodatek ciągle do mnie wydzwaniają, nawet po nocy, albo o 7 rano. NIE POLECAM! Alior zdjae się jest teraz najbardziej korzystnym bankiem.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

17 lip 2013 - 13:07:55

wbk mam od dawna konto avocado polecam natomiast jak najdlaej od banku pocztowego

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

13 gru 2013 - 10:55:55

Mam konto w wbk:)
Za to czytałam ostatnio że ludzie pko bp uciekają bo awaria za awarią..

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 gru 2013 - 09:58:44

z wieloletniego doświadczenia polecam mbank :) teraz po zmianie serwisu jest jeszcze lepiej. zdecydowanie polecam

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 gru 2013 - 10:04:48

w mBanku kiedyś wszystko było darmowe, ale od jakiegoś czasu pobierają opłatę za wyplatę pieniędzy z bankomatu 5 zł miesięcznie niezależnie od ilości wypłat. jeśli chcesz sprawdzić saldo w bankomacie to chyba 1 zł. dodatkowo ubezpieczyłam sobie karte, miałam płacic 1,70 za miesiąc a od kilku miesięcy pobierają mi jakieś dziwne kwoty koło 4 zł niby za ubezpieczenie. Kiedyś byłam bardzo zadowolona z tego konta ale teraz sama szukam czegoś nowego

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 gru 2013 - 10:14:05

Cytat
creed
Cytat
shamejka
Cytat
martysia1616
jak dla mnie zdecydowanie mbank, mam kilka lat jeszcze nigdy za nic nie płaciłam, naprawdę polecam ;))


tzn. nie ma zadnych ukrytych oplat? co z oplata za przelew, korzystanie z karty?


rowniez korzystam z mbanku, nic sie nie placi :) ani za prowadzenie konta, ani za przelewy, za wydanie karty, zadnych ukrytych oplat, wszystko za friko, polecam mbank

Też mam w mbanku, do niedawna niestety miałam debet na koncie przez 5 miesięcy, żadnych przychodów ani wychodów. Pobierali przez ten czas opłaty i miałam -20zł ;/ od ponad miesiąca mam juz normalne przychody, a ostatnio znowu mi pobrali 4 zł i nawet nie wiem za co. Jednak troche opłat jest. Za wypłacenie w bankomacie banku spółdzielczego płace 5zl. Konto zakładałam ponad 2 lata temu. przez 2 lata za darmo a juz poźniej niestety nie.
Cytat
szpak
w mBanku kiedyś wszystko było darmowe, ale od jakiegoś czasu pobierają opłatę za wyplatę pieniędzy z bankomatu 5 zł miesięcznie niezależnie od ilości wypłat. jeśli chcesz sprawdzić saldo w bankomacie to chyba 1 zł. dodatkowo ubezpieczyłam sobie karte, miałam płacic 1,70 za miesiąc a od kilku miesięcy pobierają mi jakieś dziwne kwoty koło 4 zł niby za ubezpieczenie. Kiedyś byłam bardzo zadowolona z tego konta ale teraz sama szukam czegoś nowego

To juz wiem za co i mi pobieraja te 4 zł miesiecznie ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 10:14 przez kasiak3007.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 gru 2013 - 14:05:27

Ja mam konto w ING.
Jeśli zrobię zakupy kartą za 200 zł miesięcznie to nie płacę absolutnie za nic - prowadzenie konta, przelewy, wypłaty z obcych bankomatów etc.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 gru 2013 - 14:14:22

ING Bank Śląski
konto DIRECT, jedyne ograniczenie to wydanie 200zł miesięcznie
zero opłat przy wypłatach, niezależnie od bankomatu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krótka porada ;)