Obecnie rozmawiamy o:

grzejnik do łazienki

gorący temat

Opakowania

5 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Desmoxan opinie

16 paź 2017 - 13:15:25

Rozważam użycie dosemoxanu i proszę was o opinie na jego temat. Niestety- młodzieńcza głupota spowodowała, że zaczęłam palić choć zarzekałam się, że nigdy tak się nie stanie. Bardzo chciałabym rzucić ten obrzydliwy nałóg i desmoxan to chyba moja ostatnia deska ratunku.

Próbowałam dziwnych diet z iternetu, gum, a nawet raz poszłam na seans bioenergoterapeutyczny ale niestety nic nie pomogło. Na jakimś forum wyczytałam że paru osobom desmoxan pomógł i chyba spróbuję także. Czytałam też książki jak rzucac palenie ale to też było bezskuteczne.

Wiem, że desmoxan podobnie jak niektóre inne specyfiki opiera się na cytyzynie której działanie jest przebadane i udowodnione już wiele lat temu. Mimo to jakoś nie jestem 100% przekonana ani do desmoxanu ani innych środków dlatego proszę wa so opinie jeśli macie jakieś doświadczenie z tym cudownym środkiem.

Może jakieś wskazówki? jak się czułyście zażywając desmoxan? podjadałyście podczas rzucania palenia? a może jakieś skutki uboczne desmoxanu? heeeeelp!

Desmoxan opinie

16 paź 2017 - 13:59:32

Ja stosowałam - musze powiedziec, ze 3 miesiace pierwsze nie palilam wcale :) Ale jakos pozniej znowu mi sie nawrocilo - moze dlatego, ze imprezowalam :D Teraz obecnie pale elektronika :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 7/5

Desmoxan opinie

16 paź 2017 - 14:14:29

Ja polecam z całego serca, dzięki tym tabletkom uprałem się z nałogiem. Choć czasami mnie kręci żeby zapalić jednego ale powstrzymuję się i daję radę!

Desmoxan opinie

16 paź 2017 - 14:34:22

Mi pomogły gumy Nicorette.Najpierw kupiłam te z większą zawartośćią nikotyny potem z mniejszą a na końcu owocowe.Po dwóch miesiącach kupowałam już zwykłe gumy do żucia i miętusy.Trzeba sobie najpierw postanowić dlaczego chcę zostawić palenie ,a potem dążyć do tego.Wszystko jest w naszej głowie ;)))))Trzymam kciuki za Panią ;)))Ja już ponad dwa lata nie palę i czuję się super ;))jestem zdrowsza ,mam pieniądze na swoje przyjemności.Aaa niech Pani kupi sobie skarbonkę i codziennie wrzuca do niej pieniądze,które wydałaby Pani na papierosy ;)))Po kilku miesiąćach zobaczy Pani ile pieniędzy sobie uzbierała ;)))i trzeba wtedy kupić sobie coś fajnego w nagrodę ;)))

Desmoxan opinie

16 paź 2017 - 15:14:42

@Melson99 hmm szkoda, że wróciłaś do nałogu ale z tego co piszesz ten desmoxan coś tam pomógł.. zdaję sobie sprawę, że jak byłyby imprezy gdzie dużo osób pali a nie daj Bóg alkohol to żaden desmoxan może nie pomóc;)

@asabert5 dajesz mi nadzieję! serce

@afroditi to może moja silna wola nie jest wcale taka silna? bo gum próbowałam, zanimz decydowałam się na desmoxan to wypróbowałam gumy, może nie nicorette ale niby też skuteczne..

Desmoxan opinie

17 paź 2017 - 07:26:31

Mój mąż używał kilka dni. Nie chciało mu się palić ale za to miał bóle w kladce piersiowej i musiał przestać używać.

Desmoxan opinie

17 paź 2017 - 13:01:58

Ja rzuciłam palenie dzięki ciąży. W 4 dni po byłam się papierosów :) warto spróbować desmoxanu też słyszałam wiele dobrych opinii także chyba działa :)

Desmoxan opinie

24 lis 2017 - 12:15:40

Zakładając, że kobiety zazwyczaj dowiadują się o ciąży po jakimś czasie, oznacza to, że przez jakiś czas paliłaś będąc w ciąży. zły

Desmoxan opinie

29 lis 2017 - 20:05:27

Ja nie palę, więc nie powiem z własnego doświadczenia. Mój ex palił, zależało mi by rzucił. Stosował desmoxan i nie palił, teraz nie mam z nim kontaktu, ale z ostatnich informacji jakie o nim miałam wynikało, że nadal nie pali. Mam nadzieję, ze Tobie też sie uda.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Desmoxan opinie

13 lut 2018 - 13:06:12

Najważniejsze jest nastawienie!!

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Desmoxan opinie

26 lut 2018 - 10:15:45

Nigdy nie stosowałam, ale bez silnej woli chyba nawet z takimi specyfikami będzie cieżko.

Desmoxan opinie

29 kwi 2018 - 14:58:42

silna wola - to chyba najlepszy sposób a dodatki niby pomagające rzucic palenie to tylko strata pieniędzy

Desmoxan opinie

18 cze 2018 - 22:04:17

To jest placebo.

Ja po 10 latach rzuciłam z dnia na dzień i żyję.

Desmoxan opinie

04 maj 2019 - 12:41:37

Desmoxan na prawdę działa według mnie. Mi pomógł po wielu nieudanych próbach rzucenia.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Desmoxan opinie

06 cze 2019 - 16:12:41

Mi tylko desmoxan pomógł w rzucaniu. Najlepiej wydane pieniądze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

słowiańskie zwyczaje