Ostrzeżenia dla użytkowniczki Adelka30:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (30-05-2014 19:34) Spam.
Mały dodatek typu bransoletka czy zegar "folkowy" rzeczywiście może ładnie urozmaicić strój i jednocześnie bez jego sztucznego nadymania folkiem. A co powiecie na taką przepaskę na włosy jak tutaj: [url=http://www.superstyler.pl/moda/folknroll-folk-fashion/]http://www.superstyler.pl/moda/folknroll-folk-fashion/[/url] ? Zdecydowanie folkowa, choć tu wydaje mi się, że jednak do codziennego stroju średnio by pasowała, raczej jako wykończenie całości lekko inspirowanej ludowymi klimatami.
moderator (30-05-2014 19:34) Spam.
Dokładnie boonia, myślę że trafiłaś w sedno - infantylne dodatki i nadmiar "lukru" mogą popsuć całą stylizację a jeśli to jest dodatkowo róż, to cukierkowe nadmiary szkodzą:) Na blogu superstylera (tu dokładnie: [url=http://www.superstyler.pl/moda/kompleks-rozowego/]http://www.superstyler.pl/moda/kompleks-rozowego/[/url]) jest kilka fajnych zestawień ubrań właśnie na różowo - ale bez przegięcia i w nie nastolatkowym wydaniu:)
moderator (30-05-2014 19:35) Spam.
Te salony brafittingu to naprawdę potrafią cuda wyczarować! Na blogu superstylera czytałam fajny artykuł o tym jak babka z miseczki 75B (polski klasyk) przeszła na 60E (tak, jest coś takiego!) i nie dość że dowartościowanie rośnie na maxa, to jeszcze biustonosz jest tak dopasowany, że można się autentycznie zdziwić. Artykuł do poczytania: [url=http://www.superstyler.pl/moda/brafitting-sztuka-doboru-biustonosza/]http://www.superstyler.pl/moda/brafitting-sztuka-doboru-biustonosza/[/url] A ja biustonosze kupuję różnie - zalezy do tego czy trafię na swoją brafitterkę, czy do sklepu - bo nie wszystkie mają rozmiar, którego potrzebuję.
moderator (01-04-2015 18:07) Spam.
Ogólnie trochę się bujam po restauracjach, ale w sumie to głównie dlatego, że korzystam z karty [url=http://www.opencard.pl/]Opencard[/url] - daje zniżki od 30 do 50% w bardzo wielu restauracjach w Polsce. Jakby nie to, to pewnie bym tak często na mieście nie jadła, bo kogo byłoby na takie luksusy stać. Mnie nie. W sumie dobra rzecz, mogę polecić.

Zamknij to okno