Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

Opakowania

42 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:11:58

HEJ,

Chcialam sie zorientowac gdzie najlepiej założyć konto bankowe? Takie gdzie koszty korzystania sa najmniejsze i mozna miec do niego dostep przez internet.

Słyszałam, że najbardziej opłaca sie miec w mbanku. Posiadacie?Jestescie zadowolone?

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:14:38

ING BANK ŚLĄSKI. konto student ;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:16:09

mbank :D jestem zadowolona :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:17:02

Polecam konto w alior bank. Płacisz jedynie za kartę- groszowe sprawy. Wybieranie pieniędzy we wszystkich bankomatach jest za darmo, nie płacisz za prowadzenie konta. Konto internetowe również masz i do tego możesz samodzielnie przez neta zakładac sobie nowe rachunki walutowe w razie potrzeby. Nie spotkałam się z lepszą ofertą do tej pory. Aha i jest to zarazem konto oszczędnościowe.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:19:09

BZWBK 30 Mam od 3 miesięcy i nie narzekam :)
A przynajmniej można zawsze pójść do placówki banku i porozmawiać jak cos jest nie tak :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:21:21

Ja obecnie jestem w pko bp ale jestem raczej niezadowolona ze wzgledu na opłaty. Dodatkowo za to ze nie skorzystałam z karty musze zapłacic 20 zl...
Dlatego zastanwiam sie nad tym ktory bank wybrac.

Lepiej jest zamknac jedno i otworzyc nowe czy przenieść konto?Jak to jest?

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:25:34

BZWBK 30 :):):)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:27:56

ja mam konto w pekao i nie płace za konto nic... i oczywiście jest to konto internetowe... jeżeli chcesz mieć kartę bankomatową to miesięcznie 1,79 (chyba) :P

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:33:23

ING BANK ŚLĄSKI konto z lwem direct, polecam mam od roku i jestem bardzo zadowolona

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:36:09

jak dla mnie zdecydowanie mbank, mam kilka lat jeszcze nigdy za nic nie płaciłam, naprawdę polecam ;))

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:38:18

Cytat
martysia1616
jak dla mnie zdecydowanie mbank, mam kilka lat jeszcze nigdy za nic nie płaciłam, naprawdę polecam ;))


tzn. nie ma zadnych ukrytych oplat? co z oplata za przelew, korzystanie z karty?

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:42:06

Cytat
shamejka
Cytat
martysia1616
jak dla mnie zdecydowanie mbank, mam kilka lat jeszcze nigdy za nic nie płaciłam, naprawdę polecam ;))


tzn. nie ma zadnych ukrytych oplat? co z oplata za przelew, korzystanie z karty?


rowniez korzystam z mbanku, nic sie nie placi :) ani za prowadzenie konta, ani za przelewy, za wydanie karty, zadnych ukrytych oplat, wszystko za friko, polecam mbank

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lis 2010 - 00:42:08

BZ WBK serce0 super ! wszystko za free, mam już to konto 7mies.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stosunki międzymiastowe