Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lip 2013 - 22:43:07

ja posiadam w mbanku-wady to że nie mają swojego oddziału,tylko pseudo oddzialiki z wypłatą walut obcych jest u nich maskara,dali mi 10tys euro po 20euro...
i mam jeszcze w ing i on chyba najlepszy jest!

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lip 2013 - 22:43:18

Alior Sync mam i mbank, z mbanku nie korzystam już praktycznie, Alior to mnóstwo bajerów a ja uwielbiam takie rzeczy :) 5 przelewów ekspresowych za darmo w miesiący, 0 za prowadzenia, 0 za kartę, z doradcą można się kontaktować przez chat, karta kredytowa za 0zł przy 5 transakcjach miesięcznie, można wpłacac pieniądze przez wpłatomaty, normalnie luksusy, ja miałam jeszcze prowizję za założenie konta 50 zł :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

11 lip 2013 - 22:51:02

Ja mam ING i nie polecam ;/

Jeśli w miesiącu nie zapłacisz kartą za zakupy (nie internetowe tylko w stacjonarnych sklepach) na kwotę poniżej 200 zł to zabierają Ci 9 zł z konta co miesiąc !!! O_o

Moi rodzice mają w PKO i sobie chwalą :)
Tak samo jak mój chłopak , który ma w Zachodnim :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 13:55:53

Według mnie najlepszy jest mbank ;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 13:58:37

mbank - wszystko można łatwo i szybko załatwić, praktycznie żadnych opłat, ja jestem bardzo zadowolona, mój mąż i jego firma też :-D

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 14:01:43

Alior Sync. ja mam i jestem bardzo zadowolona. nie płacę za prowadzenie konta, nie płaciłam za kartę, za nic nie płaciłam, na dodatek mam 5% zwrotu za zakupy przez internet, co więcej- konto zalożylam też przez intenet, przyszedl kurier z papierami do podpisu, podpisalam, kilka dni pozniej przyszła karta:) jesy super, a co najlepsze dla mnie- kase mogę wybierać ze wszystkich bankomatów bez jakiejkolwiek prowizji :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 14:08:20

Też zastanawiam się nad założeniem konta bankowego i waham się między mbankiem a alior sync :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 14:09:38

Polecam credit agricole konto super.
Wszystkie operacje wpłaty, wypłaty i przelewy na konto darmowe.
Pobieranie gotówki z każdego możliwego bankomatu Darmowe:)
Powiadomienia Sms darmowe. Wcześniej miałam konto w PKO i nie polecam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 14:10:08

Alior jak do tej pory to najlepszy bank z jakim miałam styczność. Darmowe wypłaty, darmowe przelewy, lokata nocna za darmo. Bardzo uprzejma i fachowa obsługa. Wymiana karty zgubionej lub skradzionej za darmo. Znizki i promocje na zakupy w wybranych sklepach co miesiąc. Najgorszy bank to według mnie PKO BP. Zdzierają strasznie. Mąz ma tam firmowe ale ma zamiar się przenieść do Alioru właśnie.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 14:10:20

ING - Nie
PKO - Tak

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 14:11:50

Polecam BZWBK :)
Nie płacę za prowadzenie konta ani za kartę, w sumie za nic nie płacę :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

12 lip 2013 - 14:50:40

ktoś jeszcze? :)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

15 lip 2013 - 22:48:02

PODBIJAM, też chcę sobie założyć konto (najlepiej studenckie) i nie wiem na jaki bank się zdecydować

Najlepsze konto bankowe ? Które?

15 lip 2013 - 22:53:38

wbk - konto do 30 roku zycia oplat zero jesli raz w miesiacu zaplacisz w jakims sklepie karta za dowolna kwote:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-15 22:55 przez Aneta1993.

zweryfikowana
Posty: 85
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

16 lip 2013 - 00:19:27

czasem się zapomni zapłacić kartą w sklepie stacjonarnym i później zaskoczenie za co pobrali z konta ... w moim przypadku np. zakupy spożywcze itp robię w biedronce gdzie kartą się nie płaci , a inne rzeczy zwykle kupuję w internecie z braku czasu i może lenistwa. Dlatego bywa , że nie zrobię tej płatności w stacjonarnym kartą i później tracę ... w ing tak mam , dlatego zmieniam na AliorSync.
a propos...http://szafiarenka.pl/53/7250320/ktora-sukienka,4.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prowizja inna cena