Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najlepsze konto bankowe ? Które?

15 wrz 2014 - 11:15:23

A ja jestem zadowolona z konta w mbanku.Konto w millenium tez bylo fajne, jak dawali 3% zwrotu za trsnsakcje w sklepach spozywczych :p

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

06 paź 2014 - 13:52:20

Mam konto w Smart Banku. Zarówno FM konto jak i karta są bezpłatne. Nie ma żadnych limitów wpłat i transakcji a wszystko jest proste i przejrzyste. Do tego mam mobilną aplikację na smartfona dzięki, której mogę dokonywać operacji bankowych kiedy i gdzie tylko zechcę.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

23 paź 2014 - 16:35:01

Trzeba dokładnie przeczytać co dany bank oferuję. Często są to promocje dla nowych klientów, które po jakimś czasie (krótkim)znikają. Mnie odpowiada smart konto ponieważ, mogę ''bankować'' w domu, w pracy, a nawet na randce. :D

Najlepsze konto bankowe ? Które?

08 gru 2014 - 22:23:25

Cytat
shamejka
HEJ,

Chcialam sie zorientowac gdzie najlepiej założyć konto bankowe? Takie gdzie koszty korzystania sa najmniejsze i mozna miec do niego dostep przez internet.

Słyszałam, że najbardziej opłaca sie miec w mbanku. Posiadacie?Jestescie zadowolone?


Polecam Ing Bank Slaski oraz Eurobank ;)

zweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 4/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

18 mar 2015 - 10:41:59

Nigdy więcej ING , na początku wszystko fajnie kolorowo, później zabierali mi po 60 zł z konta za prowadzenie kary i konta !! a na umowie jest napisane ze wszystko darmowe!! ODRADZAM!
teraz jestem w Alior Banku i jak dla mnie najlepszy , wszystko darmowe!!

[moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-11 09:07 przez moderator.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

18 mar 2015 - 11:10:51

ING, za nic nie płacę i nic mi nie odciągają.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

07 wrz 2015 - 20:13:46

Ja mam konto w BGZ BNP Paribas i jestem zadowolona.Mam konto za 0 zł.Warunkiem jest jedynie płatnosc karta w ciagu miesiaca w kwocie 300 zł.Jesli spełnie ten warunek to nie płace tych wszystkich opłat za konto,a jesli nie spełnie to płace miesiecznie 8 zł za konto.

Najlepsze konto bankowe ? Które?

07 wrz 2015 - 20:16:37

ing polecam! juz 2 lata za mną i w pełni jestem zadowolona ;)

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 wrz 2015 - 18:14:12

Ja mam od lat w WBK i jestem mega zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

30 lis 2015 - 12:29:42

Miała konto w Bzwbk, teraz mam w https://www.mbank.pl i jestem zadowolona, przede wszystkim dlatego, że nie ma tyle dodatkowych opłat (za sprawdzanie dostępnych środków we własnym bankomacie w wbk płaci się 1 zł).

Najlepsze konto bankowe ? Które?

02 gru 2015 - 19:51:30

u mnie sprawdza się sygma bank, zbieram punkty jak płacę kartą (a płacę praktycznie zawsze, nie lubię nosić gotówki) i potem mogę wymienić na jakieś prezenty, w moim starym banku nie było żadnych promocji w związku takimi płatnościami to zwyczajnie mi się nie opłacało. Ogólnie żadnych kruczków czy czegoś takiego

Najlepsze konto bankowe ? Które?

02 gru 2015 - 20:28:00

ja mam w getin i jak dla mnie spoko ; D polecam

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

20 mar 2016 - 20:48:02

Mam konto w ING i jestem bardzo zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepsze konto bankowe ? Które?

27 wrz 2016 - 19:37:59

eKonto mBanku to jeden z najbardziej popularnych rachunków bankowych w Polsce. Bank zyskał zainteresowanie klientów już na początku swojej działalności, oferując internetowe konto bankowe. Obecnie mBank odświeżył swoją ofertę o nową wersję - eKonto standard. Nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie tego rachunku, mogą liczyć na 300 zł premii oraz uzyskać promocyjne oprocentowanie konta (3% dla środków do 3000 zł).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki telefon dotykowy?