Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:18:47

Cytat
martischa
ja na bank robię rok przerwy. Z tym, że ja mam 24 lata i koncze zaocznie liceum ale nie chce isc od razu na studia. Mam małego synka i chce być z nim cały czas, relaksować się a nie w książkach siedzieć. Dałabym radę z dzieciaczkiem też ale po prostu nie chce i nie uważam, że to zły krok :)

nieźle, 24 lata i dopiero kończysz zaocznie liceum.

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:20:54

Ja też to planuję:) Poszukam jakiejś dorywczej pracy, może odłożę trochę i wtedy na studia:)

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:22:16

w zyciu trzeba robic to na co ma sie ochote i napewno na nauke nigdy nie jest za pozno :)

Cytat
nieczlowiek
Cytat
martischa
ja na bank robię rok przerwy. Z tym, że ja mam 24 lata i koncze zaocznie liceum ale nie chce isc od razu na studia. Mam małego synka i chce być z nim cały czas, relaksować się a nie w książkach siedzieć. Dałabym radę z dzieciaczkiem też ale po prostu nie chce i nie uważam, że to zły krok :)

nieźle, 24 lata i dopiero kończysz zaocznie liceum.

i co w tym zlego? ja jestem od niej rok starsza i razem chodzilysmy do klasy. w zyciu nie dokonalam lepszych wyborow niz imprezy kiedys - dzieci i nauka teraz. robie co chce, ucze sie bo tak mi sie uznalo... na studia pojde jak uznam za stosowne i niewazne czy we wrzesniu czy za 10 lat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 17:24 przez mc85.

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:22:35

ja jakbym zrobiła rok przerwy to bym sie rozleniwiła i dupa po studiach :D

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:22:38

Ja też chciałam zrobić sobie rok przerwy ponieważ chcę iść na ASP ale nie mam przygotowania, prac. Postanowiłam, że pójdę na zaoczne studium fotograficzne, poszukam pracę i za rok będę startować na ASP i skończę to studium też.

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:23:56

Ja po maturze zamierzam wyjechać do Australii na rok, albo na pół roku jako au pair :) Australia to moje marzenie i już nie mogę się doczekać kiedy zdam maturę, niestety to jeszcze nie w tym roku :(

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:27:42

najlepiej to siedziec na dupie rodzicom jak wszyscy studenci darmozjady.

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:28:01

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 18:02 przez nieczlowiek.

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:32:33

Cytat
madziunia209
wiem, że wielu osobom po takim roku nie chce sie wracac na studia, ale znam tez takich (moje kolezanki w grupie) co poprawialy mature lub przez rok pracowaly bo sie nie dostaly na studia(na stome jest malo miejsc) ... zalezy to od czlowieka ale ja wiem, ze mi by sie nie chcialo uczyc potem duzo osob tez tak twierdzi.... z jednej strony fajnie by korzystac z zycia, z drugiej - na studiach tez mozna a kierunek zawsze mozna zmienic, ja bylam rok na lekarskim i teraz jestem na stomatologii - mi zalezalo by skonczyc studia takie by miecpewna prace, okazalo sie, ze nie mam tyle checi do nauki, znajomosci aby dostac sie na specjalizacje - bez tego trzeba miec super wyniki a ja ucze sie na minimum tylko by zdac, uznalam ze po stomatologii bede miec lepsza prace. wg mnie warto probowac roznych kierunkow studiow, pytac znajomych, rodziny, sasiadow o doswiadczenia itp.
na lekarski poszlam w ciemno, nie wiedzac nic o specjalizacjach, praktykach itp nie majac nikogo znajomego ani na studiach ani lekarza. na stomatologii rowniez nie mam znajomosci ani rodziny ale ta decyzja byla w pelni przemyslana i wiem, czego sie spodziewac w przyszlosci :)

studiujesz dziennie ?

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:33:49

no ja popieram taki pomysł, ja po maturze poszłam na studia których nie byłam pewna, zmarnowałam jeden semestr i zrezygnowałam z tego kierunku, kolejne pół roku przesiedziałam na tyłku i od października zaczęłam nowy kierunek, fakt, ten tez jest niezbyt interesujący, ale jakoś dam rade skończyć bo to już końcóweczka ;)

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:33:51

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-03 18:02 przez nieczlowiek.

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:34:23

Cytat
nieczlowiek
Cytat
mc85
w zyciu trzeba robic to na co ma sie ochote i napewno na nauke nigdy nie jest za pozno :)
Cytat
nieczlowiek
Cytat
martischa
ja na bank robię rok przerwy. Z tym, że ja mam 24 lata i koncze zaocznie liceum ale nie chce isc od razu na studia. Mam małego synka i chce być z nim cały czas, relaksować się a nie w książkach siedzieć. Dałabym radę z dzieciaczkiem też ale po prostu nie chce i nie uważam, że to zły krok :)

nieźle, 24 lata i dopiero kończysz zaocznie liceum.

i co w tym zlego? ja jestem od niej rok starsza i razem chodzilysmy do klasy. w zyciu nie dokonalam lepszych wyborow niz imprezy kiedys - dzieci i nauka teraz. robie co chce, ucze sie bo tak mi sie uznalo... na studia pojde jak uznam za stosowne i niewazne czy we wrzesniu czy za 10 lat

taa, a co masz napisac. A jak chcesz isc na studia, to chyba jednak od października. We wrześniu to chyba tylko w Wyższej Szkole Gotowania Na Gazie.

a co za roznica? to moge napisac ze poszlam do szkoly na zaoczne bo ja tak chcialam nie ze trzeba bylo. dzisiaj mam srednie, swoj dom, 2 dzieci i za niczym nie musze biegac. do tego jestem ladna i fajna :) i nie zazdroszcze nikomu niczego bo jestem szczesliwa. gdybym miala wybierac to wybralabym dokladnie taka sama droge. kiedy ty siedzialas w ksiazkach to ja imprezowalam, zwiedzalam, poznawalam ludzi i zarabialam kase. nauczylam sie grac na fortepianie, zaczelam uczyc sie japonskiego. teraz chce jeszcze podszkolic gre na gitarze.... mozna wszystko robic co sie chce tylko niedorajdy tego nie pojma nigdy :)

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:35:08

Cytat
nieczlowiek
Cytat
martischa
ja na bank robię rok przerwy. Z tym, że ja mam 24 lata i koncze zaocznie liceum ale nie chce isc od razu na studia. Mam małego synka i chce być z nim cały czas, relaksować się a nie w książkach siedzieć. Dałabym radę z dzieciaczkiem też ale po prostu nie chce i nie uważam, że to zły krok :)

nieźle, 24 lata i dopiero kończysz zaocznie liceum.

lepsze to niż zostać po gimnazjum albo mieć to wyższe wykształcenie od razu a być takim zgorzkniałym typem jak Ty ;/

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:36:04

to chyba nie jest dobry pomysl...

'GAP YEAR' po maturze?

03 maj 2011 - 17:36:04

Cytat
nieczlowiek
Cytat
nicolenkaa
Cytat
madziunia209
wiem, że wielu osobom po takim roku nie chce sie wracac na studia, ale znam tez takich (moje kolezanki w grupie) co poprawialy mature lub przez rok pracowaly bo sie nie dostaly na studia(na stome jest malo miejsc) ... zalezy to od czlowieka ale ja wiem, ze mi by sie nie chcialo uczyc potem duzo osob tez tak twierdzi.... z jednej strony fajnie by korzystac z zycia, z drugiej - na studiach tez mozna a kierunek zawsze mozna zmienic, ja bylam rok na lekarskim i teraz jestem na stomatologii - mi zalezalo by skonczyc studia takie by miecpewna prace, okazalo sie, ze nie mam tyle checi do nauki, znajomosci aby dostac sie na specjalizacje - bez tego trzeba miec super wyniki a ja ucze sie na minimum tylko by zdac, uznalam ze po stomatologii bede miec lepsza prace. wg mnie warto probowac roznych kierunkow studiow, pytac znajomych, rodziny, sasiadow o doswiadczenia itp.
na lekarski poszlam w ciemno, nie wiedzac nic o specjalizacjach, praktykach itp nie majac nikogo znajomego ani na studiach ani lekarza. na stomatologii rowniez nie mam znajomosci ani rodziny ale ta decyzja byla w pelni przemyslana i wiem, czego sie spodziewac w przyszlosci :)

studiujesz dziennie ?

a jest zaoczna stomatologia lub medycyna?

jest zaoczna stomatologia ciemnoto

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

angielski samoczki,ksiązki do nauki w domu