Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny uwielbiam oglądać horrory, dużo ich obejrzałam ale jeszcze trochę zostalo proponujcie najciekawsze, to będzie wiadomo co wypożyczyć =)

Polecam Eden Lake:)

Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć



Cytat
monika98210
Polecam Eden Lake:)
ten?? a opisz coś więcej?

Ten też jest ciekawy, w straym budynku są lustra które chcą odnaleść pewnego kogoś, a ludzię nie mogąc odnaleść giną i są wchłonięci przez te lustra, zakońcenie jest szokujące
Polecam



W sumie jak ktoś lubi flaki i krew i ukiekających ludzi to polecam to, można nawet monmntami się pośmiać



w sumie ciekawym filmem jest też boogeyman jedynka i dwójka



Cytat
monika98210
Polecam Eden Lake:)


Oglądałam. Jest w miarę ciekawy.

Fajny jest Zagłada (Resident Evil) wszystkie 3 częsci

Cytat
Diablica16
Fajny jest Zagłada (Resident Evil) wszystkie 3 częsci

Popieram =)

a oglądał ktos Demon - historia prawdziwa ? Bo ja właśnie dziś będę oglądała i chciałabym poznac opinie

lęk,oszukac przeznaczenie,pila<5czesci>,wzgorza maja oczy,zakonnica,lustra,sierociniec,kostnica:):)

mi sie "nienarodzony" podobal :)

Cytat
karolinka1
lęk,oszukac przeznaczenie,pila<5czesci>,wzgorza maja oczy,zakonnica,lustra,sierociniec,kostnica:):)

fajne fajne oglądałam wszystkie prócz zakonnicy i kostnicy

Cytat
she15
a oglądał ktos Demon - historia prawdziwa ? Bo ja właśnie dziś będę oglądała i chciałabym poznac opinie

Oglądałam -ciekawy jest....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, sentencje. Wchodźcie!