Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

08 lis 2012 - 12:35:55

Okropnie zaczął mnie wczoraj boleć ząb :( niestety mnie mogę pojechać do dentysty, bo w tym tym tygodniu ma urlop i będzie dopiero od poniedziałku ;( Do tego czasu chyba zwariuję. Tabletki typu apap czy ibuprom nie pomagają, więc może Wy znacie jakieś specyfiki albo czary na pozbycie się bólu zęba? Przecież musi być jakiś domowy sposób?
Pomocy!

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

09 lis 2012 - 09:15:15

duzo bylo o tym pisane na szafie

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

09 lis 2012 - 11:41:12

Nie chcę być wredna, ale skąd Ty jesteŚ, że nie masz możliwoŚci pujŚcia do innego stomatologa? No, ale jeŚli pytasz o domowy sposób..polecam płukanie zęba woda+sól i od razu mówię..możesz podrażnić dziąsła, ale działa!

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

10 lis 2012 - 11:50:38

Cytat
myrules
ale skąd Ty jesteŚ, że nie masz możliwoŚci pujŚcia do innego stomatologa?
a Ty skąd jesteś, że nie masz możliwosci nauczenia się pisać po polsku?

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

10 lis 2012 - 16:25:48

hey
jestem higienistka stom ...
odezwij sie, to napisze co i jak zeby przeszlo...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-10 16:26 przez ewa200817.

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

12 lis 2012 - 16:53:20

Witam mi też ostatni dokucza ząb w ostateczności zażywam lek ketonal to bardzo skuteczny lek na bóle ale jest też bardzo silny także trzeba z nim ostrożnie ale naprawdę po 15 min ból mija na nawet 2 dni.POZDRAWIaM

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

13 lis 2012 - 22:33:17

Chyba bez pójścia do dentysty się nie obejdzie. Może masz zapalenie miazgi i trzeba zatruć ząb. Ale to tylko gdybanie bo na odległość trudno coś poradzić.

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

15 lis 2012 - 15:40:31

Sposobów na ból zęba jest wiele. Polecam czosnek albo cytrynę z tych sprawdzonych, a inne znalazła moja koleżanka i opisała :) najciekawszy tam jest pomysł na zalanie bólu wódką hehehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 15:12 przez moderator.

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

16 lis 2012 - 14:25:55

Kup sobie płukanke dentosept, albo inny dość glupi sposób - popsikaj tego zęba perfumem ;) Może smakuje okropnie, ale naprawdę pomaga ;)

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

19 lis 2012 - 00:00:13

Mój kuzyn rozgryza ibum tym ząbkiem który go boli i podobno przechodzi ból. :/

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

19 lis 2012 - 20:21:29

zapal papierosa i posyp go cukrem na końcu. mocno na głębokim wdechu wciagnij ten dym. Zakręci Ci się w głowie ale ból minie.
GWARANTOWANY sposób :)

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

23 lis 2012 - 08:30:26

pomoze Ci tylko ketonal :) są bardzo mocne wiec nie bierz wiecej niz jedną... ja ostatnio zjadlam na bol zeba pol tableteczki i przestalo mnie bolec a w dodatku zasnelam takie są silne ... bodajrze, są na recepte

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

24 lis 2012 - 12:38:53

Ketonalu nie polecam osobom z wrażliwym żołądkiem ;-)
Jeśli nie mam mozliwości pójścia do dentystki, bo np. jest niedziela a ząb boli, to trzymam w jamie ustnej na tym bolącym zębie goździk (przyprawa). Po jakimś czasie go rozgryzam. Mnie bardzo pomaga. Ma właściwości antyseptyczne. Dodatkowo zaopatrzyłam się, we wcześniej polecany, Dentosept. Również pomaga.

zweryfikowana
Posty: 915
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

24 lis 2012 - 19:50:19

surowy ziemniak przyłożyc w miejscu gdzie boli ząb słyszałam to kiedyś w telewizji ale nie prubowałam

Pomocy! Ból zęba - domowe sposoby

27 lis 2012 - 22:13:41

goździk na bolący ząbek, stary, sprawdzony sposób :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bóle brzucha