Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

33 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

'GAP YEAR' po maturze?

23 lip 2011 - 14:16:00

Cytat
martischa
Cytat
nieczlowiek
Cytat
nicolenkaa
studiujesz dziennie ?

a jest zaoczna stomatologia lub medycyna?

no popatrzmy się, taki wykształciuch a takich rzeczy nie wie ;/
no to gdzie jest zaoczna stomatologia? Nie tzw. niestacjonarna, bo to są zajęcia poniedz. - piątek , tylko klasycznie zaoczna?

'GAP YEAR' po maturze?

23 lip 2011 - 14:20:45

ja zrobilam blad i poszlam odrazu po maturze na studia.. kierunek wybralam w ostatniej chwili, nie przemyslalam czy mi sie przyda i czy to lubie. jakbym zrobila przerwe po maturze moze podjelabym lepsza decyzje

'GAP YEAR' po maturze?

23 lip 2011 - 14:27:43

Ja zrobiłam sobie taki rok przerwy po maturze i nie żałuję, mam świetną pracę, która nie będzie kolidowała ze studiami, na które idę od października :). Nie uważam, żebym się rozleniwiła przez ten rok, wręcz przeciwnie, jestem jeszcze bardziej zmotywowana do nauki ;) poza tym w trakcie przerwy cały czas się czegoś uczyłam, żeby stymulować umysł ;). Jeśli na prawdę nie wiesz co chcesz w życiu robić to zrób sobie taką przerwę, jeśli dobrze ją zaplanujesz to ten czas nie będzie zmarnowany. Wręcz przeciwnie :) ja np nie wiedziałam co chcę studiować więc chodziłam jako wolny słuchacz na różne wykłady na uczelniach, w ten sposób ostatecznie podjęłam decyzję co do wyboru kierunku

zweryfikowana
Posty: 1.700
Ostrzeżenia: 1/5

'GAP YEAR' po maturze?

23 lip 2011 - 14:31:42

Dla mnie to jest durny pomsł poniewaz jak sobie zrobisz przerwe od nauki to później nie będzie Ci się chciało iść na studia i zmarnujesz sobie życie bo po liceum nigdzie pracy nie znajdziesz. Moj wujek tak zrobił i teraz w wieku 32 studiuje -.- Dla mnie to głupota, ale jak kto woli, ja od razu poszłam, jeszcze tylko 2 lata i z głowy ;) chyba że będe chciała zrobić wyższy stopień..

'GAP YEAR' po maturze?

23 lip 2011 - 14:33:07

ja miałam rok przerwy ale tylko dlatego że urodziłam dziecko i musiałam się nią zajmować a teraz już bedę szła na drugi rok. Jeśli jesteś pewna że po roku pójdziesz na studia to zrób sobie przerwę. Ja bardzo chciałam iść na studia:)

'GAP YEAR' po maturze?

23 lip 2011 - 14:35:34

Cytat
kochamtymbark
Dla mnie to jest durny pomsł poniewaz jak sobie zrobisz przerwe od nauki to później nie będzie Ci się chciało iść na studia i zmarnujesz sobie życie bo po liceum nigdzie pracy nie znajdziesz. Moj wujek tak zrobił i teraz w wieku 32 studiuje -.- Dla mnie to głupota, ale jak kto woli, ja od razu poszłam, jeszcze tylko 2 lata i z głowy ;) chyba że będe chciała zrobić wyższy stopień..
To zależy jaką kto ma motywację, ja np zrobiłam rok przerwy tylko po to żeby podjąć właściwą decyzję co do studiów a nie bo nie chciało mi się uczyć. Przez całą przerwę się uczyłam i w tym roku poszłam na wymarzony kierunek, więc nie wydaje mi się żeby taka decyzja była głupotą. To raczej kwestia indywidualna ;)

'GAP YEAR' po maturze?

03 lip 2012 - 22:25:13

dziewczyny podbijam wątek. może któraś się jeszcze wypowie ? albo znajdzie się taka, która w tym roku planuje gap year ?

'GAP YEAR' po maturze?

03 lip 2012 - 22:47:05

ta, ja sobie robię taki gap year, że idę na studia :) Chcę się w tym roku właśnie zastanowić jakie studia chcę tak naprawdę podjąć, czy zostać na tych na których będę, czy jakichś innych. Ale lubię poszerzać moją wiedzę, więc nic mi to nie przeszkadza :)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

'GAP YEAR' po maturze?

03 lip 2012 - 22:50:13

Nie polecam, najlepiej zrobić sobie szkoły jednym ciągiem, bo po tym roku już Ci się nie będzie chciało.... Ja zrobiłam sobie gap year po licencjacie i teraz się męczę na magisterce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uniwerek wrocławski help