Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Znacie jakies dobre i sprawdzone tabletki na wzmocnienie wlosow , skory i paznokcie , strasznie mi wypadaja wlosy i paznokcie szybko lamia , znacie jakies ? I jakie mniej wiecej maja ceny ? Sa efekty ? I po jakim czasie zauwazylyscie ? :)

ja brałam belissę;) na włosy polecam szampon i odżywkę ze skrzypu polnego, nie pamiętam nazwy ale są w rossmanie a na paznokcie wsmarowywać ciepły olej rycynowy dostępny w aptece - naprawdę działa:) pzdr

MegaSkrzyp (sprawdź online w aptece DOZ;)). Kosztuje niecałe 16zł na miesiąc kuracji. Jest znacznie lepszy niż inne, bo ma ogromną dawkę skrzypu, polecam porównać z innymi produktami. Mi pomógł na włosy, już podczas drugiego opakowania miałam wrażenie, że jest lepiej.
Tak, olejek rycynowy też polecam wcierać w paznokcie i skórki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-01 15:37 przez kaska__1990.

Mam ten sam problem.. brałam skrzyp, belisse i rozne inne.. i nic mi nie pomaga.. chyba sie udam do lekarza

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Kiedyś wg mnie najlepszy był Merz Special, miał świetny bogaty skład i nie był suplementem diety (jak większość dostępnych), a lekiem. Więc działał naprawdę dobrze. I już po pierwszym opakowaniu było widać efekty. Ale ostatnio wyszła nowa wersja zupełnie uboższa w składzie, a cena pozostaje taka sama. No i już nie jest lekiem a suplementem.
Mam jeszcze trochę tego nowego opakowania i ciekawa jestem czy sobie poradzi jak ten stary Merz.

Mam zamiar potem wypróbować Fitoval, bo jest ponoć świetny.

fotozły/size]




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-01 15:53 przez Sacrum.

Belissa w fioletowym opakowaniu, wzmacnia skóre, włosy i paznokcie ;) Ja rezultat zauważyłam po miesiącu stosowania. Konkretnie chodziło mi o wzmocnienie włosów bo strasznie mi wypadały, miałam je suche i matowe, więc kupiłam sobie odżywkę z Pantene i szampon z Nivea ;)

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

doppel herz albo biotyna - wypróbowane i polecam
silica, skrzypovita- też może być
belissa jak dla mnie się nie sprawdziła

Na paznokcie odżywka New Nails. Plusy - niska cena, paznokcie po zastosowaniu mocne, z odmienionym wyglądem, malowanie to czysta przyjemność. Ja nad swoimi długo pracowałam, aby wyglądały naprawdę ładnie i takie rzeczywiście są.

humavit ze skrzypem, pokrzywą i drożdżami :)

Humavit skrzyp i pokrzywa :)
Polecam

Megakrzem - 60 tabletek w opakowaniu, przyjmuje się jedną dziennie, tanie i skuteczne ;)

niezweryfikowana
Posty: 807
Ostrzeżenia: 1/5

ja też się dowiem chętnie

co do tabletek to nie wiem ale na włosy słyszałam ze jakieś odzywki z firmy Radical są dobre mniej wypadają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Papierosy - już dość!