Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYMIANA pozorna?

14 lis 2012 - 14:52:59

dziewczyny uważajcie bo cfaniara mysli ze ktos jest głupi!jak jej napisałam ze wiem kim jest to wzieła i ukryła nazwę swojej miejscowosci i usuneła z szafki przedmioty pod którymi miała komentarze ze jest oszustka uważajcie na nią

WYMIANA pozorna?

14 lis 2012 - 15:39:05

Ja myślę że problemem są osoby które nie mają komentarzy, proponują świetne rzeczy na wymianę często NOWE i oczywiście wysyłać musimy równocześnie, ja już nawet przestałam odpowiadać na takie zapytania bo to od razu śmierdzi oszustwem. A uwierzcie dostałam już takich kilka, oczywiście nie mają komentarzy ani na szafce ani na szafie na allegro brak konta ale zostały już oszukane i boją się wysyłać jako pierwsze :( Ale też nie uogólniajmy, mam za sobą kilka bardzo udanych wymianek z osobami które dopiero zaczynają (bez komentarzy) ale umawiamy się że one wysyłają pierwsze, ja jak dostanę wysyłam wtedy do nich. Po tym rozpoznaję czy to oszustka czy nie :) Co do zdjęć niestety to już inna taktyka, bardzo często ludziom nie chce się robić swoich zdjęć i zwyczajnie kradną z różnych portali typu allegro, szafka :( Ja sama już 2 razy znalazłam przez przypadek moje zdjęcia w jednym wypadku nawet nie usunięty był mój nick :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-14 15:39 przez Anika110.

WYMIANA pozorna?

14 lis 2012 - 15:55:00

Jak widze fajne rzeczy i napis:wymiana:
to odrazu wiem że to oszustka-już to było ,potem cisza i znowu się pojawiły osoby co to wymieniają takie super zabawki-przy rzadnej rzeczy nie ma że sprzedaż tylko akurat wszystko na wymiankę he he
i tak dokładnie jeszcze zeby im pierwsze wysyłac-ale to jest dziadostwo cholerne-że to za grosz sumienia nie ma tylko aby oszukac-żadnego opisu o sobie -nic!!!
stare szafowiczki to już wiedzą o co chodzi-ale nowe tak-dziewczyny nie dajcie się wciągnąc w POZORNĄ WYMIANKĘ
pozdrawiam

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 22:16:05

Witam drogie mamusie otóż chcę was poinformwać iz znów mamy do czynienia z panią z Bolesławca!
nie wiem czy wszystkie mamy wiedza o kogo chodzi jeśli nie przypomnę w skórcie,oszustka jakich mało w naszym kraju,chyba tylko ona jedna jest tak wyrachowana i tak głupia...pewnie zauwazyłyscie fajniusie zabweczki od pani z Rybnika np.kotek FUR REAL na wymiankę laleczka baby born i kubuś puchatek,ta osoba kopiuje zdjecia z innych portali społecznościowych i tu się loguje o dziwo p raz chyba 100 i co i wysatwia sobie na wymianki i sprzedaze i tak o sobie dziś wchodze i patrze fajny kociak i nowa osoba patrze w ogł a tam byki i wgl jakos się kupiy nie trzyma i sobie wchodze na inny portal i patrze ooo jest ten sam kot to samo zdjecie tylko miasto sie nie zgadza bo Kraków piszę do pani i co i pani mi odp.ze to jej kotek i chcę odb osobisty!
patrze tu na szafce na tego kota a w komentarzach oferty wymian i kupna!no normalnie szlak mnie trafiał,drogie mamuski sprawdzajcie zawsze takie osoby co to wystawiaja takie atrakcyjne oferty na wymiane lub tanio na sprzedaż!nie dajcie się!
pisze ten atek bo chce was ostrzec:)
walnełam jej juz 2 komentarze pod kotem i co juz usunęła to samo z lalka baby born więc chyba wszystko jasne!
dziewczyn sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać wszędzie gdzie się da! bo żmija nie odpusci
p.s
sorki za błędy:):)
a swoja droga moim skromnym zdaniem
czy tej osoby nie idzie jakos przez system wychwycić???to przechodzi ludzkie pojęcie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-03 23:15 przez ANECZKA2420.

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 22:21:39

racja oszustka z niej :/ mialam z nia kontakt prawdopodobnie juz jakis czas temu sprawe w sadzie ktora toczy sie nadal ale ze wzgledu na falszywe dane nie jestem w stanie rozszyfrowac tej Pani uwazajcie

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 22:27:18

i co najwazniejsze sprawdzać każda ktora m tak atrakcyjne oferty i robi byki w ogłoszeniu :)normalnie jestem tak wsciekła bo była tu nie dawno ze słynnymi ubrankami-zestawami ubranek peppy jak jej napisałam ze wim kim jest za pare dni juz jej nie było na szafce a teraz to samo wiska na innym portalu,zgroza trzeba nie mieć serca aby oszukac dziecko, wgl.kogoś oszukać
pepuszek a co to za historia jak cie oszukała ta którą zgłosiłaś?
własnie ta te daje inne dane raz jakies woj mazowieckie,podlaskie teraz sląskie nie daleko mnie:)żmija jedna i nic więcej!trzeba nie mieć serca aby przed świętami jeszcze tak oszukiwać
dziewczyny to tez ta sama co z bolesławca wystarczy w google wpisac np. oszustka z bolesławca i sie przekonacie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-03 22:53 przez ANECZKA2420.

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 22:51:48

Ja chciałam u tej pani kupić lub wymienić się na kota Lulu, napisałam dwie wiadomości i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Teraz ciesze się , że nie dokonałam z ta oszustką żadnej tranzakcji. Od dłuższego czasu poszukiwałam kota i żrebaka z hasbro. Znalazłam nowe zabaweczki w atrakcyjnej cenie na innym portalu( Kot lulu za 150, a zrebaka za 250)i od razu pomyslałam :
-pewnie znowu jacyś naciągacze. Napisałam wiadomość i zapytałam się czy mogę kupić zabawki za pobraniem i o dziwo kobieta zgodziła się , a nawet podała swój nr telefonu. Dzisiaj otrzymałam zabawki i cieszę się ze udało mi się kupic zabawki dużooo dużooo taniej od naprawdę uczciwej osoby.Teraz pisze z panią Gosia na gg i mam niezłą metę na tańsze zabawki , ale tylko z firmy HASBRO.

Jeśli jakaś oferta wydaje sie podejrzana to najlepiej nie wpłacać pieniążków na konto. Nieuczciwe osoby i oszuści nie zgodzą się wysłać za pobraniem.

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 22:58:56

dokładnie!nie zgodzą sie wysłac za pobraniem ,to jest najwazniejsze a juz nie jedną tu pytałam o pobraniowa wysyłke to od razu nie,no to nie i teraz jak patrze do tych osób t juz kont nie mają a więc intuicja nie zawiodła,szkodami tylko innych osób,dzieci

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 23:15:44

witam ja mieszkam koło rybnika , wiec ta pani oszustka mieszka 14 km odemnie...

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 23:30:48

ona mieszka naprawde w kluczach woj.malopolskie znam jej dokladny adres prosze poczytac o niej na www.dodajoszusta.pl i wpisac nazwisko hmm no wlasnie nie podam bo dostane ostrzezenie jesli ktoras by chciala to pisac na priw mam jej falszywe dane ale i prawdziwe ostatnia sprawe z ta pANIA mialam w wrzesniu

WYMIANA pozorna?

03 gru 2012 - 23:34:23

dziewczyny wyjasnijcie mi coś o owa panna dostała teraz pozytyw!ale teraz tak ogłoszenia które miala to skopiowała z tablicy jak napisałam komentarze to od razu usunęła! jak jej napisałam wiadomosc nawet nie odpisała więc jak dla mnie coś tu smierdzi na kilometr!
IWO ona mieszka w całej PL hhehe

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 09:21:59

moze ma fikcyje konto ktos jej kupuje sama nie wiem

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 09:33:00

zastanawia mnie czy policja jest tak nieudolna czy co...bo ten proceder jej oszustw nie trwa od dziś-ta kobieta nie ponosi żadnej kary-może ma coś w zawiasach czy jako grzywna ale w końcu tyle oszustw nie spowodowało jeszcze nawarstwiania się kar -co spowodowałoby by poszła siedzieć? Nie rozumiem tego...

poprosze na priv nowy nick oszustki...

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 09:40:52

Nie wiem o kogo chodzi ale proszę o nick na priv

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 09:52:42

dziewczyny ja przypuszczam tak bo spawdziłam wczesniejsze konta tej z bolesławca i okazało sie ze miała tez i pozytywy!tak więć najpierw zbierała pozytywne opinie a potem hejjjaaa na szeroką skalę sam fakt ze usuneła ogłoszenia od razu to już o czymś świadczy nawet mi nie odpisała jak jej napisałam ze wiem kim jest!wredne babsko!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Świadczenie pielęgnacyjne