Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 13

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 10:32:29

a dałyście znać adminom?

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 10:38:09

tak od razu zgłosiłam:)

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 10:48:01

ona ma dwa wyroki juz tyle ze nie prawomocne bo sie odwolala policja badala ja przez psychologa jest z nia ok stwierdzili miala zabrany juz komputer z domu ale potem korzystala z kafejek duzo wiem na jej temat nie mam ochoty sie juz z nia sadzic sedzia prosil nas ostatnio bysmy wystapily w roli oskarzyciela posilkowego ale nikomu nie chcialo sie w to bawic bo ona nie zglasza sie n,6a3 +rozprawy ona
ma 6 let
niego synka pisala kiedys na szafce ze jest on ciezko chory potem ze zmarl ona to nienormalna jest na ostatniej rozprawie bylo 11 mamusiek i jeden ojciec ludzie dojezdzali na rozprawe nawet 400km a jej nie bylo to jest najgorsze

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 11:12:55

też poprosze nick na priv

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 11:30:34

Ja też poproszę o nick na priv.Ja jestem z Rybnika spytam o odbiór osobisty.

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 12:44:40

w jej profilu juz został tylko kubus puchatek bo reszte usuneła,jestem pewna ze wam nie odpisze.

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 13:13:11

Też się dziwię, ze nie można jej zablokować.Przecież IP pewnie ma to samo.

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 13:14:51

Ja walczę z pewnym Panem z Łaskarzewa k.Warszawy oszukał mnie i sprzedał mi używanego laptopa który po miesiącu się zepsuł odesłałam na gwarancję w styczniu tego roku i do dnia dzisiejszego nie odzyskałam.Sprawę zgłosiłam na policję w kwietniu-śmieszne we wrześniu dostałam list że prokurator umarza dochodzenie w sprawie oszustwa najśmieszniejsze zgłaszalam sprawę o przywłaszczenie cudzego mienia.Po moim odwołaniu prokurator przyjrzał się dokładniej sprawie i skierował do sądu karnego rozprawę mam wyznaczoną na 21 grudnia.Dla mnie sprawa jest prosta ale oni ciągle coś wymyślają.

PRZESTRZEGAM PRZED JAROTRADE-JAROSŁAW JÓZWICKI Z ŁASKARZEWA TO SKLEP Z LAPTOPAMI TELEFONAMI ITP URZĘDUJE NA ALLEGRO I TABLICA.PL

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 14:26:05

Cytat
ANECZKA2420
dokładnie!nie zgodzą sie wysłac za pobraniem ,to jest najwazniejsze a juz nie jedną tu pytałam o pobraniowa wysyłke to od razu nie,no to nie i teraz jak patrze do tych osób t juz kont nie mają a więc intuicja nie zawiodła,szkodami tylko innych osób,dzieci


Aneczka ja nie wysyłam za pobraniem ,parę razy mi się zdarzyło ,ze przesyłki nie zostały odebrane i dostałam w tyłek ,bo musiałam zapłacić za przesyłke w jedna i drugą stronę -szkoda ,ze takie babska są bezkarne ,ostatnio się zgodziłam bo babsztyl mnie błagał i co dwa awiza ,zero kontaktu i jeszcze krówsko zazyczyło sobie przesyłkę z napisem ostrożnie czyli jestem 48 zł w plecy ,bo była to duża rzecz ,więc u mnie już nie ma takiej opcji !!

Co do naszej Szafkowej oszustki -to niestety była blokowana za kazdym razem ,musicie być ostrożne jeżeli chodzi o wymiany zwłaszcza od osbób ,które nie maja komentarzy ,nie wysyłajcie nic z wymiany jeżeli ta osoba nie potwierdzi tej wymiany ,bo wówczas nie będzie można nawet lipy wystawić ,niestety musimy uważać My ,ale jak widze czujność jest duża ,ja tez ja przechwyciłam i zgłosiłam do adm od razu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-04 14:30 przez natuska35.

WYMIANA pozorna?

04 gru 2012 - 20:29:04

Cytat
natuska35
Cytat
ANECZKA2420
dokładnie!nie zgodzą sie wysłac za pobraniem ,to jest najwazniejsze a juz nie jedną tu pytałam o pobraniowa wysyłke to od razu nie,no to nie i teraz jak patrze do tych osób t juz kont nie mają a więc intuicja nie zawiodła,szkodami tylko innych osób,dzieci


Aneczka ja nie wysyłam za pobraniem ,parę razy mi się zdarzyło ,ze przesyłki nie zostały odebrane i dostałam w tyłek ,bo musiałam zapłacić za przesyłke w jedna i drugą stronę -szkoda ,ze takie babska są bezkarne ,ostatnio się zgodziłam bo babsztyl mnie błagał i co dwa awiza ,zero kontaktu i jeszcze krówsko zazyczyło sobie przesyłkę z napisem ostrożnie czyli jestem 48 zł w plecy ,bo była to duża rzecz ,więc u mnie już nie ma takiej opcji !!

Co do naszej Szafkowej oszustki -to niestety była blokowana za kazdym razem ,musicie być ostrożne jeżeli chodzi o wymiany zwłaszcza od osbób ,które nie maja komentarzy ,nie wysyłajcie nic z wymiany jeżeli ta osoba nie potwierdzi tej wymiany ,bo wówczas nie będzie można nawet lipy wystawić ,niestety musimy uważać My ,ale jak widze czujność jest duża ,ja tez ja przechwyciłam i zgłosiłam do adm od razu :)
natuska ok ja cie rozumiemale mi chodziło o osbobę NOWĄ:)a nie taką co ma komentarze chociaz czasem i takie potrafią oszukać niestety,ja tylko nie rozumiem jednej rzeczy może ktoś mi to wytłumaczy?
dlaczego ta wywłoka dalej działa?dlaczego nie gnije w pierdlu?naczytała sie o niej tajkich rzeczy ze zgroza patologia jak nie wiem co!i jeszcze dziecko tam jest zgroza!ludzie podobno jej po 1.000zł nawt wpłacali za telefony fikcyjne wgl skąd ona ma tyle danych(ok rozumiem imię i nazwisko)ale te nr-y kont skąd ich tyle!natuska ja mam takie pytanko czy nie można na szafie/szafce wprowadzić tego co jest na innym portalu(nazwy nie podam bo chyba nie wolno,ale jest to portal gdzie oddajemy za darmo)czyli chodzi mi o to żeby wprowadzić w system wykrywanie oszusta,podczas gdy oszust przesyła nam dane nr konta od razu system wysyła do danej osoby info że sa to dane oszusta,ja sądzę ze byłoby o wiele lepiej czy nie mam racji?skoro na nnych portalach mozna to czemu nie tu?i wiadomo modki i admin mieliby mniej roboty-prawda?:)

WYMIANA pozorna?

27 sty 2013 - 20:44:45

Cytat
PEPUSZEK
ona mieszka naprawde w kluczach woj.malopolskie znam jej dokladny adres prosze poczytac o niej na www.dodajoszusta.pl i wpisac nazwisko hmm no wlasnie nie podam bo dostane ostrzezenie jesli ktoras by chciala to pisac na priw mam jej falszywe dane ale i prawdziwe ostatnia sprawe z ta pANIA mialam w wrzesniu
tez z nia mialam do czynienia i musialam zeznawac na policji ...miala sprawe w sadzie ale chyba ja to nie usadzilo skoro nadal zakłada nowe konta i dalej okrada nas i nasze dzieci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drugie śniadanie dla dziecka