Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:25:28

Dziewczyny !
Genialny sposób na pryszcze!
Słuchajcie sama na sobie sprawdziłam. Mam strasznie trądzikową cerę i robią mi się na twarzy typowe bolesne pryszcze. Wiecznie pozbywałam się ich tradycyjnie co powodowało jeszcze większe rozproszenie się ich na twarzy.. Okropne .. bleh.
Ale znalazłam w Rossmannie plastry SYNERGEN... Nakleja się go bezpośrednio na prycholca na kilka godzin, najlepiej na noc. po zerwaniu plasterka dosłownie wyrywa się pryszcza!
Działa! Ja nie wierze w cuda , rewelacje , jakieś nowości ale tu pomyslałam że dlaczego nie ? Cena też niewielka ok 7zł. plastrów jest dużo bo 36.
Z czystym sumieniem polecam wam! :)

no musiałam się z wami tym podzielić ;D

Sprostowanie co do wyrywania. ;) Nie chodzi mi o to że go wyrywa a o to że ten cały brud z którego się syf tworzy zostaje wyciągnięty a nie wchłania się z powrotem w skórę. przez noc się zbiera a rano ściągając plastra ściąga się syfka. wystarczy umyć twarz i np lekko zapudrować a go nie widać ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 17:54 przez aneska7589.

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:27:33

na wagry zadziala? Mialam okropny tradzik ale teraz same wagry oblesnie;/ i poszerzone pory:(

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:27:51

fajnie, tak zachwalasz, ze az zaluje, że nic mi nie wyskakuje na twarzy:P

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:29:14

Cytat
Consual
na wagry zadziala? Mialam okropny tradzik ale teraz same wagry oblesnie;/ i poszerzone pory:(
Na wągry nie wiem ale na pryszcze działa.
Dziele sie tym bo wiem jakie to nieprzyjemne dla dziewczyn a skoro to coś dobrego to czemu się nie podzielić ;)

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 2/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:32:05

O matko, jak to wyrywa pryszcza?
To brzmi drastycznie. Wolalabym, by plasterek uwalnial jakies substancje, ktore wnikaly by w skore i sprawialy, ze pryszcz by sie zmiejszyl, uspokoil stan zapalny itp.

Mialam jakis czas temu takie okragle plasterki z mariona chyba o ile dobrze pamietam i nie dzialaly, bo pryszcz zaklejony taka folia przez cala noc sie udusil i rano wygladal na wiekszego, a dodatkowo byl bordowy i bardziej widoczny niz przedtem ;/

niezweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 1/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:35:23

miałam maseczkę tej samej firmy opakowanie wygladało tak samo jak te plastry i powiem wam, że po pierwszym użyciu byłam zachwycona moja twarz wyglądała o wiele lepiej niż przed nią aż się zdziwiłam, bo to tani produkt.
tylko jest w nim haczyk... w składzie jest alkohol który pomaga na początku, a później skóra jest sucha i jak przestanie się używać tej maseczki tego "świństwa" wyskakuje coraz więcej. ;[

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:36:08

Wyrywa się pryszcza? To to samo, co wyciśnięcie go.
Ja na sobie zauważyłam coś innego.
Przez cały sierpień byłam zagranicą, w Blegii. problem z cerą mam od dawien dawna, jednak po przyjeździe tam, znacznie się pogorszyła. Była to wina zmiany wody. Tam też przestałam myć twarz, a zamiast tego, dokładnie oczyszczałam ją mleczkiem do demakijażu +chusteczki nawilżane, takie dla bobasów. Oczywiście nie jakieś alkoholowe, czy typowe "tanie chustki z Biedry", bo takie do twarzy się nie nadają!
Słuchajcie.
Przez cały sierpień nie myłam twarzy wodą. Po powrocie do domu, zmyłam makijaż i tak jak kiedyś, umyłam twarz mydełkiem glicerynowym i wodą. Wspaniałe uczucie. :D
Po kilku dniach od powrotu moja twarz zaczynała wyglądać tak jak wtedy, gdy przyjechałam do Belgii. A zaznaczę, że do domu wróciłam z całkiem ładnie zaleczoną cerą, w ogóle dużo osób zauważyło, że się poprawiła.
Dwa dni temu postanowiłam, że przestanę myć twarz wodą, bo mimo przemywania spirytusami, nakładania punktowo żeli i innych mazideł, pryszcze wcale nie chciały schodzić, a jeszcze się rozprzestrzeniały.
Zaznaczę, że nie wyciskam. Nie robię tego, ale czasem, gdy taki "biały pryszcz" siedzi mi do jasnej cholery na twarzy już tydzień czy dwa, to wtedy niestety jestem zmuszona pozbyć się go mechanicznie, bo ileż można czekać, aż sam zniknie? Taki biały, typowy pryszcz..?

Rezultaty przyszły szybko. Jeszcze tego samego wieczora, gdy zamiast umycia twarzy, zrobiłam dokładny demakijaż i starannie wytarłam całą twarz nawilżaną chusteczką (kupiłam Kindii do skóry wrażliwej, 3pak w Rossmannie za 14zł).
Po oczyszczeniu twarzy przemywam ją spirytusem lawendowym Lawenol, lub Acnosan (robię co kilka dni zmianę, żeby skóra się nie przyzwyczaiła), a po tym czasem jeszcze coś punktowo nałożę.
Już na drugi dzień rano, wypryski się pomniejszyły, te bolesne, już nie bolały, zrobiły się płaskie.

Proponuję spróbować każdej z Was, która zmaga się z podskórnymi wypryskami. Dajcie sobie szansę, warto. :)
PS. Jeśli nie macie pewności co do chusteczek dla bobasów (niektórych mogą uczulić, nie wiem...), to wystarczą typowe chustki do demakijażu.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:39:50

o kurcze... wyrywa:D drastycznie to brzmi, szkoda, że nie mam jak przetestować bo jestem ciekawa jak to wyglada...

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:47:39

Zmian ropnych nie mozna wyciskac, dotykać, a co dopiero... "wyrywac" ? Okej rozumiem nakleic taki plasterek z kwasem salicylowym, ale wyrywac?

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 2/5

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 17:48:28

Cytat
magodzianka
Wyrywa się pryszcza? To to samo, co wyciśnięcie go.
Ja na sobie zauważyłam coś innego.
Przez cały sierpień byłam zagranicą, w Blegii. problem z cerą mam od dawien dawna, jednak po przyjeździe tam, znacznie się pogorszyła. Była to wina zmiany wody. Tam też przestałam myć twarz, a zamiast tego, dokładnie oczyszczałam ją mleczkiem do demakijażu +chusteczki nawilżane, takie dla bobasów. Oczywiście nie jakieś alkoholowe, czy typowe "tanie chustki z Biedry", bo takie do twarzy się nie nadają!
Słuchajcie.
Przez cały sierpień nie myłam twarzy wodą. Po powrocie do domu, zmyłam makijaż i tak jak kiedyś, umyłam twarz mydełkiem glicerynowym i wodą. Wspaniałe uczucie. :D
Po kilku dniach od powrotu moja twarz zaczynała wyglądać tak jak wtedy, gdy przyjechałam do Belgii. A zaznaczę, że do domu wróciłam z całkiem ładnie zaleczoną cerą, w ogóle dużo osób zauważyło, że się poprawiła.
Dwa dni temu postanowiłam, że przestanę myć twarz wodą, bo mimo przemywania spirytusami, nakładania punktowo żeli i innych mazideł, pryszcze wcale nie chciały schodzić, a jeszcze się rozprzestrzeniały.
Zaznaczę, że nie wyciskam. Nie robię tego, ale czasem, gdy taki "biały pryszcz" siedzi mi do jasnej cholery na twarzy już tydzień czy dwa, to wtedy niestety jestem zmuszona pozbyć się go mechanicznie, bo ileż można czekać, aż sam zniknie? Taki biały, typowy pryszcz..?

Rezultaty przyszły szybko. Jeszcze tego samego wieczora, gdy zamiast umycia twarzy, zrobiłam dokładny demakijaż i starannie wytarłam całą twarz nawilżaną chusteczką (kupiłam Kindii do skóry wrażliwej, 3pak w Rossmannie za 14zł).
Po oczyszczeniu twarzy przemywam ją spirytusem lawendowym Lawenol, lub Acnosan (robię co kilka dni zmianę, żeby skóra się nie przyzwyczaiła), a po tym czasem jeszcze coś punktowo nałożę.
Już na drugi dzień rano, wypryski się pomniejszyły, te bolesne, już nie bolały, zrobiły się płaskie.

Proponuję spróbować każdej z Was, która zmaga się z podskórnymi wypryskami. Dajcie sobie szansę, warto. :)
PS. Jeśli nie macie pewności co do chusteczek dla bobasów (niektórych mogą uczulić, nie wiem...), to wystarczą typowe chustki do demakijażu.

Qrde, ale jak nie myc twarzy woda? Ja mam tlusta i wszystkie chusteczki, mleczka, toniki i inne specyfiki myjace zostawiaja u mnie na twarzy lepka i klejaca warstwe, ktora musze zmyc woda by skora byla "normalna i sucha". Slyszalam, ze woda szkodzi i nie powinno sie nia myc, ale ... Wielokrotnie probowalam, ale jak zostawic taka lepiaca i swiecaca sie twarz?

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 19:19:57

Cytat
romtomtom
Qrde, ale jak nie myc twarzy woda? Ja mam tlusta i wszystkie chusteczki, mleczka, toniki i inne specyfiki myjace zostawiaja u mnie na twarzy lepka i klejaca warstwe, ktora musze zmyc woda by skora byla "normalna i sucha". Slyszalam, ze woda szkodzi i nie powinno sie nia myc, ale ... Wielokrotnie probowalam, ale jak zostawic taka lepiaca i swiecaca sie twarz?
Ja też mam tłustą cerę. Chusteczki, którymi "myję" twarz nie pozostawiają jej w najmniejszym stopniu tłustej, uwierz. :)
To są dokładnie te chusteczki:
W ogóle nie podrażniają mi skóry, twarz po nich nie piecze (jak w przypadku tych Dada z Biedronki).

A jeśli uważasz, że twoja twarz jest tłusta po chusteczkach, to możesz ją przetrzeć tonikiem dla cery tłustej (naprawdę dobre są Nivea oraz Lirene, taki niebieski, dla cery tłustej i mieszanej).

Dla mnie naprawdę odstawienie mycia twarzy wodą pomogło, z ręką na sercu stwierdzam, że to zasługa właśnie tego. Bo słodyczy czy innych "śmieci" nie mam zwyczaju jadać, może czasem, okazjonalnie. Stąd też wiem, że moje pryszcze to nie wina odżywiania. :)

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 19:24:11

stosuję od dawna jeżeli na mej twarzy pojawia się jakiś syf. dość dobry, ale szczerze powiedziawszy jeżeli ktoś ma dużo krost i typowo dermatologiczne problemy to niewiele zdziała. na pojedyncze wypryski działa całkiem spoko, więc takim przypadku również polecam

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 19:45:40

W tamtym roku kupiłam te plasterki w Niemczech, ale wrzuciłam je do szafki i tak przeleżały. Może faktycznie nadszedł czas żeby je przetestować.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 19:49:53

Cytat
magodzianka
Wyrywa się pryszcza? To to samo, co wyciśnięcie go.
Ja na sobie zauważyłam coś innego.
Przez cały sierpień byłam zagranicą, w Blegii. problem z cerą mam od dawien dawna, jednak po przyjeździe tam, znacznie się pogorszyła. Była to wina zmiany wody. Tam też przestałam myć twarz, a zamiast tego, dokładnie oczyszczałam ją mleczkiem do demakijażu +chusteczki nawilżane, takie dla bobasów. Oczywiście nie jakieś alkoholowe, czy typowe "tanie chustki z Biedry", bo takie do twarzy się nie nadają!
Słuchajcie.
Przez cały sierpień nie myłam twarzy wodą. Po powrocie do domu, zmyłam makijaż i tak jak kiedyś, umyłam twarz mydełkiem glicerynowym i wodą. Wspaniałe uczucie. :D
Po kilku dniach od powrotu moja twarz zaczynała wyglądać tak jak wtedy, gdy przyjechałam do Belgii. A zaznaczę, że do domu wróciłam z całkiem ładnie zaleczoną cerą, w ogóle dużo osób zauważyło, że się poprawiła.
Dwa dni temu postanowiłam, że przestanę myć twarz wodą, bo mimo przemywania spirytusami, nakładania punktowo żeli i innych mazideł, pryszcze wcale nie chciały schodzić, a jeszcze się rozprzestrzeniały.
Zaznaczę, że nie wyciskam. Nie robię tego, ale czasem, gdy taki "biały pryszcz" siedzi mi do jasnej cholery na twarzy już tydzień czy dwa, to wtedy niestety jestem zmuszona pozbyć się go mechanicznie, bo ileż można czekać, aż sam zniknie? Taki biały, typowy pryszcz..?

Rezultaty przyszły szybko. Jeszcze tego samego wieczora, gdy zamiast umycia twarzy, zrobiłam dokładny demakijaż i starannie wytarłam całą twarz nawilżaną chusteczką (kupiłam Kindii do skóry wrażliwej, 3pak w Rossmannie za 14zł).
Po oczyszczeniu twarzy przemywam ją spirytusem lawendowym Lawenol, lub Acnosan (robię co kilka dni zmianę, żeby skóra się nie przyzwyczaiła), a po tym czasem jeszcze coś punktowo nałożę.
Już na drugi dzień rano, wypryski się pomniejszyły, te bolesne, już nie bolały, zrobiły się płaskie.

Proponuję spróbować każdej z Was, która zmaga się z podskórnymi wypryskami. Dajcie sobie szansę, warto. :)
PS. Jeśli nie macie pewności co do chusteczek dla bobasów (niektórych mogą uczulić, nie wiem...), to wystarczą typowe chustki do demakijażu.


Również polecam mycie twarzy bez użycia wody. Tzn. ja zmywam makijaż przegotowaną wodą i oliwką bambino. I od czasu gdy nie używam bezpośrednio wody prosto z kranu, to cera się poprawiła.

Sposób na PRYSZCZE! :)

15 wrz 2013 - 19:53:16

maść cynkowa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Eyeliner - reklamacja?