Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Samochód.

1 minutę temu

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 23:23:00

Cytat
monikad1111
Cytat
paulad27
Witajcie. Zauważyłam, że wypowiada się tutaj nie tylko <moderacja> która jest na czarnej liście ale również <moderacja>. Takim osobom powinno się zablokować możliwość wypowiadania. Wstydu nie mają.
<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>
...............................................................SŁUCHAJ KOBIETO JA JESTEM WPISANA NA LISCIE NIE DLATEGO ZE KOGOS OSZUKAŁAM BO WYSLALAM KOMBINEZON ZWYKLYM I ZAGINOL ALE ZARAZ ODDAŁAM PIENIĄŻKI WIĘC JESTEM CZYSTA JAK ŁZA TO JA POWINNAM BYĆ WKU.........ONA ZE MAM NEGATYWA ZA CO !!!!!!!!!!! A TY ODRAZU KONTA CHCESZ BLOKOWAĆ ZASTANOW SI E TO SĄ CLKIEM ODREMBNE SYTUACJE ...........ZOBACZ KOBIETO ILE MAM POZYTYWÓW A NIE O 1 NEGATYWA SIE CZEPIASZ ZOBACZYMY ILE TY BEDZIESZ MIALA BO TAKIE CO NAJWIECEJ SIE CZEPIAJA NIE SA LEPSZE OD ;NADI; POZDR
hey dziewczyny bo jest nas duzu tu z jednym chodz negatywem jedna pani PAULAD27wyzej pisze ze konta powinny byc po blokowane chodz rozne sytuacje nieraz sie przyczyniaja do tego chodz 1 negatywa ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jestescie za głosem tej paniPAULAD27 ze powinni odrazu blokowac konto nawet jak nie jest wasza wina i ktos oprzez np.złosć wam wypisze negatywa ???????????
Po pierwsze to pisz małymi literami, bo duże tutaj oznaczają krzyk. To tak dla przypomnienia. I czego tak się bulwersujesz, że od razu chcesz wielkie referendum tutaj robić? Po drugie jeżeli wysyłasz zwykłym to licz się z takim komentarzem jaki dostałaś, chyba dobrze Tobie wiadomo, że takie przesyłki giną. Po trzecie jesteś wpisana na listę, sorka ja się boję za dużo oszukanych:( Po czwarte tamte też mają pozytywy.
Pozdrawiam i trzymaj nerwy na wodzy:)
Dodam jeszcze, można mieć oczywiście negatyw np. bo ktoś stwierdza, że dana rzecz się nie podoba bo na zdjęciu tak wygląda a w realu tak. Są ludzie i ludziska i ciężko niektórym dogodzić, ale Twój jest za coś innego. A co do tego referendum, które chyba nie przeszło, czy ja napisałam, że jak ktoś ma min. jednego negatywa to mają mu blokować konta? Odp. Nie. Chodziło mi o czarną listę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:41 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.308

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 23:27:10

Dziewczyny !

Nie piszcie caps lockiem, nie podajcie nicków ani danych osobowych bo polecą ostrzeżenia .
Rozumiem, że jesteście wzburzone, ale regulamin nadal obowiązuje.

WYMIANA pozorna?

27 sie 2011 - 12:07:59

Cytat
paulad27
Cytat
monikad1111
Cytat
paulad27
Witajcie. Zauważyłam, że wypowiada się tutaj nie tylko <moderacja> która jest na czarnej liście ale również <moderacja>. Takim osobom powinno się zablokować możliwość wypowiadania. Wstydu nie mają.
<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>
...............................................................SŁUCHAJ KOBIETO JA JESTEM WPISANA NA LISCIE NIE DLATEGO ZE KOGOS OSZUKAŁAM BO WYSLALAM KOMBINEZON ZWYKLYM I ZAGINOL ALE ZARAZ ODDAŁAM PIENIĄŻKI WIĘC JESTEM CZYSTA JAK ŁZA TO JA POWINNAM BYĆ WKU.........ONA ZE MAM NEGATYWA ZA CO !!!!!!!!!!! A TY ODRAZU KONTA CHCESZ BLOKOWAĆ ZASTANOW SI E TO SĄ CLKIEM ODREMBNE SYTUACJE ...........ZOBACZ KOBIETO ILE MAM POZYTYWÓW A NIE O 1 NEGATYWA SIE CZEPIASZ ZOBACZYMY ILE TY BEDZIESZ MIALA BO TAKIE CO NAJWIECEJ SIE CZEPIAJA NIE SA LEPSZE OD ;NADI; POZDR
hey dziewczyny bo jest nas duzu tu z jednym chodz negatywem jedna pani PAULAD27wyzej pisze ze konta powinny byc po blokowane chodz rozne sytuacje nieraz sie przyczyniaja do tego chodz 1 negatywa ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jestescie za głosem tej paniPAULAD27 ze powinni odrazu blokowac konto nawet jak nie jest wasza wina i ktos oprzez np.złosć wam wypisze negatywa ???????????
...........................................ja mam 118 pozytywów i za cos to jest a jeden negaty piniądze tej pani oddałam wiec czuje sie czysta jesli boi sie pani takich osób prosze nie zawierac z nimi transakcji a dziewczyny sie nie podpisaly bo wiekszośc ma negatywa chodz jednego powodzenia na szafce ma pani dopiero 7 komentarzy i sie wypowiada NADI miala 31 pozytywów i jak oszukiwala pozdr ..
Po pierwsze to pisz małymi literami, bo duże tutaj oznaczają krzyk. To tak dla przypomnienia. I czego tak się bulwersujesz, że od razu chcesz wielkie referendum tutaj robić? Po drugie jeżeli wysyłasz zwykłym to licz się z takim komentarzem jaki dostałaś, chyba dobrze Tobie wiadomo, że takie przesyłki giną. Po trzecie jesteś wpisana na listę, sorka ja się boję za dużo oszukanych:( Po czwarte tamte też mają pozytywy.
Pozdrawiam i trzymaj nerwy na wodzy:)
Dodam jeszcze, można mieć oczywiście negatyw np. bo ktoś stwierdza, że dana rzecz się nie podoba bo na zdjęciu tak wygląda a w realu tak. Są ludzie i ludziska i ciężko niektórym dogodzić, ale Twój jest za coś innego. A co do tego referendum, które chyba nie przeszło, czy ja napisałam, że jak ktoś ma min. jednego negatywa to mają mu blokować konta? Odp. Nie. Chodziło mi o czarną listę.

WYMIANA pozorna?

28 sie 2011 - 13:44:58

Cytat
zuzanka2503
Mnie również oszukała wysłałam jej 60 zł za nocnik fisher price,nie zdażyłam przeczytać tego co tutaj piszecie bo w tym samym dniu co wysłałam jej pieniadze ,w nocy wyjechałam na wakacje, teraz na jej szafce niema nic i na maile nie odpowiada. Mam nadzieję ze zwróci mi kase do wtorku inaczej zgłaszam sprawę na policję, juz jedna o 80 zł wygrałam i kasa została mi zwrócna.




Przepraszam ale pomyliłam nicki, to nie nadi2122 wysłałam pieniądze tylko innej szafowiczce ,przed nadi2122 w porę ostrzegła mnie natuska35 , za co jej ogromnie dziękuje.

A ta której wysłałam pieniązki za nocnik godzinę temu wysłała mi potwierdzenie zwrotu moich pieniędzy. Tak więc przepraszam za zamieszanie.

WYMIANA pozorna?

01 wrz 2011 - 11:18:08

A dlaczego nie mozna podawac nickow oszustek??????
Chyba lepiej bysmy wiedzialy ktora oszukuje,zeby nie nabrac sie na sztuczki takiej.
A pozatym szafka chyba po to prowadzi weryfikacje zeby sprawdzac kto kilknascie razy zaklada konto?
Pki co to widze ze tu chroni sie złodziejki a nie uczciwe kobiety.

WYMIANA pozorna?

08 wrz 2011 - 17:37:29

U mnie kupiła zabawke i wpierała ze za nia zapłaciła.Potwierdzenia łaskawie nie dostarczyła.Była on line wiec napisałam.Stwierdziła że ma dziecko w szpitalu.Jednak całe kolejne godzinki znow była on line.Potem odezwał sie niby jej maz abym podała swój prywatny numer tel.to żona oddzwoni a w tym czasie dodawała kolejne rzeczy do obserwowanych(chyba maz tego nie robił???).Oczywiscie numeru tel.nie podałam.Potem nie odpisywała.Skontaktowałam sie z innymi osobami które wystawiły jej lipe i dowiedziałam sie,że nie mam sie co łudzic że zapłaci.Wtedy miała 2 lipy teraz jest ich już wiele.Zabawkę wystawiłam ponownie.Nie wiem jak można oszukiwac matki,które chca cos dla swego dziecka kupic.To tak jakby oszukiwało sie dziecko.Ja nic nie straciłam,ale wiele z Was straciło cięzko zarobione pieniązki.Dla mnie osoby takie powinno sie usuwac z portalu!!!Taka kobieta siedzi i wyłudza podstępnie pieniadze i rzeczy od uczciwych ludzi.Potepiam bardzo!

WYMIANA pozorna?

08 wrz 2011 - 17:45:20

To już nie można podawać nicków na forum???? To jak mamy się ostrzegać? Privami?

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

WYMIANA pozorna?

08 wrz 2011 - 18:03:26

Powinna być możliwość podawania nicków oszustek.w ten sposób ostrzegłoby się wiele osób przed tą hieną.

WYMIANA pozorna?

08 wrz 2011 - 18:06:06

Troche dziwnie.Według mnie powinnismy móc je podawac.W ten sposób potencjalna oszustka ma mniejsze szanse na kolejne przekrety.A tak piszemy ale nie wiadomo dla niektórych o kim.Czyli mamy po prostu jeszcze chronic ich nicków....ale fakt takie są przepisy i musimy ich przestrzegac.Ale jak dla mnie to Oszustki powinny widniec na 1 stronie!!!!!!!

WYMIANA pozorna?

08 wrz 2011 - 18:45:02

Cytat
agnieszkajuleczka
ta malinka i natuśka odrazu była mi podejrzana..........nadi21222 się przestraszyła i logując się pod innym nickiem próbowała znowu namieszać.Kobito i ty masz dziecko??????????? jeśli tak to współczuję mu
EJ!!! .....a dlaczego ja jestem według Ciebie podejrzana ludzie czytajcie ze zrozumieniem ,to ja zostałam przez nią oszukana !!!! I w miarę możliwości ostrzegłam wiele dziewczyn ,sama kiedys ode mnie cos kupowałaś i nie zostałaś oszukana ,ja mam moja droga ponad 700 komentarzy i nie jestem w żaden sposób podejrzana !

WYMIANA pozorna?

08 wrz 2011 - 21:39:18

Oj mało brakowało i ja też zostałabym oszukana przez nadi...ale na szczescie zastanowiło mnie to ze za wszelka cene unika akceptacji wymiany... uratowało mnie rowniez ostrzezenie innej mamusi Dziękuje;)

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

WYMIANA pozorna?

12 wrz 2011 - 10:21:35

Co to za zmiany na forum? Nie można podawac NIKów? Paranoja to co mamy dawać linki, opisywać szafke?
Proszę o info Moderatora kiedy zmianił się regulamin?

WYMIANA pozorna?

30 lis 2011 - 11:54:23

<moderacja>



DZIEWCZYNY ONA WRÓCIŁA!!!!!!Osoba od której kupiła podala mi adres jaki ona jej napisala jest IDENTYCZNY!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-30 12:14 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

30 lis 2011 - 13:50:02

A ja miałam przypadek, że paczka nie doszła, chodz wszystko było cacy. Wysłana zgodnie z planem, wystawiłam komentarze.Jej paczka doszła. A tam po 2 tyg. że ona paczki nie ma.
Ja druk wywaliłam na śmieci, bo jak dla mnie to długi czas.
Nie wiem co zrobić bo już byłam oszukana ze paczka nie doszła, a potem sprawdziłam i doszła. Dziewczyna mnie okłamała.
Wszyscy mówią żebybm nie odsyłała nic z powrotem, najwyżej dostane negatywa.
Z tego co wiem to czesto tak robią.
Teraz trzymam wszystkie dowody wpłaty, ale czekam 3tyg za paczke i jej nie ma, rówież z wymiany.
Nie mam pojęcie czy to szafowiczki czy ktoś z poczty kradnie. Zawsze wysyłam w tej samem poczcie.


Zastanawiam się nad paczkomatami?? ;/ może tam lepiej niż na poczcie.

WYMIANA pozorna?

30 lis 2011 - 14:09:17

Nigdy nie wysylam rzeczy jesli transakcja nie jest zaklepana:) mozesz mi podac nick na priw bo jest to dosc ciekawe jesli nie ma negatywow:/
kompletnie nie rozumiem, czemu nie mozna podawc nickow, to tak jakby szafa szafka chronila oszustki:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-30 14:16 przez jednaona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polecony do małżonków