Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 12 13 -->

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 14:21:21

już się nadi chyba zwinęła bo ost logowała się 23 ...

tym bardziej uważam że powinnyście iść na policję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 14:21 przez skierka1981.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 14:26:15

ja jestem za żeby z takimi porządek robić !!!!niech nie myślą że takie super cwaniary z nich.......NA POLICJE Z NIMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 14:26 przez monikad1111.

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 14:32:18

Cytat
malinka8711
z tego co wiem policja zajmuje sie sprawa powyzej 250zł i takie zgloszenia przyjmuje wiem po sobie ze nie chce sie bawic w małe sprawki a dotyczoca szafki tym bardziej maja w pip zgłoszen jak przyjmna to odłoza na pułke i lezy nawet nie racza sie tym zajoc po 2 jak jedna uzytkowniczka pisała zeby ja odwiedzic a skod wiecie co was tam bedzie czekac nie znacie jej moze tylko podowała ten adres ja tez sie przejechałam tu na szafce dlatego juz tu sie nie wymieniam tylko kupuje a na przyszłosc zatwierdzajcie wymiany bo to jest dowód zawarcia transakcji moim zdaniem za duzo tu takich ludzi i powino nie byc takich portali tylko jak warszawie czy inych miastach sa spotkania co mozna ie wymieniac na zywo ciuchami i nikt nikogo nie oszuka aha jeszcze jedno jest forum o niej ze juz oszukała ludzi i nic jej nie zrobili i to jest dowód na to ze szafka nic sobie nie robi i tylko zalezy od nas na kogo trafimy czy na ucziwa osobe czy nie mnie tez oszukano i to nie na mała kwote ale nie przekraczało 250zł tagze nic nie zrobili z tym pieniedzy nie odzyskałam a tylko nerwów sie najadalam straciłam kase i na przyszłosc mam nauczke
ciebie oszukano? to ty ludzi oszukiwals! jestes z pod nicku <moderacja>. sie nie jeden na tobie przejechal...a jeszcze smiesz pisac zeby ludzie nie robili jak ty robisz. jestes zalosna!
Cytat
natuska35
No wreszcie tez mogę się wypowiedzieć ,bo zgłaszałam ta sprawę to ciągle byłam gdzies odsyłana ,MASAKRA jakaś oszustka grasuje i nikt nie zablokował jej konta !!!!!!!!!!! Ja zostałam równiez oszukana ,ponieważ tak jak sie chrupek dziwi -nie zatwierdziła ofert ,ja tez chrupku dałam się zrobić ,czasami mamy zapominaja i dlatego tak sie dzieje ,nie powiem,że nie nalegałam ,ale kontak był marny z resztą do dzisiaj jest marny ,ale odpisuje i co z tego bujam sie z nią od czerwca i jak na razie nic ,dziewczyny ostrzegałam pisząc komentarze pod ciuszkami razem z inną oszukaną dziewczyna z szafy ,która w końcu odzyskała swoje rzeczy ,ale ja nadal nic ,nadi usunęła wszystkie oferty i wrzuciła na nowo a mi również odwdzięczyła się komentarzami >Ja uważam ,że adm powinna zablokowac konto bo już jest sporo oszukanych dziewczyn ,kogo mogłam to ostrzegłam ,wystarczy wpisać jej imie i nazwisko w necie ja tak zrobiłam ,ale po fakcie .ZGŁASZAM ,ŻE ZOSTAŁAM OSZUKANA !!!!!!!!!!!!PRZEZ <moderacja> wysłałam jej termometr elekroniczny do ucha ,miałam dostać tablicę magnetyczną ,podaje się za kuzynkę i ze jest w szpitalu ,potem,ze siostra sprzedaje itd itd ,mam dosyć takich kretyńskich zachowań już tutaj na szafce naprawdę !!!!!!!!!!!!!!
juz ma nowy nick: ***** raz sie wypowiadala na forum,ktos cos o nia zapytal i niestety zapomniala sie wylogowac i napisala jako<moderacja> smieszna uwazac na nia!



<moderacja> nie podajemy nicków



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:37 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 15:57:01

neja87 no żartujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znowu zaczęla !!! a tak coś mi ta wypowiedz malinki nie pasowała,a poza tym ta cała malinka się myli :))))))))) Policja przyjmuje takie sprawy do tego dziewczyny jest Wydział Przestępczości Gospodarczej ,która bardzo chętnie przyjmuje takie sprawy ,jest jeszcze coś takiego jak rejestr dłużników ,zależy na kogo trafi oszustka jak ktoś będzie bardzo zły to lepiej uważać ,a ja nie popuszczę napewno tak jak dziewczyny wyżej ,jest nas sporo więc dziewczyno przed konsekfencjami nie uciekniesz !!! Mam nadzieję ,że będzie to nauczka na całe życie !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 16:03 przez natuska35.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 17:37:13

natuska35 ---------cię w 100% trzeba z nią porządek zrobić tylko szkoda ze nie ma zablokowanego konta i takie dane powinni blokować a nie po 10 kont niektóre mają jedno likwiduja nastepne otwieraja szok!!!!!

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 17:51:50

z tego co wiem to miała mieć zablokowane konto ,ale nie wiem czy faktycznie ,tyle,ze nowe konto ma niezweryfikowane jeżeli to ona ,mam nadzieje ,że nikt tu jej konta nie zweryfikuje,przecież weryfikacja jest w jakiś sposób sprawdzeniem

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 20:01:49

ta malinka i natuśka odrazu była mi podejrzana..........nadi21222 się przestraszyła i logując się pod innym nickiem próbowała znowu namieszać.Kobito i ty masz dziecko??????????? jeśli tak to współczuję mu

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 20:26:00

Witajcie. Zauważyłam, że wypowiada się tutaj nie tylko <moderacja>, która jest na czarnej liście ale również <moderacja> Takim osobom powinno się zablokować możliwość wypowiadania. Wstydu nie mają.



<moderacja-nie podajemy nicków na forum>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:39 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 20:32:34

to jest lepsze niż moda na sukces :)

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 20:36:04

Ręce mi opadają aż się prosi pozostawić to bez komentarza ale takie dzikusy bo inaczej tego nazwać nie mogę nie mogą rządzić ludźmi cywilizowanymi, którzy w uczciwy sposób chcą coś kupić lub wymienić.

Cytat
natuska35
neja87 no żartujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znowu zaczęla !!! a tak coś mi ta wypowiedz malinki nie pasowała,a poza tym ta cała malinka się myli :))))))))) Policja przyjmuje takie sprawy do tego dziewczyny jest Wydział Przestępczości Gospodarczej ,która bardzo chętnie przyjmuje takie sprawy ,jest jeszcze coś takiego jak rejestr dłużników ,zależy na kogo trafi oszustka jak ktoś będzie bardzo zły to lepiej uważać ,a ja nie popuszczę napewno tak jak dziewczyny wyżej ,jest nas sporo więc dziewczyno przed konsekfencjami nie uciekniesz !!! Mam nadzieję ,że będzie to nauczka na całe życie !
Nie sądzę, ze babsko się nauczy czegoś. Uczciwość, kulturę etc. wypiła się z mlekiem matki. Mam nadzieję, że swoje karmi butelką:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 20:45 przez paulad27.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 21:03:53

Cytat
paulad27
Witajcie. Zauważyłam, że wypowiada się tutaj nie tylko <moderacja>, która jest na czarnej liście ale również <moderacja>. Takim osobom powinno się zablokować możliwość wypowiadania. Wstydu nie mają.
<moderacja-nie podajemy nicków na forum>
...............................................................SŁUCHAJ KOBIETO JA JESTEM WPISANA NA LISCIE NIE DLATEGO ZE KOGOS OSZUKAŁAM BO WYSLALAM KOMBINEZON ZWYKLYM I ZAGINOL ALE ZARAZ ODDAŁAM PIENIĄŻKI WIĘC JESTEM CZYSTA JAK ŁZA TO JA POWINNAM BYĆ WKU.........ONA ZE MAM NEGATYWA ZA CO !!!!!!!!!!! A TY ODRAZU KONTA CHCESZ BLOKOWAĆ ZASTANOW SI E TO SĄ CLKIEM ODREMBNE SYTUACJE ...........ZOBACZ KOBIETO ILE MAM POZYTYWÓW A NIE O 1 NEGATYWA SIE CZEPIASZ ZOBACZYMY ILE TY BEDZIESZ MIALA BO TAKIE CO NAJWIECEJ SIE CZEPIAJA NIE SA LEPSZE OD ;NADI; POZDR
hey dziewczyny bo jest nas duzu tu z jednym chodz negatywem jedna pani PAULAD27wyzej pisze ze konta powinny byc po blokowane chodz rozne sytuacje nieraz sie przyczyniaja do tego chodz 1 negatywa ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jestescie za głosem tej paniPAULAD27 ze powinni odrazu blokowac konto nawet jak nie jest wasza wina i ktos oprzez np.złosć wam wypisze negatywa ???????????



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:39 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 21:14:06

Cytat
calineczka0109
Tak ja jestem ofiara tej pani
NICK :
<moderacja>

Zamieniłam sie na dres szaro pomaranczowy i do dzis go nie dostalam!
Pisała normalnie pytała o szczegóły parasolki itd napisała ze wysłała dres i od tamtej pory jak ja napisałam ze wysłałam parasolke ZERO ODZEWU! Niby pisze siostra z jej konta (taa jasne)

Mysle ze to jej sprytny sposób na oszukiwanie!
jesli nie dostane dresu sprawa najpierw admnistracja pozniej POLICJA!

<moderacja-nie podajemy nicków na forum od tego jest Czarna Lista>
O BOZE.....ja wysłałam jej niedawno na zamiane kurtkę zimową. W zamian za dres z Hello Kitty ....Nie no zrobmy coś kobiety z nią!!!!!!
Cytat
Gorzata2009
Cytat
agnieszkajuleczka
Dziewczyny podajcie mi linka gdzie mogę to zgłosić bo ja się nie mogę jakoś odnaleźć.weszłam teraz na szafę nadii ma oprócz kurtki parę jeszcze innych rzeczy ściągniętych z moich szafkowych aukcji , które juz sprzedałam a o które kiedys mi się wypytywała oprócz kurtki jeszcze ndres hello kitty.NIE WYMIENIAJCIE SIĘ POD ŻADNYM POZOREM TE RZECZY SĄ NIE JEJ!!!!ie że najwięcej pozytywnych komentarzy ma od jednej osoby.reszta to jak sama kupowała.BŁAGAM DAJCIE MI LINK GDZIE TO ZGŁOSIĆ BO NIE PODARUJE JEJ TEGO ŻE WYSTAWIA MOJE RZECZY ( I PEWNIE INNYCH TEŻ) JAKO SWOJE I OSZUKUJE.DZIEWCZYNY WY TEZ TO ZGŁOSICIE


hej ja mam takie linki do pomocy na szafce,mi tu pomogli jak mnie jedna oszukała
spróbuj napisac
pozdrawiam

http://szafka.pl/formularz-kontaktowy.html?temat=komentarze&pytanie=5

http://szafka.pl/profil/pomoc



kobiety bo to trzeba zrobic tak:
napisac wiadomośc do tych co wystawiły jej pozytywne komentarze żeby dały jej adres,te co mają blisko lub sa z tego miasta niech się zbiorą w kupe -pojechac do niej do domu wziąśc za kudły złodziejke przeciągnąc pare razy po ziemi i na komisariat -złożyc doniesienie że oszukała zbiorowo kilka osób ( im wieksza kwota to chyba jakieś poważniejsze przestępstwo-chociaż podobno przez internet to jaka klowiek kwota to już jest sprawa)
i niech się przyzna -zrobic sprawe w sądzie i tyle -może innych to wystraszy,chociaż takie mędy to zawsze znajdą sposób żeby uczciwych oszukac -a normalny człowiek tego nie przewidzi bo mu to nawet przez myśl nie przejdzie
nie można popuścic -jeszcze bym na klatce schodowej tak krzyczała że złodziejka żeby wszyscy sąsiedzi wiedzieli z kim mają do czynienia
to by może męde omijali z daleka -a troche prawdy nie zaszkodzi
pozdrawiam
I tak zrobię. Kur*a pojade tam i ją dorwie. Mam tam siostrę w tym województwie. Jak napisała prawdę. Nie podaruję
Dziewczyny to jej adres. Na ten wysłałam szmc*e kurtkę. Oj przejade się do niej.


<moderacja>

Oj będzie gorąco....




<moderacja - na forum jest bezwzględny zakaz podawania danych osobowych>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:40 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 22:09:26

Matko !!! to możan tak sie tu rejestrowac bez przerwy pod innymi nickami???
ja sie tak nie znam ale to powinno byc jakoś weyfikowane,skoro oszustka już ma znowu kilka nicków
jja pitole co sie dzieje na tym świecie :( normalnie się wszystkiego odechciewa

Tak jest laski nie popuszczajcie !!! zebrac się która tam może ma blisko czy jakoś kudły wyszarpac takiej dziadówie-jak chce szybko się dorobic to do burdelu albo na parking pod las -to zarobi pare groszy jak bedzie umiała oczywiście,
Piszcie jak się sprawa rozwija .
powodzenia.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 22:13:14

Jej dane

<moderacja>nie podajemy danych osobowych na forum!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:19 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 22:54:35

Dot. ujawniania danych osobowych.
Wyłowione w neciezły/size]

Art. 51.
1. Kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych
osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności
do lat 2.


Rozumiem, że nasz podejrzany to administrator forum?

Masz dwa wyjścia:
1) Złożyć na Policji zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i osobno przygotować pozew o zapłatę odszkodowania na zasadach ogólnych (art. 415 k.c. i następne)
2) złożyć na Policji/Prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i poczekać na wniesienie aktu oskarżenia i wtedy wystąpić z powództwem adhezyjnym - wtedy sąd jednocześnie ukarze sprawcę i zasądzi odszkodowanie, jeśli takowe będzie się należało.

Zastanówcie się dziewczyny. Rozumiem, że jesteście złe, ale myślenie nie boli.


I gdzie są moderatorzy tego forum?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polecony do małżonków