Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 12:23:19

Czy któraś z Was używa lub używała cetaphilu albo ma jakieś doświadczenia z nim związane? mam wrażliwą, suchą skórę atopową. Około roku temu zaczęłam używać balsamu cetaphil Md dermoprotektor i na początku byłam bardzo zadowolona. Cetaphil jako jeden z nielicznych potrafił nawilżyć mi skórę, nie uczulał itp. Jednak od pewnego czasu zaraz po posmarowaniu skóra zaczyna swędzieć, szczypać i robi się czerwona- później to mija. Analizowałam skład niby to dermokosmetyk, najtańszy nie jest a kilka składników jest zastanawiających.
A może polecacie coś podobnego?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-23 12:23 przez nbbo.

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 13:17:31

Z tej serii używam płynu do mycia i rewelacyjnie sprawdza się do demakijażu oczu i zmywania makijażu, z balsamów najlepszy w moim przypadku jest balsam Neutrogeny -poprostu numer jeden. Dodam że też mam kapryśną bardzo wrażliwa skórę.

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 13:18:09

A moze sprobuj kosmetyki firmy allerco. Sama ostatnio mialam okazje przetestowac te produkty na sobie i rodzince. Kosmetyki allerco sa to kosmetyki typowo do skory suchej,wrazliwej,atopowej,sklonnej do podraznien i alergii. U nas emulsja do kapieli spisuje sie na medal.

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 13:46:23

Mam i polecam. Uwielbiam go. Używam ponad pół roku i jak narazie nic się nie dzieje

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 15:44:53

Ja używam emulsji do mycia twarzy z cetaphil już chyba ok. 6 lat. Zalecił mi to dermatolog. Od zawsze miałam wrażliwą skórę ale dzięki tej emulsji jest znacznie lepiej i jak do tej pory nic się nie dzieje, a używam codziennie ;)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

CETAPHIL opinie

26 lip 2016 - 01:14:48

A jak one pachną?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

CETAPHIL opinie

26 lip 2016 - 03:27:21

Cytat
AudreyHorne
A jak one pachną?

z reguły takie kosmetyki do bardzo wrażliwej, atopowej skóry są bezzapachowe. Jednak cetaphil ma lekki przyjemny zapach, na tyle delikatny że nie potrafię porównać do niczego.

CETAPHIL opinie

20 lis 2017 - 22:01:10

Cethapil to dla mnie najgorszy kosmetyk pielęgnacyjny, jaki miałam. I nie tylko ja na niego tak zareagowałam. Niby delikatny, niby dla wrażliwej skóry nawet, niby łagodzi... A mi wypalił twarz tak, że leczyłam ją miesiącami. Nigdy więcej.
Moje trzy koleżanki i mama zareagowały tak samo, więc już nie tykam nic wielce polecanego przez dermatologów. Wszystko, co mi polecali jest o tyłek potłuc. Teraz tylko naturalne kosmetyki, ewentualnie do mycia liście manuka z Ziaja, a nawilżenie Biały Jeleń - krem hipoalergiczny.

CETAPHIL opinie

12 gru 2017 - 12:09:04

cetaphil posiada różne opinie na swój temat, jednym pomaga innym jak wyżej szkodzi. Balsam do ciała cetaphil w porównaniu do ceny to chyba średnio się opłaca.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

CETAPHIL opinie

09 lip 2018 - 22:09:55

Też uważam, że jest przereklamowany. Niby taki zdrowy a skład wcale nie jest taki dobry, poczytajcie sobie na blogach dziewczyn od sprawdzania składów kosmetyków.

CETAPHIL opinie

21 mar 2019 - 19:14:04

Ja kupilam go tylko raz, ale byłam bardzo zadowolona, moim problemem była mocno przesuszona skora + ściągnięcie skóry po umyciu czym innym + wypryski. Cetaphil był super ale znalazłam tańsze rozwiązanie. Myje buzie żelem do higieny intymnej w połączeniu z korundem kosmetycznym, zmywam to wodą i na koniec przemywam buzie wacikiem z płynem micelarnym od Mixy i na końcu krem nawilżający. To samo robię rano i wieczorem, pozbyłam się wszystkich problemów na raz :)

CETAPHIL opinie

30 paź 2019 - 12:23:27

Cytat
anetaOso
Też uważam, że jest przereklamowany. Niby taki zdrowy a skład wcale nie jest taki dobry, poczytajcie sobie na blogach dziewczyn od sprawdzania składów kosmetyków.

Niestety muszę się zgodzić, wcale nie ma dobrego składu. Na mnie działają lepiej na suchą skórę tańsze kremy niż te wychwalane przez dermatologów ;)

CETAPHIL opinie

28 lis 2019 - 14:16:49

- skład słaby
- testowany na zwierzetach

NIE.

CETAPHIL opinie

07 lut 2020 - 14:15:54

O tym testowaniu na zwierzętach to nie wiedziałam. Jest to jakos potwierdzone?

CETAPHIL opinie

21 wrz 2022 - 13:11:30

Mnie cethapil cały wysypuje, nie używam już, mimo że słyszałam same pozytywne opinie... Mam cerę tłustą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZIAJA BLOKER