Obecnie rozmawiamy o:

sukienka problem

gorący temat

Skojarzenia

37 minut temu

szczepienia mmr

godzinę temu

Ozdoby świąteczne

dzisiaj o 15:56

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 12:23:19

Czy któraś z Was używa lub używała cetaphilu albo ma jakieś doświadczenia z nim związane? mam wrażliwą, suchą skórę atopową. Około roku temu zaczęłam używać balsamu cetaphil Md dermoprotektor i na początku byłam bardzo zadowolona. Cetaphil jako jeden z nielicznych potrafił nawilżyć mi skórę, nie uczulał itp. Jednak od pewnego czasu zaraz po posmarowaniu skóra zaczyna swędzieć, szczypać i robi się czerwona- później to mija. Analizowałam skład niby to dermokosmetyk, najtańszy nie jest a kilka składników jest zastanawiających.
A może polecacie coś podobnego?

(zobacz zmiany)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-23 12:23 przez nbbo.

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 13:17:31

Z tej serii używam płynu do mycia i rewelacyjnie sprawdza się do demakijażu oczu i zmywania makijażu, z balsamów najlepszy w moim przypadku jest balsam Neutrogeny -poprostu numer jeden. Dodam że też mam kapryśną bardzo wrażliwa skórę.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 13:18:09

A moze sprobuj kosmetyki firmy allerco. Sama ostatnio mialam okazje przetestowac te produkty na sobie i rodzince. Kosmetyki allerco sa to kosmetyki typowo do skory suchej,wrazliwej,atopowej,sklonnej do podraznien i alergii. U nas emulsja do kapieli spisuje sie na medal.

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 13:46:23

Mam i polecam. Uwielbiam go. Używam ponad pół roku i jak narazie nic się nie dzieje

CETAPHIL opinie

23 cze 2016 - 15:44:53

Ja używam emulsji do mycia twarzy z cetaphil już chyba ok. 6 lat. Zalecił mi to dermatolog. Od zawsze miałam wrażliwą skórę ale dzięki tej emulsji jest znacznie lepiej i jak do tej pory nic się nie dzieje, a używam codziennie ;)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

CETAPHIL opinie

26 lip 2016 - 01:14:48

A jak one pachną?

zweryfikowana
Moderator

CETAPHIL opinie

26 lip 2016 - 03:27:21

Cytat
AudreyHorne
A jak one pachną?

z reguły takie kosmetyki do bardzo wrażliwej, atopowej skóry są bezzapachowe. Jednak cetaphil ma lekki przyjemny zapach, na tyle delikatny że nie potrafię porównać do niczego.

CETAPHIL opinie

20 lis 2017 - 22:01:10

Cethapil to dla mnie najgorszy kosmetyk pielęgnacyjny, jaki miałam. I nie tylko ja na niego tak zareagowałam. Niby delikatny, niby dla wrażliwej skóry nawet, niby łagodzi... A mi wypalił twarz tak, że leczyłam ją miesiącami. Nigdy więcej.
Moje trzy koleżanki i mama zareagowały tak samo, więc już nie tykam nic wielce polecanego przez dermatologów. Wszystko, co mi polecali jest o tyłek potłuc. Teraz tylko naturalne kosmetyki, ewentualnie do mycia liście manuka z Ziaja, a nawilżenie Biały Jeleń - krem hipoalergiczny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZIAJA BLOKER