Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 16:03:30

Cytat
CHRUPEK
i znowu to samo oszustka i nie ma ani jednego negatywa :)
Właśnie miałam u tej pani kupić parę rzeczy za 160 zł a teraz sama się zastanawiam nad tym co piszecie, właśnie te pozytywne komentarze -myślałam że to uczciwa szafowiczka chciałam u niej kupić parę kurtek i dresy teraz już zgłupiałam :( kupowałyście coś u niej ? Napiszcie.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 16:07:17

Nieraz słyszałam o tej pani,że jest nieuczciwa.Weszłam na jej szafkę a ona nie ma żadnych lip.Gdyby nie ten wątek zapewne niejedna osoba by się z nią zamieniła.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 16:08:32

UWAGA!!!
Mnie również oszukała NADI!
<moderacja>
Ona wyraża chęć wymiany...nie zatwierdza transakcji...
tym samym nie ma możliwości wystawienia jej negatywa.
Wysłałam jej ciuszki w umówionym terminie skuszona tym,
że ma bardzo ładne rzeczy i pozytywne komentarze.
Wysłałam jej również potwierdzenie nadania przesyłki
a ona mi nie (mimo,że obiecała) i na tym koniec...
cisza ...rzeczy dalej nie zaakceptowała, ja nie mam możliwości tym samym wystawienia
komentarza.
Nie rozumiem tylko dlaczego mimo ,że tyle osób zgłasza ta osobę jako oszustkę
to nie można zablokować jej konta?
Sprawdzałam ta panią w google pod nazwiskiem hehe miała kilka kont na różnych
portalach gdzie również oszukiwała po czym kont nie było a pojawiały się nowe.
dlaczego moderatorzy nic z tym nie zrobią!???



<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:13 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 16:28:37

Dziewczyny, ale nie bądźcie też takie naiwne, bo oszustki tylko na takie czekają. Dlaczego wysyłacie ubranka, bez zatwierdzenia transakcji?! Przecież oczywistym jest fakt, że jak ktoś coś zaczyna kręcić z zatwierdzeniem, to znaczy, że ma ku temu jakiś powód.

Ja rozumiem, że nie można zakładać, że każda z nas jest oszustką, ale pewne fakty same nasuwają pewne myśli, że coś jest nie tak.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 16:44:11

ja tez poszukalam :

oszustka
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:13 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 16:53:03

hej ja też nie umiem się z tą nadi dogadać

po 1 kiedyś chciała się ona wymienić u mnie oliwka i puder. ok, ale kontakt z nią znikomy a jak już coś anpisze to czasami jeden wyraz albo nie wiadomo o co chodzi... do wymiany nie doszło teraz widzę że dobrze ze się tak stało.
po 2. teraz wymiana ode mnie szmizjerka i piżamka na jej dresik szary hello kitty. pisałam jej żeby kupiła chyba z 5x... i żeby zaakceptowała moją ofertę wymiany. nic z tego - ostatecznie stwierdziła ze chce kupić tylko piżamkę. i dziś mnie o nią pytała ale jak jej napisałam żeby kupiła do do tej pory nie kliknęła.

także kontakt z nią dziwny co najmniej. jak coś chcę kupić to konkretnie co, albo wymiana.

zobaczymy czy kupi tą piżamkę wtedy będe miała możliwość wystawienia komentarza..

a pytałam ją o kurtkę z jeżykiem next to też chciała 50 zł ;)

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 17:06:39

Cytat
calineczka0109
Tak ja jestem ofiara tej pani
NICK :
<moderacja>

Zamieniłam sie na dres szaro pomaranczowy i do dzis go nie dostalam!
Pisała normalnie pytała o szczegóły parasolki itd napisała ze wysłała dres i od tamtej pory jak ja napisałam ze wysłałam parasolke ZERO ODZEWU! Niby pisze siostra z jej konta (taa jasne)

Mysle ze to jej sprytny sposób na oszukiwanie!
jesli nie dostane dresu sprawa najpierw admnistracja pozniej POLICJA!


<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>
Może jeszcze dostaniesz ten dres ja dzisiaj o niego pytałam szaro -pomarańczowy nike i odpisała mi już że go nie ma chociaż przedwczoraj podała mi cenę jeszcze .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:16 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 17:12:01

<moderacja> równiez i do mnie pisała o wymianę ale sprawdziłam czarną listę i figuruje tam już od dawna( chyba jakoś już zima zaczęła oszukiwać) zastanawiaja mnie tylko jej pozytywne opinie.dlaczego nie wystawiacie jej lip?



<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:16 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 17:24:52

Cytat
Aniuska
Cytat
calineczka0109
Tak ja jestem ofiara tej pani
NICK :

<moderacja>

Zamieniłam sie na dres szaro pomaranczowy i do dzis go nie dostalam!
Pisała normalnie pytała o szczegóły parasolki itd napisała ze wysłała dres i od tamtej pory jak ja napisałam ze wysłałam parasolke ZERO ODZEWU! Niby pisze siostra z jej konta (taa jasne)

Mysle ze to jej sprytny sposób na oszukiwanie!
jesli nie dostane dresu sprawa najpierw admnistracja pozniej POLICJA!

<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>
Może jeszcze dostaniesz ten dres ja dzisiaj o niego pytałam szaro -pomarańczowy nike i odpisała mi już że go nie ma chociaż przedwczoraj podała mi cenę jeszcze .


Jakies swiatełko w tunelu :) Jesli nie ja jej napisałąm ze ide na policje nawet nie bede czekac minuty dluzej :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:17 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 17:29:06

Cytat
ilmina
Cytat
CHRUPEK
nie rozumiem ludzi, skoro nie akceptuje wymian to po jaką cholerę wysyłacie jej rzeczy?!?

No właśnie, ja też tego nie rozumiem... teraz w żadne sposób nie można wystawić negatywa, żeby ostrzec innych.

Ja miałam już kiedyś taką sytuację, ja zaakceptowałam wymianę, ale pani z szafki już nie. Byłam pewna, że nie mogę wystawić negatywa i ona też, dopóki nie zorientowałam się, po dłuższym czasie, że mogę wystawić jej negatywa do transakcji ZAAKCEPTOWANEJ PRZEZE MNIE (przy wymianie rzecz na rzecz wystawia się dwa komentarze).

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 17:43:40

a no tak! dwa! to ja moge wystawic? Ale pokazuje mi wymiane ale nie widze do akceptacji ;/.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 17:47 przez calineczka0109.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 18:12:17

Cytat
calineczka0109
a no tak! dwa! to ja moge wystawic? Ale pokazuje mi wymiane ale nie widze do akceptacji ;/.
To wejdż może w komentarze do wystawienia i zobacz czy jest tam rzecz od Nadi.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 19:06:51

ja też słyszałam o niej nieraz na watku _problemy z kupnem i wymianą_
nie wiem czy czasem nie ma jej na czarnej liście-chociaż nie wiem co to daje bo przed kazdą transakcją trzeba by tą czarną liste czytac od poczatku do końca-a tego troche jest
ona chyba miała kilka kont na szafce ale nie pamietam pod jakimi nickami
może by taka szafowiczka po wpisaniu na czarną liste była odrazu blokowana? albo jakieś ostrzeżenie chociaż by się pojawiało na jej profilu?

no nie wiem coś trzeba by było wymyslec bo to już przechodzi ludzkie sumienie-tak żerowac na porzadnych mamusiach,nie dośc że wszędzie cięzko to i tu się złodziejstwo i matactwo szerzy eh

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 19:10:34

No wreszcie tez mogę się wypowiedzieć ,bo zgłaszałam ta sprawę to ciągle byłam gdzies odsyłana ,MASAKRA jakaś oszustka grasuje i nikt nie zablokował jej konta !!!!!!!!!!! Ja zostałam równiez oszukana ,ponieważ tak jak sie chrupek dziwi -nie zatwierdziła ofert ,ja tez chrupku dałam się zrobić ,czasami mamy zapominaja i dlatego tak sie dzieje ,nie powiem,że nie nalegałam ,ale kontak był marny z resztą do dzisiaj jest marny ,ale odpisuje i co z tego bujam sie z nią od czerwca i jak na razie nic ,dziewczyny ostrzegałam pisząc komentarze pod ciuszkami razem z inną oszukaną dziewczyna z szafy ,która w końcu odzyskała swoje rzeczy ,ale ja nadal nic ,nadi usunęła wszystkie oferty i wrzuciła na nowo a mi również odwdzięczyła się komentarzami >Ja uważam ,że adm powinna zablokowac konto bo już jest sporo oszukanych dziewczyn ,kogo mogłam to ostrzegłam ,wystarczy wpisać jej imie i nazwisko w necie ja tak zrobiłam ,ale po fakcie .ZGŁASZAM ,ŻE ZOSTAŁAM OSZUKANA !!!!!!!!!!!!PRZEZ wysłałam jej termometr elekroniczny do ucha ,miałam dostać tablicę magnetyczną ,podaje się za kuzynkę i ze jest w szpitalu ,potem,ze siostra sprzedaje itd itd ,mam dosyć takich kretyńskich zachowań już tutaj na szafce naprawdę !!!!!!!!!!!!!!



<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:17 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 19:31:37

Dobrze ze ktos poruszył temat tej Pani. Też chciałam się z nia wymienic ,ale CAŁE szczęscie , ze bardzo miła mamusia w komentarzu napisała "uwaga oszustka"

Po kilku zapytaniach do pani <moderacja>
, ktora dodala komentarz dowiedzialam sie wlansie o tym,ze <moderacja>
nie zatwierdza wymian-dlatego brak LIP.

<moderacja>
po dodaniu przez kogos takiego komentarza wywala z szafki dany przedmiot i wystawia ponownie-wtedy komentarz pod przedmiotem znika :)

I tez zgadzam sie z innymi mamusiami- jesli niezatwierdza ktos wymiany to nie wysyłajcie !!!



<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:15 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samoakceptacja po ciązy,jak jest z Wami?